8-oji Lietuvos 5-8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas vyko vasario 1 d. 7:50 – 10.30 val. Klaipėdos miesto mokyklose. (dalyviai prie sistemos jungiasi savo mokyklose)

STEAM centro komanda informuoja,

Vasario 1-ąją įvyko STEAM olimpiados II etapas, kuriame dalyvauti buvo užsiregistravę daugiau nei 1300 mokinių iš visos Lietuvos. Džiaugėmės tokiu aktyvumu, tačiau dėl tokios dalyvių gausos patyrėme nenumatytų techninių iššūkių, dėl kurių labai apgailestaujame ir jau ieškome sprendimų, kad panašios situacijos nepasikartotų ateityje.

Labai atsiprašome dėl patirto streso ir neigiamų emocijų. Nors olimpiadoje atliktas užduotis pateikė daugiau nei 80 proc. užsiregistravusių mokinių, sulaukėme prašymų leisti olimpiados užduotis atlikti iš naujo užtikrinant ryšio kokybę. Atsižvelgdami į tai bei gerbdami mokinių teisę sudalyvauti olimpiadoje, informuojame, kad STEAM olimpiados II etapas vasario 19-23 dienomis bus organizuojamas pakartotinai. Kad staigi didelio skaičiaus dalyvių prisijungimo banga nesutrikdytų ryšio, bus sudaryti dalyvių srautai. Kiekvienos savivaldybės olimpiados dalyviai bus informuoti apie jiems paskirtą laiką.

Jeigu mokykla ar mokiniai nepageidauja dalyvauti pakartotiniame etape ir norėtų, kad jiems būtų užskaitytos jau atliktos užduotys, prašome informuoti šiuo paštu steam@ku.lt