Naujienos
Prašome skirti 1,2% paramą

Gerb. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro darbuotojai, ugdytinių tėveliai, globėjai,

sausio
21
Sveikiname

Sveikiname dizaino studijos „Kukutis“ mokinius, respublikinio konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ III vietos laureatus: Arną ir Justą Antužius! Dėkojame mokytojai Renatai Sondaitei-Bunevičienei už mokinių ugdymą, įkvėpimą menui ir pasiekimus!

sausio
21
Džiaugiamės savo mokiniais

Džiaugiamės ir didžiuojamės skaitovų, poetinio teatro mokiniais - Amelija, Gyte, Anete, Deividu, Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“, Klaipėdos miesto etapo vedėjais. Mokytoja - Audra Lenkauskienė.

sausio
17
Būtinos saugumo sąlygos Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre

COVID - 19

sausio
14
Sveikiname

Sausio mėn. 7-8 d. vykusiame IX tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse CHRISTMAS WAVE (Baltarusija), gitaros studijos ansamblis pelnė III-io laipsnio laureatų apdovanojimą! Sveikiname jaunuosius atlikėjus ir jų mokytoją Niną Norgelę-Dzimidienę su aukštais pasiekimais ir įvertinimais!

sausio
14
Sveikiname

Norime pasidžiaugti, kad 2022 m. sausio 7 d. įvykusiame IX tarptautiniame „online“ festivalyje CHRISTMAS WAVE Breste (Baltarusija), vaikų šokių studijos „Junga“ „Mažųjų“ grupės šokis „Bitutės“ ir mažųjų „Sportinių šokių“ šokis „Valsas - Čia Čia suita“ buvo įvertinti III laipsnio laureatų diplomais! Sveikiname šokėjus ir jų mokytojas - Iloną Stankevičienę, Audronę Bastytę-Ignatavičę, Eglę Kiškiūnienę su aukštais įvertinimais ir pasiekimais!

sausio
13
Svečiuose Valstybės pažinimo centras

Karalienės Luizės jaunimo centre viešėjo Valstybės pažinimo centro atstovai. Aptartos glaudesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo ir veiklų perspektyvos. Centro ugdytiniai turėjo galimybę dalyvauti edukacinėje veikloje, pasitikrinti savo žinias pilietiškumo ir pilietybės aspektu, spręsti įvairias paruoštas užduotis, mokėsi atskirti teisę nuo pareigų, naudojant šiuolaikines IT technologijas rasti kitus svarbius atsakymus. Ačiū Valstybės pažinimo centro atstovams už prasmingą laiką ir žinias, kurias skyrėte mūsų mokiniams. Tikimės turiningo bendradarbiavimo ateityje.

sausio
11
Aukso ir sidabro medaliai

Nuoširdžiausi sveikinimai skrieja dailės studijos „Varsa“ mokinėms, kurių kūrybiniai darbai tarptautiniame piešinių konkurse Taivanyje laimėjo: Agnė Mažeikaitė - aukso medalį, Elija Levickytė - sidabro medalį, Ieva Petreikytė tapo laureate. Sveikiname ir ačiū tariame mokytojai Loretai Laurinavičienei už jaunųjų dailininkių ugdymą ir jų pasiekimus! /foto V.Liaudanskio/.

sausio
06
Sveikiname dizaino studiją „Kukutis“

Sveikiname dizaino studijos „Kukutis“ mokines - ERIKĄ LEŠKAUSKAITĘ ir ELZĘ ČESNAUSKAITĘ, kurios tarptautiniame vaikų piešinių konkurse Mini restART Serbijoje pelnė laureatų diplomus! Šaunuolės! Šiame konkurse dalyvavo 5000 darbų iš 35 pasaulio šalių! Dėkojame ir sveikiname su ugdytinių pasiekimais mokytoją - Renatą Sondaitę-Bunevičienę.

sausio
06
Sveikiname

Dizaino studija „Kukutis“ pavasarį dalyvavo kūrybinių darbų konkurse „Kas yra ekologija?“, kurį organizavo europarlamentaras Bronis Ropė. Iš 1200 atsiųstų darbų, net 4 mokinių darbai tapo laureatais. O štai besibaigiant 2021 m. sulaukėme staigmenos - kalendoriaus, kuriame trys dizainos studijos „Kukutis“ ugdytinių - Eglės Saliamonavičiūtės, Elzės Vainoriūtės, Austėjos Martinkaitės piešiniai. Su gražiais pasiekimais sveikiname mokines ir jų mokytoją Renatą Sondaitę - Bunevičienę!

sausio
05
Sveikiname

Sveikiname dizaino studijos "Kukutis" mokinę Sandrą Vaitkevičiūtę, kuri vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurse "Kalėdinis atvirukas" tapo laureate! Konkursą organizavo Rokiškio krašto muziejus. Iš 162 piešinių buvo išrinkta 15 laureatų. Už kūrybinius pasiekimus dėkojame mokytojai Renatai Sondaitei-Bunevičienei.

sausio
05
Klaipėdos mero apdovanojimai

Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko padėkos raštais už kūrybinius pasiekimus 2021 m. apdovanoti miesto gabiausieji mokiniai, olimpiadų, konkursų laureatai. Tarp jų – mūsų įstaigos mokiniai, kuriems mero apdovanojimus įteikė Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro direktorius Ramūnas Kaubrys: Ilzė Liškauskaitė, Jonas Genys, Amelija Railaitė, Justinas Valaitis, Amelija Anastazija Benderavičiūtė, Gedas Naktinis, Dominykas Adomaitis. Sveikiname juos ir jų mokytojas: Loretą Laurinavičienę, Reginą Vindžigalskienę, Audrą Lenkauskienę.

sausio
04