Regioninis Vakarų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 10-12 (II-IV gimn.) klasių mokinių istorinio rašinio konkursas vyks 2024 m. balandžio 26 d.  12 val. Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje (S. Daukanto g. 31)

Mokiniai užėmę I, II, III vietas:

Ugnė Pačeržinskaitė, I vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos IV klasės mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Elija Varnaitė, I vieta, Klaipėdos Universiteto „Žemynos“ gimnazijos IV klasės mokinė, mokytoja Rasa Vaičekauskienė;

Benas Vainius, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV klasės mokinys, mokytoja Maja Petrovienė;

Dovydas Gabalis, II vieta, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos IV klasės mokinys, mokytojas Dainius Sobeckis;

Danielė Domeikytė, II vieta, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos IV klasės mokinė, mokytoja Ingrida Jančauskienė;

Agnė Bota, III vieta, Klaipėdos technologijų mokymo centro IV klasės mokinė, mokytoja Violeta Mačienė;

Liudvikas Kazlauskas, I vieta, Klaipėdos Licėjaus III klasės mokinys, mokytojas Egidijus Sereičikas;

Eva Svirkaitė, I vieta, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos III klasės mokinė, mokytoja Daiva Kikienė;

Sofija Gineitytė, II vieta, Klaipėdos Licėjaus III klasės mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Evelina Juškaitė, II vieta, Klaipėdos Licėjaus III klasės mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Jogailė Andrulytė, II vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos III klasės mokinė, mokytoja Audronė Nemickienė;

Aistis Čepokas, II vieta, Klaipėdos technologijų mokymo centro III klasės mokinys, mokytoja Violeta Mačienė;

Greta Stumbrytė, III vieta, Šilutės pirmosios gimnazijos III klasės mokinė, mokytojas Algirdas Gečas;

Matilda Jonikaitė, III vieta, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos III klasės mokinė, mokytoja Daiva Kikienė;

Diana Bumaženko, III vieta, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos III klasės mokinė, mokytojas Virgilijus Valickis;

Milda Mickutė, III vieta, Šilutės pirmosios gimnazijos III klasės mokinė, mokytojas Algirdas Gečas;

Berta Ana Tamašauskaitė, I vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Sigita Bračkienė;

Eva Čebatoriūtė, I vieta, Klaipėdos Licėjaus II klasės mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Gerda Jonaitytė, I vieta, Šilutės pirmosios gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Laima Toliušienė;

Ugnė Rusteikaitė, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Vilija Bogunaitė;

Liepa Aleknavičiūtė, II vieta, Klaipėdos Licėjaus III klasės mokinė, mokytojas Egidijus Sereičikas;

Saulė Lukaitė, II vieta, Klaipėdos Licėjaus II klasės mokinė, mokytojas Egidijus Sereičikas;

Beatričė Šilinskaitė, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Daiva Liutikienė;

Ugnė Kazragytė, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos II klasės mokinys, mokytoja Diana Samienė;

Smiltė Lajauskytė, II vieta, Klaipėdos Licėjaus II klasės mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Adrija Šmitaitė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Daiva Liutikienė;

Danila Kolodejev, III vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos II klasės mokinys, mokytoja Alvydė Jurėnienė;

Emilija Dargytė, III vieta, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Rita Podoliankienė;

Deimantė Vainoraitė, III vieta, Klaipėdos technologijų mokymo centro II klasės mokinys, mokytoja Violeta Mačienė;