Naujienos
Sveikiname

SVEIKINAME dizaino studijos „Kukutis“ mokinę ELZĘ ČESNAUSKAITĘ! Pasauliniame konkurse „Global Canvas 2022“ (tema „Žemės ir jūros miškai“), kuriame dalyvavo darbai iš 54 šalių, o 8 -11m. kategorijoje išrinkti tik 3 laimėtojai, ji tapo LAUREATE! Mokytoja - Renata Sondaitė - Bunevičienė. Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname Jus!

gegužės
17
Sveikiname

Sveikiname vaikų šokių studiją „Vijurkas“, kurie dalyvavo tarptautiniame konkurse „BALTIC AMBER JŪRMALA 2022“ (Latvija) ir grįžo su didžiuliais pasiekimais, laimėjimais bei prizinėmis vietomis: 1. „Delniukų polkutė“ - 1 vieta 2. „Gumbinė“ - 1 vieta 3. „Parbėk, laivuži“ - 1 vieta 4. „Bugis“ - 1 vieta 5. „Valsas Salsa“ - 1 vieta 6. „Šokdynės“ - 2 vieta! Mokytojos: Violeta Šleinienė, Laura Šleiniūtė. Šaunuoliai ir sėkmės sekančiuose pasirodymuose, festivaliuose bei konkursuose!

gegužės
17
Sveikiname

Choreografijos studijos „Inkarėlis“ šokėjai tarptautiniame šokių konkurse „SPACE 2022“ laimėjo dvi I vietas, II vietą, Gracingiausio kolektyvo nominaciją ir pagrindinį Grad prix apdovanojimą!!! Konkursas vyko gegužės 14 d. Litexpo parodų ir kongresų rūmuose, Vilniuje. Nuoširdžiai dėkojame „Inkarėlio“ vedėjai Daliai Jagminienei, mokytojoms Donatai Meiliūtei-Paulauskienei, Linai Klepeckaitei-Diržininkienei, šokio praktikos studentei Emai Maslauskaitei ir studijos mokinei Auksei Skvarčinskaitei, koncertmeisterei Jolantai Kriaučelienei. Super, šaunuoliai!

gegužės
16
Sveikiname

Sveikiname tautinės muzikos ansamblio „Ralio“ kanklininkę Emiliją Onaitytę dalyvavusią Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos konkurse „Dainuojančios kanklės“ ir užėmusią I vietą! Mokytoja - Rima Spalinskienė.

gegužės
03
Sveikiname

tautinės muzikos ansamblio „Ralio“ skrabalininką Karolį Butkevičių, vaikų ir jaunimo festivalyje „Muzika kviečia kiekvieną“ pelnius ne tik laureato diplomą, bet ir išskirtinį apdovanojimą už charizmatišką pasirodymą! O respublikiniame tautinių instrumentų konkurse „Tirlytis“, kuris vyko Panevėžyje ir varžėsi su muzikos mokyklų bei konservatorijų auklėtiniais pelnė I vietos laureato diplomą! Mokytoja - Rima Spalinskienė, Irmantas Mikalonis. Šaunuoliai!!!

gegužės
03
Sveikiname

Balandžio 27 d. Ispanijoje vykusiame tarptautiniame nuotoliniame konkurse „Ola de Talentos“ gitaros studijos mokinys Vytenis Bilvinas su kūriniu „Seven Nation Army“ pelnė pirmąją vietą! Sveikiname Vytenį ir jo mokytoją - Niną Norgelę-Dzimidienę su tarptautiniu pasiekimu bei linkime sėkmės kituose konkursuose.

gegužės
02
Sveikiname

Savaitgalį vykusiame XVII šokių festivalyje - konkurse „Šokio vizija“ šauniai pasirodė Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šokių studijos ir būreliai. Dėkojame visiems už gražias ir nuotaikingas akimirkas bei nuoširdžiai sveikiname su laimėjimais !

gegužės
02
Su Mamos diena!

Nuoširdžiai sveikiname su Mamos diena!

gegužės
01
Sveikiname

Sveikiname tarptautinio mokinių ir mokytojų kūrybinio konkurso „Trapi taika“ laureatus: Ugnę Jurelevičiūtę ( 6-10m. grupė) – I vieta (Dizaino studija „Kukutis“)! Mokytoja Renata ( mokytojų grupė) - II vieta!

balandžio
29
Jaunimo informavimas ir konsultavimas

Atvirame jaunimo centre veikia jaunimo informavimo ir konsultavimo centras. Turi klausimų ir nežinai atsakymo? Skambink ar užsuk, mes tau padėsime!

balandžio
25
Sveikiname

Tarptautiniame konkurse „Silver Palm Baltija“ instrumentinės muzikos kategorijoje gitaros studijos mokinė Gabija Valiūtė pelnė aukščiausią apdovanojimą! Sveikiname su gražiu pasiekimu ir įvertinimu! Ačiū mokytojai Ninai Norgelei-Dzimidienei už mokinių meninį ugdymą ir puikius rezultatus.

balandžio
25
Sveikiname

Sveikiname ansamblio „Ralio“ kanklininkę Agnę Dauginytę, kuri balandžio 20 dieną dalyvavo J.Karoso muzikos mokyklos organizuotame VII Lietuviškos pjesės konkurse. Jame dalyvavo muzikos ir meno mokyklų kanklininkės, birbynininkai ir lumzdelininkai. Agnė pelnė II vietą! Už mokinės paruošimą šiam konkursui, lietuviškos liaudies muzikos puoselėjimą ir skatinimą, nuoširdžiai dėkojame mokytojai Rimai Spalinskienei!

balandžio
22