Naujienos
Sveikiname

Respublikiniame muzikos ir šokių festivalyje-konkurse „Rudeninės žvaigždės“ šokių būrelis „Aurora“ savo amžiaus kategorijoje laimėjo 1 vietą ! Mokytoja - Milda Ruginytė-Šimkuvienė. Sveikiname visus! Šaunuoliai!

rugsėjo
26
Sveikiname

Sveikiname šokių studiją „Junga“, kurios šokėjai savaitgalį dalyvavo respublikiniame šokių festivalyje - konkurse „ACTION 2022“ ir laimėjo - III vietą! Kita šokėjų grupė šauniai pasirodė tarptautiniame šokių festivalyje „Tik dažādi esam“ Rygoje (Latvijoje). Mokytojos - Ilona Stankevičienė, Eglė Kiškiūnienė, Audronė Bastytė-Ignatavičė, koncertmeisteris - Romualdas Kalvėnas. Linkime visiems tolesnės sėkmės pasirodymuose!

rugsėjo
26
Liko kelios vietos!!!

Naujų narių priėmimas ir sutarčių pasirašymas iki rugsėjo 23 d. !

rugsėjo
22
Puikus pasirodymas! (Atnaujinta)

Džiaugiamės gražiu skaitovų ir poetinio teatro studijos mokinių pasirodymu LR Seimo Konstitucijos salėje 😉 Šaunuoliai 😊!

rugsėjo
15
Sveikiname

Vaikų šokių studija „Junga“ savaitgalį dalyvavo XV tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Aušrinė žvaigždė“ (Šiauliai) ir grįžo su šiais pasiekimais 🥇🏆🥇🏆: 7-9 m. amžiaus kategorijoje užėmė - 1 vietą! 10-12 m. amžiaus kategorijoje užėmė - 1 vietą! Sveikiname „Jungos“ šokėjus ir jų mokytojas - Iloną Stankevičienę, Eglę Kiškiūnienę, Audronę Bastytę-Ignatavičę su puikiu pasirodymu ir pirmais pasiekimais prasidėjus naujiems mokslo metams 😉!

rugsėjo
12
Naujiena !!! Skubėkite registruotis!

Jaunųjų žurnalistų studija! Lyg tikroje redakcijoje: interviu spaudai ir radijui, filmuoti siužetai, aktualijos, informacijos atranka, pasaulio įdomybių paieškos, improvizacija, retorikos menas...Visko daugiau, kai tik ateisit! Informacija tel.: 846 433181, 846 215205

rugsėjo
09
Su Mokslo ir žinių diena!

Su Mokslo ir žinių diena! Sėkmingų Naujų mokslo metų!

rugsėjo
01
Skaitovai ir teatras „Svajonė“ kviečia

rugpjūčio
31
Naujas sezonas!

Karalienės Luizės jaunimo centras skelbia naujų narių priėmimą į būrelius ir studijas. Laukiame vaikų ir jaunimo nuo 5 iki 19 metų. Daugiau nei 20 skirtingų užsiėmimų laukia tavęs!

rugpjūčio
23
Klaipėdos miesto pasididžiavimas – šimtukininkai!

Penktadienį, liepos 22 d., 13.00 val. Klaipėdos savivaldybės tarybos posėdžių salėje buvo pagerbti ir apdovanoti sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę uostamiesčio abiturientai. Organizuodamas tradicinį renginį Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras šiais metais pakvietė dainavimo studijos „Keberiokšt“ mokinę Pauliną Mankutę ir teatrališkąjį duetą „Jis ir ji“. Renginio vedėjas – Vilius Regalas. https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/v-grubliauskas-apdovanojo-klaipedos-simtukininkus-1088268

liepos
25
Nuo rugpjūčio 23 d. Skelbiamas Priėmimas

liepos
01
Apklausa

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras kasmet organizuoja vasaros dienos stovyklą. Siekdami gerinti savo paslaugų kokybę, norėtume sužinoti Jūsų ir Jūsų vaikų nuomonę apie ją bei poreikius ir pasiūlyti vaikams patrauklesnę, labiausiai lūkesčius atitinkančią programą ir veiklas. Maloniai prašome Jūsų atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Apklausa yra anoniminė. Dėkojame už atsakymus.

birželio
29