Data: 2023-12-05
PADĖKOS SKRIEJA IŠ ISPANIJOS!
Dar vasarą į mūsų Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro pastatą (Puodžių g. 1), kaip išskirtinį miesto objektą, užsuko po Lietuvą keliaujantys ispanai. Pasakojimais apie mūsų centrą pasidalino ir ekskursiją pravedė metodininkas ir mokytojas Valdas Paulauskas. Ir štai – po keleto mėnesių sulaukėme siuntinio, kuriame dovanos ir laiškas.
Dalinamės laiško vertimu, džiaugiamės galėdami būti vienu iš Klaipėdos miesto ir mūsų šalies veidų. Dėkojame Valdui Paulauskui už žinias ir geranoriškumą!
„Širdingi sveikinimai Jums, mokytojau Valdai, ir visai jūsų bendruomenei.
Mums pasisekė, kad kelionės Lietuvoje metu Klaipėdoje susipažinome su jumis. Mano duktė ir aš likome sužavėti jūsų mokymo centru ir esame labai dėkingi už jūsų išskirtinį svetingumą, kai rodėte mums savo gražųjį centro pastatą ir pristatėte jame dėstomus meno dalykus (disciplinas): tapybą, keramiką, šokio meną, klasikinio šokio istoriją ir tradicinius lietuvių šokius.
Mokymo centro pastatas yra dailus tartum brangakmenis, tačiau, be abejonės, didžiausia vertybė yra maloni bendravimo atmosfera lietuvių visuomenėje.
Mes Ispanijoje turėtume daug ko išmokti apie gyvenimą kitame Europos pakraštyje; šioje nuostabioje šalyje – Lietuvoje – atrastume daug vertingų dalykų.
Siunčiame jums nedidelį mūsų padėkos įrodymą.
Dėkui už viską, gerbiamas mokytojau!
Brigitte Ferrero Abreu,
Santos Ferrero Nalda
(Ispanija)”
Visos naujienos