6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų – biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas vyko 2022 m. vasario 9 d., 10.00 val.  Klaipėdos miesto Simono Dacho progimnazijoje (Kuršių a. 2/3, Klaipėda) arba nuotoliniu būdu.

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Augustas Romanov, I vieta, Klaipėdos licėjaus 5 kl. mokinys, mokytoja Inga Navickaitė;

Gražvydas Miknys, I vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 5 kl. mokinys, mokytoja A. Dapkevičienė;

Vakarė Berankytė, I vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzevičė;

Martynas Punys, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 7 kl. mokinys, mokytojos Nadžima Bartusevičienė, Jūratė Dirginčienė, Roma Pociutė;

Berta Ana Tamašauskaitė, I vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Giedra Mickevičienė;

Eva Čebatoriūtė, I vieta, Klaipėdos licėjaus 8kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzevičė;

Roman Karasiov, II vieta, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos 5 kl. mokinys, mokytoja Viktoriya Kravchenko;

Eduardas Knieta, II vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinys,  mokytoja Inga Navickaitė;

Lukas Mažrimas, II vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Diana Kapušinskienė;

Daniil Gerasimov, II vieta, Klaipėdos “Gabijos” progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Svetlana Basina;

Smiltė Lajauskytė, II vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Giedra Mickevičienė;

Polina Timofejeva, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja L. Auriukienė;

Ignas Bernotas, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 6 kl. mokinys, mokytoja L. Auriukienė;

Monika Dokšaitė III vieta, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja Jūratė Kačinskienė;

Augustas Samuilovas III vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinys, mokytoja Inga Navickaitė;

Gediminas Gintalas III vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Gintarė Čereškienė;

Beatričė Šilinskaitė III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja L. Auriukienė;

Beatričė Šimkutė III vieta, Klaipėdos licėjaus 8 kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzevičė.

 

Mokiniai, dalyvausiantys šalies etape balandžio 8 d.:

Augustas Romanov, Klaipėdos licėjaus 5 kl. mokinys, mokytoja Inga Navickaitė;

Gražvydas Miknys,  Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 5 kl. mokinys, mokytoja A. Dapkevičienė;

Vakarė Berankytė,  Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzevičė;

Martynas Punys,  Klaipėdos Vydūno gimnazijos 7 kl. mokinys, mokytojos Nadžima Bartusevičienė, Jūratė Dirginčienė, Roma Pociutė;

Berta Ana Tamašauskaitė,  Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Giedra Mickevičienė;

Lukas Mažrimas,  Klaipėdos Sendvario progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Diana Kapušinskienė;

Daniil Gerasimov,  Klaipėdos “Gabijos” progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Svetlana Basina;

Eduardas Knieta,  Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinys,  mokytoja Inga Navickaitė.