Naujienos
ĮVYKO BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ „BŪKIM KARTU“

ĮVYKO BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ „BŪKIM KARTU“

rugsėjo
25
Kviečiame į bendruomenės šventę „Būkime kartu“!

rugsėjo
13
Su Mokslo ir žinių diena!

Su Mokslo ir žinių diena! Sėkmingų Naujų mokslo metų!

rugsėjo
01
Naujų narių priėmimas jau vyksta !

rugpjūčio
24
Sveikiname „Jungos“ šokėjus!

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šokių studijos „Junga“ šokėjai birželio 17-24 d. dalyvavo IV tarptautiniame vaikų ir jaunimo šokių festivalyje - konkurse „Waveideas. Greece“ Graikijoje. Kurortiniame miestelyje Paralia Katerinyje „Jungos“ šokėjų parengta konkursinė programa buvo puikiai įvertinta kompetentingos graikų choreografų vertinimo komisijos ir grįžo su I ir II laipsnio laureatų diplomais! Šokėjai ne tik dalyvavo konkurse, bet ir aplankė Meteora vienuolyną, grožėjosi kalnų terminiais kriokliais, dalyvavo meistriškumo pamokose, edukaciniuose užsiėmimuose susipažindami su Graikijos tautiniu paveldu. Dalijosi gerąja patirtimi su kitų šalių šokėjais, išmoko ir atliko bendrą festivalio šokį. Šis festivalis - konkursas tęstinis mėnesio projektas bendradarbiaujant su Paralia Katerini savivaldybe, Europos Sąjungos Folkloro asociacija, kurie sukvietė apie 1000 šokėjų, dainininkų iš Lietuvos, Gruzijos, Graikijos, Serbijos ir Ukrainos.

birželio
26
Sveikiname

Sveikiname dizaino studijos „Kukutis“ mokinius😉👍 tarptautinio konkurso „Išgirsti slapčiausią gamtos kalbą“ laureatus: Aretą Stanislauskaitę, Aistę Laškauskaitę. Aleksandrą Šliožaitę, Mėją Lygnugrytę, Barborą Butkevičiūtę, Oliverį Austį. Šiais metais konkurse dalyvavo apie 1000 mokinių darbų iš Kinijos, Lenkijos, Lietuvos, Indijos, Slovakijos, Slovėnijos. Mokytoja - Renata Sondaitė-Bunevičienė.

birželio
19
Dizaino studijos „Kukutis“ – laimėtojai!

SVEIKINAME !!! dizaino studijos „Kukutis“ mokinius „Global Canvas 2023“ pasaulinio vaikų piešinių konkurso laimėtojus: KAMILĄ ŠIŠKINĄ, savo amž. grupėje tapo II vietos laureate! JONĄ JOGMINĄ, savo amž. grupėje tapo III vietos laureatu! ERIKĄ LEŠKAUSKAITĘ – finalistę! PATRICIJĄ BARZEVIČIŪTĘ – finalistę! Šių metų konkurso tema „Biologinė įvairovė“. Konkurse dalyvavo 4338 darbai iš 57 šalių. Kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti tik 3 laureatai, bei 20 finalistų. Mokytoja - Renata Sondaitė-Bunevičienė. Šaunuoliai!!!

birželio
14
Ansamblio „Ralio“ mokiniai – nugalėtojai!

Sveikiname tautinės muzikos ansamblio „Ralio“ ugdytinius sėkmingai pasirodžius nuotoliniame III tarptautiniame konkurse „Menas be ribų“ Ukrainoje ir pelnius šias prizines vietas: Karolis Butkevičius - GRAND PRIX! Agnė Dauginytė - I vieta! Mantas Šličius - I vieta! Mokytoja - Rima Spalinskienė. Šaunuoliai!

birželio
12
Gitaros studija – nugalėtojai!

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro gitaros studijos ansamblis dalyvavo dviejų turų tarptautiniame (Ukraina-Lietuva-Lenkija) konkurse „Musical Spring“. Sėkmingai įveikęs pirmąjį turą (balandžio 19-gegužės 14 d.), antrajame ture (gegužės 15-gegužės 21 d.) studija buvo įvertinta bei laimėjo pirmąją vietą! Nuoširdžiai sveikiname mokinius ir mokytoją Niną Norgelę-Dzimidienę! Šaunuoliai!

birželio
08
Kviečiame registruotis į vasaros dienos stovyklą

Kviečiame registruotis į vasaros dienos stovyklą. Vietų skaičius - ribotas. I pamaina birželio 12-16 d. Informacija tel. 846 433181. II pamaina birželio 19-23 d. Informacija tel. 846 411014.

birželio
07
Sveikiname dainos studiją „Keberiokšt“!

Gegužės 31 – birželio 4 d. Lenkijoje, Konino mieste, vyko 43-iasis Tarptautinis vaikų dainos ir šokio festivalis. Tai didžiausias tokio tipo festivalis Europoje. Šiemet jis sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – net 2700 vaikų iš Lenkijos, Slovakijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Islandijos, Ukrainos, kitų šalių. Atranka į konkursą vyko keliais etapais: pavasarį – lenkams gyvai ir užsieniečiams on-line, tada – pirmoji perklausų diena jau festivalio metu, kitą dieną finalo perklausos jau tik pusei atrinktųjų ir pagaliau – Gala koncertas didžiulėje scenoje su profesionaliu apšvietimu, įgarsinimu ir TV transliacija – Konino senamiestyje, Laisvės aikštėje. Ačiū Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centrui. Pirmiausia iš visos širdies sveikiname savo nugalėtojus, dainos studijos „Keberiokšt“ atlikėjus Vėjūnę, Paulą, Adrijų, Austėją, Pauliną, Vilintą, Izabelą ir Adriją, kurie už dainos „Never say never“ atlikimą iškovojo konkurso sidabrą! Ačiū - jūs savo pasirodymu mus tiesiog įkvėpėte niekada nesakyti niekada! Ačiū iš visos širdies mūsų nuostabiems tėveliams – už Jūsų pagalbą kelionėje, dėmesį kostiumų detalėms, nuotraukas, video, o svarbiausia – už didžiulę meilę vaikams! Taip pat sveikinimai studijų vadovų komandai – Reginai, Dianai, Algirdui, Žilvinui!

birželio
05
Sveikiname „Jungos“ šokėjas

Vaikų šokių studija „Junga“ gegužės 26 d. XVI tarptautiniame šokio festivalyje - konkurse „Aušrinė žvaigždė“ Šiauliuose šauniai pasirodė bei laimėjo šias prizines vietas: šokis „Bang bang“ (estradinio šokio 13-26 m. kategorijoje) - 2 vieta! šokis „Tango“ (estradinio šokio 17-20m. kategorijoje) - 2 vieta! Sveikiname šokėjas ir jų mokytoją Audronę Bastytę - Ignatavičę!

gegužės
29