Įstaigos tradicijos ir pasiekimai

  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras iškilmingai pažymi tarptautinę Mokytojo dieną
  • KKLJC organizuoja karalienės Luizės medalių teikimo šventę. Jie teikiami asmenims už nuopelnus švietimui ir kultūrai.
  • Kiekvieną rugsėjį KKLJC kolektyvuose tradiciškai rengiamos naujų narių „sutiktuvės“, šventės, skirtos naujai priimtiems mokiniams bei jų tėvams.
  • KKLJC kolektyvai ir studijos organizuoja tradicinius kalėdinius pasirodymus – koncertus įstaigos bendruomenei bei miesto visuomenei.
  • Kasmet KKLJC organizuoja pagerbimo, padėkos renginius, įstaigą lankiusiems mokiniams – abiturientams.
  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro būreliuose ir kolektyvuose švenčiami ugdytinių gimtadieniai, kalendorinės šventės, organizuojamos išvykos į gamtą.

Pasiekimai 2021-2022 mokslo metų

 

Vaikų šokių studija „Junga“

1. 2021 09 12.  XIV Tarptautinis šokio festivalis- konkursas „Aušrinė žvaigždė-2021“, „Junga“  – I vietos laureatas

2. 2021 10 23 Tarptautinis šokio konkursas „Lets go dance 2021“, „Junga“  – diplomai, 3 vieta

3. 2021 11 13-14 Nuotolinis VI TARPTAUTINIS KONKURSAS „WAVE KIDS-2021”, Mogiliovas, Baltarusija, „Junga“  – 1 vietos

4. 2021 12 11 d. Tarptautinis šokio festivalis „Space Christmas celebration“, „Junga“  – nominacijos: Originaus performance, Energetic performance

5. 2021 12 11 d. Kalėdinis tarptautinis šokių festivalis-konkursas „Merry Christmas Baltic Amber“ , „Junga“  – 1 vieta

6. 2022 01 07-08 d.  Nuotolinis IX tarptautinis Naujametinis šokių konkursas „Christmas Wave“. Brestas, Baltarusija. (org. Volna Idej), „Junga“  – 3 vietos

7. 2022 02 05 Tarptautinis vaikų ir jaunimo šokių konkursas-festivalis „Emocijų banga-2022“, „Junga“  – 2 vieta

8. 2022 02 12 Tarptautinis šokių konkursas „Šok 2022“ , „Junga“ – 2 vieta ir „Five“

9. 2022 04 30 Tarptautinis šokių konkursas „Šokio vizija-2022“, „Junga“  – 2 vieta, 3 vieta

10. 2022 05 21 Tarptautinis šokių konkursas „Shock“, „Junga“  – 4 ir 5 vieta

11. 2022 06 10 10-sais tarptautinis šokių festivalis „Dance station-2022“

12. 2021 09 25 Respublikinis šokių festivalis „Ant stogo-2021“, „Junga“  – 2 vietos

13. 2021 12 04 Festivalis-varžybos „Akredus žiemos taurė-2021“, „Junga“  – 1 vieta, 4 vieta, 5 vieta

14. 2021 12 11 Festivalis konkursas „Merry Christmas Baltic Amber Trakai 2021“, Junga“ – 1 vieta

15. 2021 12 28 d. Nuotolinis respublikinis 1-8 klasių muzikos ir šokio festivalyje „Kalėdinė taurė“

16. 2022 02 12 Šokių festivalis „ŠOK“, „Junga“  – 3 vieta, 2 vieta

17. 2022 03 05 Šokio konkursas „Šokio pavasaris“, „Junga“  – Padėka

18. 2022 03 18 Mažųjų šokėjų festivals – konkursas „Šokime kartu – „Junga“, aš ir tu-2022“, „Junga“  – Geriausias šokio „Vorai“, Artistiškiausias šokio „ Bitutės“, Techniškiausio kolektyvo nominacijos

19. 2022 03 26 Šokių festivalis-konkursas „Along the river, Užventis 2022“, „Junga“  – 1 vietos ir 2 vietos

20. 2022 04 02 Festivalis-konkursas „Keliaujantis festivalis 2022“, „Junga“  – 1 ir 2 vieta.

21. 2022 05 07 Socialinis šiuolaikinių šokio festivalis-konkursas „Pašėlusiai-22“, „Junga“  – 2 ir 3 vietos nominacijos

22. 2021 09 01 Rugsėjo 1 d. Mokslo ir žinių dienos šventinys renginys „Pirmoji pamoka“

23. 2021 12 7-8 d. „Junga-2021“, kalėdinio albumo filmavimas „Žvaigždžių pūga“

24. 2022 04 29  Atviros šokio pamokos „Vydūno“ parkelyje. „Junga“ švenčia Tarptautinę šokio dieną

25. 2022 05 19 Puodžių gatvės šventė-2022

26.  2021 05 25 Pasirodymas Laikrodžių kiemelyje bei dalyvavimas eisenoje Klaipėdos miesto abiturientų paskutinio skambučio renginyje su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku

27. 2021 09 28 Susitikimas su jaunimo darbuotojais iš Italijos, projektas „Eurodesk“

 

Vaikų šokių studija „Vijurkas“

1. 2022-04-9/10 tarptautinis festivalis – konkursas „BALTIC AMBER PUNSK“ (Lenkija), „Vijurkas“ – 2 GRAND PRIX ir I vieta

2. 2022-05-14/15 tarptautinis festivalis – konkursas „BALTIC AMBER JŪRMALA” (Latvija), „Vijurkas“ – I vietos

3. 2021-10-23 tarptautinis šokio konkursas „LET’S GO DANCE“, „Vijurkas“ – I vietos ir nominacija „Konkurso atradimas“

4. 2022-03-19 tarptautinis konkursas „Baltic Amber Palanga“, „Vijurkas“ – I vietos

5. 2022-03-05 tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis – konkursas „Emocijų banga“, „Vijurkas“ – I ir II vietos

6. 2021-11-20 šokių konkursas -festivalis „WAY OF DANCE 2021“, „Vijurkas“ – I ir II vietos

7. 2021-12-11 šokių konkursas „MERRY CHRISTMAS BALTIC AMBER TRAKAI“, „Vijurkas“ – I, II vietos

8. 2022-03-26 respublikinis šokių festivalis – konkursas „Šokių fiesta“, „Vijurkas“ – I laipsnio diplomai

9. 2022-03-26 šokių konkursas „ALONG THE RIVER“, „Vijurkas“ – I laipsnio diplomai

10. 2022-03-18  VII – asis mažųjų šokėjų festivalis konkursas „Šokime kartu “Junga” aš ir tu“, „Vijurkas“ – Nominacijos Muzikaliausias kolektyvas ir geriausias konkurso šokis

11. 2022-03-26 respublikinis šokių festivalis – konkursas „Šokių fiesta“, „Vijurkas“ – I laipsnio diplomai

12. 2022-03-26 šokių konkursas „ALONG THE RIVER“, „Vijurkas“ – I laipsnio diplomai

13. 2022-04-30 XVII respublikinis šokių festivalis – konkursas „Šokio vizija“, „Vijurkas“ – I vietos

14. 2022-05-22 Vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupių konkursinis festivalis “Jevaro tiltu -2022”, „Vijurkas“ – III laipsnio diplomas

15. 2021-11-17 Šokių festivalis- projektas „Draugai- draugams“ (padėka)

16. 2022-06-12 Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė

17. 2022-05-28 festivalis „Tautinių kultūrų diena“ (padėka)

18. 2022-05-06 Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos 100-mečio jubiliejinis koncertas (padėka)

19. 2022-05-25 „Paskutinio skambučio šventė“Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje (padėka)

20. 2022-05-20 Lietuvos tautinių šokių ansamblių projektas-koncertas „Draugai draugams“

21. 2021-12-18 Šventė – koncertas „Aš kasmet laukiu kalėdų“

22. 2022-03-10 Koncertas “Mes tavo vaikai” skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir daugiafunkcinės salės atidarymo šventei

23. 2022-06-01 Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šventė-koncertas „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirtas Klaipėdos miesto 770 m. gimtadieniui

24. 2021-09-02  Mokslo metų-sezono pradžios šventė „Vijurke“

25. 2021-10-28  Helovyno šventė ir naujų narių krikštynos „Vijurke“

 

Choreografijos studija „Inkarėlis“

1. 2021-10-23 tarptautinis šokių konkursas „Let‘s go Dance“, „Inkarėlis“ – 3 vieta

2. 2021-11-06  X tarptautinis kelių žanrų menų festivalis-konkursas „Dance Song Fest – 2021”, „Inkarėlis“ gitaros studija – 2 vieta

3. 2021-12-11 tarptautinis šokių konkursas ,,SPACE“,  „Inkarėlis“ – Nominacijos: ,,Stilingiausias“, ,,Gracingiausias“ ir ,,Techniškiausias“

4. 2022-01-07/08 IX tarptautinis konkursas CHRISTMAS WAWE (Baltarusija), „Inkarėlis“ gitaros studija – 3 laipsnio laureatas

5. 2022-01-22 tarptautinis konkursas „Winter story“, „Inkarėlis“ gitaros studija – 1 vieta

6. 2022-02-09 tarptautinis konkursas „American edition“ (JAV), „Inkarėlis“ gitaros studija – 2 vieta

7. 2022-02-18 tarptautinis konkursas Creative Waves contest (Egypt), „Inkarėlis“ gitaros studija – 2 laipsnio laureatas

8. 2022-03-05 tarptautinis konkursas „Valencia Art Fest – 2022″ (Ispanija), „Inkarėlis“ gitaros studija – 3 laipsnio laureatas

9. 2022-04-09 tarptautinis konkursas „Silver Palm Baltija“, „Inkarėlis“ gitaros studija – 1 vieta

10. 2022-04-26 tarptautinis konkursas „Golden World“ (Čekija), „Inkarėlis“ gitaros studija – 2 vieta

11. 2022-04-27 tarptautinis konkursas „Ola de Talentos“ (Ispanija), „Inkarėlis“ gitaros studija – 1 vieta

12. 2022-05-07 tarptautinis konkursas „Mamai – 2022“ (Vilnius), „Inkarėlis“ gitaros studija  – 1 vietos penkiose kategorijose

13. 2022-02-04 tarptautinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis – konkursas „Emocijų banga“, „Inkarėlis“ – 1 vieta

14. 2022-03- 05 tarptautinis šokių konkursas ,,Eurodances 2022”, „Inkarėlis“ – 1, 2, 3, 4 vietos

15. Tarptautinis šokių konkursas ,,SHOCK 2022”, „Inkarėlis“ – 2, 3, 4 vietos

16. Tarptautinis šokių konkursas ,,SPACE“, „Inkarėlis“ – 1 ir 2 vieta, grand prix ir nominacija Gracingiausia

17. 2022-06-19 tarptautinis šokių konkursas „Europestage Riga“, „Inkarėlis“ – 4 vieta

18. 2021-09-13 respublikinis konkursas-festivalis „Dance station“, „Inkarėlis“ – padėka

19. 2021-11-11  draugystės akcija ,,Matau tave“, šokis ,,Dinamitas“

20. 2021-11-20 respublikinis šokių konkursas ,,Way of dance“, „Inkarėlis“ – 2 vieta

21. 2021-12-19 respublikinis konkursas „Holly Jolly Dance“, „Inkarėlis“ – 1 ir 2 vietos, grand prix

22. 2022-04-23 respublikinis šokių konkursas-festivalis “iDance 2022” , „Inkarėlis“ – 1  vieta

23. 2022-04- 30 respublikinis šokių festivalis –  konkursas ,,Šokio vizija“, „Inkarėlis“ – 2 ir 3  vietos

24. VII asis mažųjų šokėjų festivalis – konkursas ,,Šokime kartu – ,,Junga“, aš ir tu“, „Inkarėlis“ – padėka

25. 2021-10-26/27/28 moliūgų šventė studijoje „Fokus-pokus“

26. 2022-05-07  respublikinis šokių konkursas ,,Šokantys batai“, „Inkarėlis“ – 1  vietos

27. 2022-05-20 respublikinis mažųjų šokėjų virtualus šokių festivalis ,,Šokanti pasaka“„Inkarėlis“ – padėka

28. 2022-06-04 13-asis šalies šokių festivalis-konkursas „Ant Bangos 2022” , „Inkarėlis“ – 1  vieta

29. 2021-12-25 respublikinis festivalis „Suspindusi žvaigždė“, „Inkarėlis“ gitaros studija (diplomas)

30. 2021-12-10 Klaipėdos miesto festivalis „Art format“, „Inkarėlis“ gitaros studija (padėka)

31. 2021-10-12 V-asis respublikinis įtraukaus muzikavimo konkursas-festivalis „Perliukai“, „Inkarėlis“ gitaros studija

32. 2022-03-04 koncertinė programa studijos „Aukštoji“ atidarymo renginyje, „Inkarėlis“ gitaros studija

33. 2022-04-15 Geros muzikos vakaras „Skambant gitaroms“. Laukininkų biblioteka, „Inkarėlis“ gitaros studija

34. 2022-05-01 koncertinė programa Karininkų ramovėje, „Inkarėlis“ gitaros studija

35. 2022-05-21 Klaipėdos jaunimo bibliotekos renginys – Jaunųjų atlikėjų pasirodymas Imanuelio Kanto Bibliotekos kieme, „Inkarėlis“ gitaros studija

36. 2021-03-01 choreografijos studijoje ,,Inkarėlis” organizuota šventė ,,Užgavėnių šurmulys”.

37. 2022-04- 20 Šv. Velykos studijoje ,,Inkarėlis“

38. 2022-04-29 Flashmob‘as Tarptautinei šokio dienai paminėti (video klipas)

39. 2021-12-16 šventinė pamoka ,,Rieda rieda ratai“

40. 2022-05-25 Mažųjų šokėjų atvira pamoka ,,Su šokiu aplink pasaulį“

41. 2022-05-18 LMTA Klaipėdos fakulteto IV kurso studentės G. Masalskytės klasikinio ir tautinio šokio pamokos filmavimas

42. 2022-06-01 Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šventė-koncertas „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirtas Klaipėdos miesto 770 m. gimtadieniui

43. 2021-10-29 Teminė vaiduokliukų šokių pamoka „Pabaisiukų susitikimas“

44. 2021-12-20 Kalėdinė šokio pamoka; 2022-02-14 Valentino dienos teminė šokių pamoka

45. 2021-02-16 Vasario 16-osios šokio akcija „Pasveikinkim vieni kitus“ (sukurtas video)

46. 2021-09-25 Bendruomenės šventėje ,,Būkime kartu“

47. 2021-12-02-23 ,,Nykštukų dirbtuvėlės“ , kalėdinių papuošimų gamyba

48. 2022-01-13 ,,Žvakučių šviesa“. Sausio 13 dienai paminėti

Fitodizaino būrelis ir Akvarelės studija

1. 2022-04-30 respublikinis piešinių konkursas „Bitučių gyvenimo spalvos“, I vieta – Juntautė Daukšytė, Fitodizaino būrelis ir Akvarelės studija

2. 2022-04-11 respublikinis piešinių konkursas „Miško dvasia. Gyvūnai“, Fitodizaino būrelis ir Akvarelės studija

3. Klaipėdos miesto piešinių konkurse „Saugus miestas moksleivio akimis“ , Fitodizaino būrelis ir Akvarelės studija

4. 2022 balandis Akvarelės darbų paroda Klaipėdos apygardos teisme „Pavasario ženklai“

5. 2021-12-17 Kalėdinis renginys – „Meno mūzų įkvėpti“ su tautinės muzikos ansambliu „Ralio“

6. 2022-03-04 Studijos „Aukštoji“ atidarymas. Mokytojos ir mokinių akvarelės darbų paroda „Pavasario ženklai“

7. 2022-03-21 Fitodizaino būrelio mokiniai dalyvavo renginyje, skirtame Žemės dienai – „Žemės menas“ (Laikrodžių muziejaus kiemelis)

8. 2022-05-19  Akvarelės studijos ir Fitodizaino būrelio mokiniai dalyvavo miesto renginyje „Puodžių gatvės šventė“ (2022-05-19).

9. 2022-06-01  Akvarelės studijos ir Fitodizaino būrelio mokiniai dalyvavo renginyje „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“. Piešimas ant asfalto

10. Akvarelės studijos mokinės Kornelijos Zamulskytės autorinių darbų parodėlė studijoje „Aukštoji“

Dainos studija „Keberiokšt“

1. 2022.05.15  III Tarptautinis džiazo vokalistų konkursas JAZZ WIND  2022“„Keberiokšt“ vyresniųjų ansamblis –II vieta, „Keberiokštr“ jaunesniųjų ansamblis-III vieta, solistas Gedas Naktinis – nominacija „Už artistiškumą“

2. 2022. 05.26-28  Tarptautinis festivalis-konkursas „MUSZELKI WIGIER 2022“, Suwalki, Lenkija, „Keberiokšt“ vyresniųjų ansamblis – Grand Prix , Keberiokštr“ jaunesniųjų ansamblis –Sidabras, solistas Gedas Naktinis – Bronza

3. 2022.07.02-04 10-asis tarptautinis vokalistų konkursas „Baltic Voice“, „Keberiokšt“ junior ansamblis – III vieta , Gedas Naktinis – III vieta

4. 2022.06.11-12 LRT konkurso „Dainų dainelė 2022“ laureatų koncertas; Laureatai: ,,Keberiokšt“ 4 klasių  ansamblis, ,,Keberiokšt“ jaunesniųjų ansamblis

5. LRT konkurso „Dainų dainelė“ (IV turo) televizijos įrašai : 2022.03.26, 2022.05.01, 2022.04.24, 2022.05.08 („Keberiokšt“ jaunesniųjų ansamblis, mažųjų grupė „Auksinė žuvelė“, solistė Izabelė Grigelytė, „Keberiokšt“ 4 klasių ansamblis, „Keberiokšt“ vyresniųjų ansamblis)

6. 2022.01.20 konkurso „Dainų dainelė“ atrankinis III (zoninis) turas

7. 2022.01.14 konkurso „Dainų dainelė“ atrankinis II (miesto) turas

8. 2021.09.01 Rugsėjo 1 d. Mokslo ir žinių dienos šventinys renginys „Pirmoji pamoka“

9. 2021.09.25 Klaipėdos bendruomenės šventė „Būkime kartu!“

10. 2021.10.12 „Keberiokšt“ koncertinė programa- V –ojo Respublikinio  įtraukaus  muzikavimo konkurso –festivalio „Perliukai“ dalyviams

11. 2021.12.16 „Keberiokšt“ Kalėdinis koncertas „Po angelo sparnu“.

12. 2022.01.13 Laisvės gynėjų dienai. Atminimo akcija „Atidavėt save Tėvynei“

13. 2021.12.05 dainos studijos „Keberiokšt“ koncertas (akcijos „Gerosios žvaigždės bėgimas – padovanok senjorams Kalėdas“ ) metu

14. 2022.02.16 Klaipėdos miesto jaunųjų atlikėjų šventinis koncertas „Mūsų vaikai – Tėvynei Lietuvai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

15. 2022.03.14 Koncertas „Mes-tavo vaikai“, skirtas Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Daugiafunkcinio centro atidarymui

16. 2022.05.06 „Keberiokšt“ gimtadienio koncertas „28“

17. 2022.05.12 Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų Klaipėdos miesto etapo laureatų pagerbimo ir apdovanojimų šventė

18. 2022.05.19 Puodžių gatvės šventė

19. 2022.06.01 Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šventė-koncertas „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirtas Klaipėdos miesto 770 m. gimtadieniui

20. 2022.06.22 Klaipėdos Litorinos mokyklos mokslo metų baigimo šventė „Kelionė“

 

Džiazinio meno raiškos studija „Junior city jazz“

1. LRT konkursas „Dainų dainelė“, „Junior city jazz“ laureatė – Jonė Petrikaitė (3 turai+ TV laureatų koncertas)

2. Vaikų ir jaunimo festivalis „Muzika kviečia kiekvieną“, „Junior city jazz“ – diplomantai

3. 2022-05-27 Konkursas „Be happy 2022“

4. 2021-10-08 koncertas S.Dacho namuose, minint bendruomenės namų jubiliejų

5. 2021-12-11 Kalėdinis koncertas „Kalėdos džiazo ritmu“

6. 2021-11-27 koncertas „Advento belaukiant“

7. 2022-04-26 koncertas dizaino studijos „Kukučio“ parodoje „Mano miesto istorijos“

8. 2022-05-21, 2022-04-30 „Dubadukų mokyklėlės“ atviros pamokos

9. 2022-04-30 Teatralizuotas koncertas „Natų Namai Penklinė“ pagal N. Sinkevičiūtės „Intervalų siuitą“

10. 2022-04-30, 2022-05-21 Teatralizuotas koncertas „Džiazo istorija. Kas tas džiazas?“, skirtas tarptautinei džiazo dienai paminėti

11. 2022-05-21 Pasirodymas. Miuziklo „Haz Jazz“ pristatymas.

12. 2022 -05 -27 koncertas Kretingos Simono Daukanto progimnazijoje

13. 2022-03-24/25  Meistriškumo pamokos su amerikiečių dainininke Nikole Žuraitis

14. Sukurtas klipas „Kelkis iš kapo o Luize, karaliene“

15. Kiti klipai, garso takeliai „Gospelo popuri“, „In the Stone“, „Hit the road Jack“, „Intervalų siuita“, „Take the A Train“.

 

Vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblis „Dolce musica“

1. 2022 02 VIII Tarptautinio menų konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas), „Dolce musica“ A. Benderavičiūtė  – II laipsnio diplomas

2. Tarptautinis muzikos konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas), „Dolce musica“ M. Petrauskui (diplomas)

3. VIII-asis tarptautinis muzikos ir šokio festivalis – konkursas „Christmas stars 2021“, „Dolce musica“ fleitų ansamblis – I vieta, A. Benderavičiūtė  – I vieta

4. 2022-03-18 VII mažųjų šokėjų festivalis-konkursas „Šokime kartu – „Junga“, aš ir tu!“, „Dolce musica“ šokėjai – AUKŠČIAUSIAS ĮVERTINIMAS ir Nominacija „Elegantiškiausias kolektyvas“

5. 2022 04 14 respublikinis vaikų ir jaunimo instrumentinės muzikos festivalis „Senoji muzika“ (padėka)

6. 2021-10-12 V respublikinis įtraukus muzikavimo konkursas festivalis „Perliukai“, „Dolce musica“ šokėjai (padėka)

7. 2022-04-08 teatralizuotas koncertas „Metų laikai Gedminų dvare“, „Dolce musica“ šokėjai (padėka)

8. 2022-04-14 respublikinis vaikų ir jaunimo instrumentinės muzikos festivalio „Senoji muzika“ atidarymo koncertas „Vyturio“ progimnazijoje (padėka)

9. 2022-05-12 Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių laureatų pagerbimo šventė, „Dolce musica“ šokėjai (padėka)

10. 2022-05-19 „Istorinės Klaipėdos gatvės. Skambanti Puodžių gatvės istorija 2022“

11. 2022-06-01 Pozityvių emocijų projektas „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirtas Klaipėdos miesto 770 m. jubiliejui, „Dolce musica“ šokėjai (padėka)

12. 2022-06-12 Lietuvos Vakarų krašto dainų šventės atidarymo renginys, „Dolce musica“ šokėjai (padėka)

13. Edukacinis koncertas Klaipėdos apskrities I. Labutytės darželio mokyklos ugdytiniams

14. 2021 12 16 Teatralizuotas kalėdinis ansamblio „Dolce musica“ koncertas tėveliams ir JC bendruomenei „Tuk, tuk, tuk tris kartus“

15. 2022-04-08 tarptautinis  fortepijoninės muzikos festivalis „Šokančios rankos“ atidarymo renginio dalyviai, „Dolce musica“ šokėjai (padėka)

16. 2022 05 31 Mokslo metų ataskaitinis koncertas tėveliams ir JC bendruomenei Daugiafunkciniame centre

 

Dizaino studija „Kukutis“

1. Tarptautinis piešinių konkursas „Sukurk tobulą orlaivį“ ( Šveicarija), „Kukutis“, laureatės: E.Onaitytė , M.Grabauskaitė

2. Tarptautinis piešinių konkursas „Pelėdos“  (JAV), „Kukutis“ (sertifikatai)

3. Tarptautinis piešinių konkursas „Žaislai“ ( Slovėnija), „Kukutis“, laureatės:  G.Česnauskaitė ir G.Bočkutė

4. Tarptautinis piešinių konkursas „Mano Gimtinėje“ (Baltarusija), „Kukutis“, laureatai: J.Paulauskas , V.Neimontaitė

5. Tarptautinis piešinių konkursas „Rudens spalvos“ (Rumunija), „Kukutis“, laureatai: G.Česnauskaitė, M.Viskontaitė,  V.Neimontaitė, A.Šliožaitė , V.Neimontaitė, D.Pliuskytė

6. Tarptautinis piešinių konkursas „Pasaulis“ (Bulgarija), „Kukutis“, laureatės: L.Norkutė, V.Neimontaitė

7. Tarptautinis piešinių konkursas „Žemės ir jūros miškai“ (Jungtinė karalystė), „Kukutis“, laureatė E.Česnauskaitė

8. Tarptautinis piešinių konkursas „ Gyvenimas mėnulyje“ (JAV), „Kukutis“ (sertifikatai)

9. Tarptautinis piešinių konkursas „Mes skirtingi“ (JAV), „Kukutis“ (sertifikatai)

10. Tarptautinis piešinių konkursas „Paukščiai “ (Serbija), „Kukutis“, laureatės: E.Leškauskaitė, E.Česnauskaitė

11. Tarptautinis piešinių konkursas „Muziejai“ (Čekija), „Kukutis“ laureatai

12. Tarptautinis piešinių konkursas „ Peizažas, kurį myliu“ (Prancūzija), „Kukutis“, laureatė M.Viskontaitė

13. Tarptautinis piešinių konkursas „ Mano tautos muzika ir šokiai“ (Bulgarija), „Kukutis“, II turą pateko 8 darbai, laureatė P.Barzevičiūtė

14. Tarptautinis piešinių konkursas „Mano krašto lobiai“ (Portugalija), „Kukutis“, laureatai: J.Paulauskas, G.Grigalūnaitė, A.Kerbelytė

15. Tarptautinis piešinių konkursas „Mano svajonė“ (Lenkija), „Kukutis“ laureatai: A.Jogminas, V.Neimontaitė, E.Onaitytė

16. Tarptautinis piešinių konkursas „Auksinis molbertas“ (Ukraina)

17. Tarptautinis piešinių konkursas „ Kalėdinis atvirukas“, „Kukutis“

18. Tarptautinis piešinių konkursas „ Miško dvasia. Gyvūnai”, „Kukutis“, laureatės: E. Česnauskaitė, P.Barzevičiūtė

19. Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti slapčiausią gamtos kalbą“, „Kukutis“, laureatai: D.Pliuskytė, E.Leškauskaitė

20. Tarptautinis piešinių konkursas „Wave on Wave“, „Kukutis“, laureatės: E.Navickaitė, K.Kaniavaitė

21. Tarptautinis piešinių konkursas „Trapi taika“, „Kukutis“, laureatė U.Jurelevičiūtė

22. Tarptautinis piešinių konkursas „ Šiuolaikinė Madona“, „Kukutis“, laureatės: V. Neimontaitė, L.Petraitytė, E.Navickaitė, L.Šulskytė, M.Grabauskaitė

23. Tarptautinis piešinių konkursas „ Haiku apie miestus“, „Kukutis“, laureatės: R.Narožnytė, E.Saliamonavičiūtė

24. Respublikinis piešinių konkursas „Gamtos sparnais apkabinu pasaulį“, „Kukutis“, laureatai: A. Šliožaitė, S.Šliožaitė, E.Peseckaitė, J.Jogminas, V.Neimontaitė, J.Paulauskas, A.Poškutė, E. Navickaitė, R.Valiukaitė

25. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai 2022“, „Kukutis“ , laureatai: J.Paulauskas, A.Kerbelytė, M.Viskontaitė, L.Šulskytė, A.Jogminas, E.Navickaitė

26. Respublikinis piešinių konkursas „Pravėriau vario vartelius“, „Kukutis“, laureatės: E.Česnauskaitė, E.Onaitytė, G.Bočkutė, E.Saliamonavičiūtė

27. Respublikinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, „Kukutis“

28. Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai. Pievų gyventojai“, „Kukutis“, laureatės: D.Boguslauskaitė, P.Barzevičiūtė

29. Respublikinis piešinių konkursas „Ateities miestai“, „Kukutis“, laureatės: E.Saliamonavičiūtė, M.Buivydaitė, R.Valiukaitė

30. Respublikinis piešinių konkursas „Stebuklinga gėlė“, „Kukutis“ (padėkos)

31. Respublikinis piešinių konkursas „Mozaika“, „Kukutis“ (padėkos)

32. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuva – jūrinė valstybė“, „Kukutis“, laureatė K.Michejeva

33. Respublikinis piešinių konkursas „Kalėdinis atvirukas.Rokiškio dvaras“, „Kukutis“, laureatė S.Vaitkevičiūtė

34. Respublikinis piešinių konkursas „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“, „Kukutis“, laureatai: L.Norkutė, E.Onaitytė, E.Leškauskaitė, J.Antužis, G.Česnauskaitė, M.Valiukas

35. Respublikinis piešinių konkursas „Kovo 11 atvirukas“, „Kukutis“ (padėkos)

36. Respublikinis piešinių konkursas „Kompiuterinė kalėdų pasaka“, „Kukutis“, laureatai: J.Antužis, A.Antužis

37. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuva mane augino“, „Kukutis“, laureatės: V.Neimontaitė, G.Grigaliūnaitė

38. Respublikinis piešinių konkursas „Miesto sekretai“, „Kukutis“

39. Respublikinis piešinių konkursas „Merginos moksle“, „Kukutis“, laureatė E.Leškauskaitė

40. Respublikinis piešinių konkursas „ Nato mano akimis“, „Kukutis“, laureatai: M.Buivydaitė, P.Barzevičiūtė, J.Čepulis

41. Respublikinis piešinių konkursas „40 paukščių belaukiant“, „Kukutis“, laureatė U.Rubinaitė

42. Respublikinis piešinių konkursas „ Pilys“, „Kukutis“, laureatai: laureatės: D.Pliuskytė 8m., M.Lygnugarytė 7m., D.Boguslauskaitė 8m.

43. Respublikinis piešinių konkursas „ Signatarų portretas“, „Kukutis“, laureatė A.Kerbelytė

44. Respublikinis piešinių konkursas „ Kieno uodega“, „Kukutis“, nominantai: M.Valiukas, L.Norkutė, M.Viskontaitė

45. Respublikinis piešinių konkursas „ Mes užaugome laisvi“, „Kukutis“, (padėkos)

46. Respublikinis piešinių konkursas „Žemės dienai “, „Kukutis“, (padėkos)

47. Respublikinis piešinių konkursas „Plunksna“, „Kukutis“, laureatai: M.Viskontaitė, U.Jurelevičiūtė, S.Valančiūtė

48. Klaipėdos miesto piešinių konkursas „Klaipėdos Kaziukui 30“, „Kukutis“, laureatės: D.Pliuskytė, M.Grabauskaitė

49. Klaipėdos miesto piešinių konkursas „Mes saugūs, nes …“„Kukutis“, laureatė A.Saliamonavičiūtė

50. Klaipėdos miesto piešinių konkursas „Pasivaikščiojimai po Klaipėdą“, „Kukutis“, diplomai: E.Leškauskaitė, E.Šliogerytė

51. Paroda – projektas Pasaulinei Klimato kaitos savaitei „Tvari mada – pasipuošk pats“, „Kukutis“

52. Kūrybinis projektas su KKLJC studijomis „Mano miesto istorijos“

53. Klaipėdos m. projektas „Spalvota vaikystės gatvė“, „Kukutis“

Personalinė M.Rinkūnaitės paroda ”Kas pasakė Miau?”

7 parodos karalienės Luizės jaunimo centre bei „Kukučio“ internetiniuose psl.: „Rudens akvarelė“, „Rudens peizažai“, “Žiemos pasakos“, „Kovo 11“, „Gyvenimas mėnulyje“, „Mano mamytė“, „Kas gyvena Pasakoje“

5 parodos Klaipėdos mieste: „Laiškas, išeinančiam rudeniui“, „Tvari mada – pasipuošk pats“, „Švenčiame Lietuvos gimtadienį“, „Mano mėgstamiausias herojus“, „Mano miesto istorijos“

Mokytoja surengė autorinė fotonuotraukų paroda “Jausenos ” Girulių biblioteka ir KKLJC

 

Tautinės muzikos ansamblis „Ralio“

1. 2022-04-02 I tarptautinis nacionalinių instrumentų atlikėjų konkursas ,,Baltika“, „Ralio“, Karolis Butkevičius – I vieta

2. 2022-06-04 tarptautinis folkloro festivalis ,,Atataria lamzdžiai“, „Ralio“ (padėka)

3. 2022-03-10 respublikinė šventė ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“ (nuotolinis ), skirta Kovo – 11 paminėti, „Ralio“ (padėka)

4. 2022-03 – 12 I respublikinio tautinių instrumentų solistų konkursas ,,Muzikinės kelionės“, „Ralio“, Karolis Butkevičius – I vieta

5. 2021-04-20 I respublikinis Lietuviškos pjesės konkursas, „Ralio“,  Agnė Dauginytė – II vieta

6. 2022 04 15 XXI Tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis ,,Trimitatis“, „Ralio“ (padėka)

7. 2022-04-29 konkursas – festivalis ,,Muzika kviečia kiekvieną“, „Ralio“, Karolis Butkevičius-laureatas, diplomas už charizmatišką pasirodymą

8. 2022 04 30 IX respublikinis tautinių instrumentų konkursas ,,Tirlytis“, „Ralio“, Karolis Butkevičius – I vieta

9. 2022 04 30 respublikinis kanklininkų konkursas ,,Dainuojančios kanklės“ (nuotolinis), „Ralio“, Emilija Onaitytė  – I vieta

10. 2022 06 12 vakarų Lietuvos Dainų šventė Klaipėdos Vasaros estradoje.

11. 2021 12 17 Kalėdinis renginys-meno dirbtuvės ,,Meno mūzų įkvėpti“

12. 2022.03.14 koncertas „Mes-tavo vaikai“, skirtas Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Daugiafunkcinio centro atidarymui

13. 2021 09 28 koncertas renginyje, skirtame ,,Klaipėda-jaunimo kultūros sostinė“

14. 2021 09 29 koncertas dailės studijos ,,Varsa“ parodos atidarymo renginyje Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekoje

15. 2022 04 05 dailės studijos ,,Varsa“ parodos atidarymo renginys Girulių bibliotekoje

16. 2022-05-12 koncertas Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos 100-mečio jubiliejiniame renginyje

17. 2022 06 02 ,,Ralio“ koncertas tėvams – Mokslo metų užbaigimo šventė.

 

Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, teatro studija „Svajonė“

1. 16 tarptautinis vaikų ir jaunimo kino festivalis online 2021, „Svajonė“ mokinė Gytė Tendzegolskytė išrinkta į vertintojų grupę

2. 2021-11-17  respublikinis M. K. Oginskio vardo meninio skaitymo konkursas, Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, laureatai – D. Adomaitis, A. Benderavičiūtė, D. Adomaitis pelnė ir ,,Žiūrovų bei komisijos simpatijos“ nominaciją

3. 2021-11-19 respublikinis mokinių meninio skaitymo ir kūrybos konkursas festivalis ,, Žodžio kelias“, Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, laureatas- Dominykas Adomaitis

4. Respublikinis mokinių meninio skaitymo konkursas, Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, Dominykas Adomaitis – ŠMM III laipsnio diplomas, Evelina Maciūtė- ŠMM III laipsnio diplomas

5. 2022-05-10 respublikinis moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas ,,Lietuviško žodžio šviesoje“, Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, laureatai – Dominykas Adomaitis, Amelija Benderavičiūtė, Evelina Maciūtė- nominacija ,,Už brandžią asmeninę teksto interpretaciją“

6. 2022-05-06 Jaunimo pilietinio ir tautinio ugdymo projektas/skaitovų šventė, Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis (padėka)

7. 2022-01-13 Sausio 13d. renginys ,,Atmintis gyva“

8. 2022-01-14 LRT,, Dainų dainelė” konkurso miesto turas

9. 2022-01-22 LRT,, Dainų dainelė” konkurso zoninis turas

10. 2022-03-10 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo  ir daugiafunkcinės salės atidarymui skirtas  koncertas

11. 2022-05-01 Mamos dienai skirtas renginys Dragūnų bataliono kariams ir jų mamoms

12. KLJC dizaino studijos ,,Kukutis“  ir keramikos būrelio parodos ,,Mano miesto istorijos“ atidarymas Girulių bibliotekoje

13. Tėvo dienai skirtas renginys (Solinio dainavimo studijos ,,Belcanto“)

14. Sukurtas video sveikinimas ,,Milijono bučinių dėžutė“ bei nuolat pristatoma kolektyvų veikla, pasiekimai

15. Suorganizuotas susitikimas su aktore Virginija Kochanskyte 2022-05-27

16. 2022-06-08 renginys ,,Baltijos metų  garbė“

17. 2022-06-22 Litorinos mokyklos organizuota 10 klasių išleistuvių šventė ,,Kelionė“

 

Šokių būrelis „Aurora“

1. 2022-06-18 tarptautinis šokio konkursas „Eurojurmala“ (Latvija), „Aurora“ – II vieta

2. 2022-06-19 tarptautinis šokio konkursas „Europestage“ baltic, Ryga, (Latvija), „Aurora“ – I vieta

3. 2022-05-21 tarptautinis šokio konkursas  – „Shock“ 2022, „Aurora“ – I vieta

4. 2022-03-18 VII-ojo mažųjų šokėjų festivalis-konkursas „Šokime kartu „Junga“ aš ir tu“, „Aurora“ – nominacija -„Energingiausias kolektyvas.

5. 2022-03-19 šokio konkursas „Dance is Passion 2022”, „Aurora“ – III vieta

6. 2022-04-30 XVII Šokių festivalis konkursas „Šokio Vizija“, „Aurora“ – II vieta

7. 2022-05-07 respublikinis šokio konkursas-festivalis „Šokantys Batai“, „Aurora“ – I vieta

8. 2022-05-20 respublikinis šiuolaikinis šokių festivalis – konkursas “Gintarinis Pavasaris”, „Aurora“ – II vieta

9. 2022-03-23 Pasirodymas Socialinių mokslų kolegijos studentų organizuotame Žemės dienos minėjimo renginyje „Mylėk žemę dabar!” , „Aurora“ (padėka)

10. 2022-04-01 dalyviai renginyje tarptautinei autizmo dienai paminėti. „Laimės Angelas“, „Aurora“

11. 2022-06-11/12 Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė, „Aurora“ (padėka)

12. 2021-10-23 organizuotas tarptautinis šokio konkursas „Let‘s Go dance“

 

Keramikos studija „Vingutis“

1.Tarptautinė vaikų keramikos paroda „Odė žemei“, „Vingutis“

2.Klaipėdos miesto ikimokyklinio amžiaus vaikų keramikos darbų paroda-konkursas „Keramikų pavasaris. Mano svajonių laivas“, „Vingutis“, laureatė-Urtė Laurinavičiūtė

3.Kalėdinė žibintų paroda KKL jaunimo centre, „Vingutis“

 

Vaidybos studija „Trepsė“

1. 2022-04-01 respublikiniame KU absolventų mokyklinių teatrų festivalis „Aitvarai“ , „Trepsė“ – diplomai  S. Volkvičiūtei, K. Balčiauskaitei (Nominacija „Už organišką vaidmens atlikimą“)

2. 2021-10-28 vaikų ir jaunimo teatro kolektyvų kūrybinis festivalis-projektas „Aš ne vienas pasaulyje“, „Trepsė“ – diplomas „Už kūno plastiką, stilių ir teatrinės formos paieškas“

3. 2022-05-03/05 respublikinis teatro festivalis „Vandens lašas”, „Trepsė“

4. 2022-06-15 spektaklio „Medėjos vaikai“ pristatymas Neringos gimnazijoje, „Trepsė“

5. 2021-10-25 organizuota akcija, skirta tarptautinei Sveikinimosi dienai, „Trepsė“

6. 2021-10-25/27 studijos II grupės kūrybinis projektas „Teatriniai įvaizdžiai Helovyno vakarėlio tema”, „Trepsė“

7. 2021-12-16 Kalėdinys renginys „Žiemužės pasakos“. Mokinių sukurtų spektaklių su lėlėmis ir siluetais pristatymas, „Trepsė“

8. 2021-12-21 Kalėdinis renginys „Žiemužės pasakos“ . Mokinių sukurtų siluetų spektaklių pristatymas, „Trepsė“

9. Premjerinio spektaklio V.V. Lansbergis „Pelytė Zita“ parodymas bendruomenei: 2022-03-23, 2022-03-30, 2022-05-03, 2022-06-08, „Trepsė“

10. Premjerinio spektaklio „Medėjos vaikai“ parodymas bendruomenei: 2022-03-25, 2022-04-08, 2022-04-15, 2022-05-05, „Trepsė“

11. 2022-05-04 dalyvavimas KKLJC Estetinio edukacinio būrelio organizuotoje šventėje „Saulutės kiemas“, „Trepsė“

 

Alternatyvaus meno būrelis

1. 2022-06-01 Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šventė-koncertas „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirtas Klaipėdos miesto 770 m. gimtadieniui

2. Virtualus piešinių konkursas-paroda „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Lietuvą“

3. Virtuali dailės piešinių  paroda „Rudens spalvos“

4. Virtuali dailės piešinių  paroda  „Žiema“

5. Tapybos ant stiklo mokinių darbų virtuali paroda

6. Karalienės Luizės jaunimo centro dailės būrelių ir studijų projektas-paroda „Žydėjimas“

7. Projektas „Malūno dienos“

 

Dailės studija „Varsa“

1. Tarptautinis piešinių konkursas „Ekologija“ (Prancūzija), „Varsa“, laureatai – R. Zubavičius, K. Tirkšliūnas, E. Jakštaitė, I. Marija Rupšytė, A. Anužytė

2. Tarptautinis piešinių konkursas „Žaislai“ (Slovėnija) laureatai – G. Biraitė, I. Marija Rupšytė

3. Tarptautinis piešinių konkursas „Šokiai. Muzika“ (Bulgarija), „Varsa“, I etapo laureatai – V. Berankytė, G. Ilgauskaitė, K. Vitkauskaitė, L. Sarulytė

4. Tarptautinis piešinių konkursas „Rudens spalvos“ (Rumunija), „Varsa“, I vieta – L. Petrovskaja, J. Valaitis, V. Garuckaitė, III vieta – A. Railaitė, M. Dulaitė

5. Tarptautinis virtualus piešinių konkursas „Taika pasaulyje“ (Bangladešas), „Varsa“, laureatai – V. Kiaurakytė, U. Urbikaitė, P. Vaitkus, L. Sarulytė, E. Blažytė, M. Jaselskytė, K. Tinkovaitė, B. Raila, I. Petreikytė, D. Stankūnaitė, A. Ilgauskaitė

6. Tarptautinis piešinių konkursas „Pelėdos“ (JAV), „Varsa“

7. Tarptautinis piešinių konkursas (Japonija) „Varsa“, laureatė – A. Ilgauskaitė

8. Tarptautinis piešinių konkursas (Taivanis), „Varsa“, laureatai – I. Petreikytė, auksas – A. Mažeikaitė, sidabras – E. Levickytė

9. 49-asis tarptautinis piešinių konkursas „Robotai“ (Čekija), „Varsa“, laureatas – J. Valaitis

10. Tarptautinis piešinių konkursas (Makedonija), „Varsa“, laureatė – G. Ilgauskaitė

11. Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, „Varsa“, laureatė – M. Virškutė,

12. Tarptautinis piešinių konkursas „Šiuolaikinė madona“, „Varsa“ laureatė – U. Sarulyė

13. Tarptautinis piešinių konkursas – paroda „Miško dvasia“, „Varsa“, II vieta – V. Berankytė, nominacija – J. Genys

14. Tarptautinė virtuali mokinių kūrybinių darbų iniciatyva – konkursas „Trapi taika“, „Varsa“ laureatai – V. Berankytė, D. Stankūnaitė, II vieta – L. Sarulytė

15. Tarptautinis piešinių konkursas „Wave on Wave“ „Mano krašto universitetai“, „Varsa“, nominacija – I. Liškauskaitė

16. Tarptautinis piešinių konkursas – paroda „40 paukščių belaukiant“, „Varsa“, laureatai – M. Dulaitė, K. Tirkšliūnas

17. Tarptautinis piešinių konkursas „Kalėdų atvirukas“, „Varsa“, laureatai – J. Genys, A. Turskytė, I. Liškauskaitė, K. Tirkšliūnas, E. Blažytė, K. Puleikytė, G. Ilgauskaitė, L. Petrovskaja, U. Sarulytė, J. Valaitis, L. Kupreščenskaitė

Iš viso laimėta – 18 tarptautiniuose konkursuose, laureatai – 46-ių tarptautinių konkursų.

18. Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, „Varsa“, laureatė – I. Petreikytė, padėkos – A. Bačkutė, A. Clarke, J. Valaitis

19. Šalies mokinių kūrybinių darbų konkursas – paroda „Tapyk pagal dailininkus“, „Varsa“, I vieta – L. Dumbauskaitė

20. Nacionalinis piešinių konkursas „Kelionė – laiku – atgimusi Vilniaus istorija“, „Varsa“, (parodos dalyvė LR Seime– A. Armonaitytė)

21. Nacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“, „Varsa“, III vieta – V. Kiaurakytė, diplomas – A. Ilgauskaitė

22. VIII nacionalinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai“, „Varsa“, I vieta – K. Tinkovaitė

23. Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“, „Varsa“, III vieta – A. Kliukaitė, nominacijos – U. Sarulytė, G. Ilgauskaitė, V. Berankytė, J. Genys, A. Railaitė, K. Tinkovaitė

24. 28-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada „Laikmečių atradimai, „Varsa“, II vieta – A. Mažeikaitė

25. Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“, „Varsa“, laureatai – V. Kiaurakytė, L. Sarulytė

26. Nacionalinis aeronautikos federacijos FAI konkursas „Sukurk netobulą orlaivį, „Varsa“, laureatė – G. Biraitė; piešinys išsiųstas į tarptautinį piešinių konkursą Lozaną

27. Respublikinė meninė akcija „Neprarask vilties“, „Varsa“

28. Nacionalinis piešinių konkursas „Kovų už laisvę ir netekčių istorija“, „Varsa“, laureatė – I. Petreikytė

Laimėjimai – 11 šalies konkursų; 21 – šalies laureatas.

29. 28-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados Klaipėdos miesto etapas, „Varsa“, laureatė – A. Mažeikaitė

30. Miesto piešinių konkursas „NATO – mano akimis“, „Varsa“, nominacijos L. Sarulytė, A. Ilgauskaitė, V. Kiaurakytė, D. Stankūnaitė, V. Berankytė

31. Miesto konkursas – paroda „Kaziukui – 30“, „Varsa“, laureatai L. Kupreščenkaitė, D. Stankūnaitė

32. Klaipėdos miesto mokinių paroda, „Varsa“, padėkos – I. Petreikytė, B. Ligeikytė

33. Miesto mero apdovanojimai, „Varsa“, padėkos – J. Valaitis, A. Railaitė, J. Genys, I. Liškauskaitė

2021-10-10 K. Vitkauskaitės autorinė paroda „Mano vaikystės spalvos“ (Klaipėdos apskr. viešoji I. Simonaitytės biblioteka, Vaikų skyrius)

2021-10-26 V. Kiaurakytės autorinė paroda „Spalvoti potepiai“ (Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto biblioteka)

2021-12-01 A. Railaitės autorinė paroda „Linksmos spalvos“ (Klaipėdos apskr. viešoji I. Simonaitytės biblioteka, Vaikų skyrius)

2022-03-03 E. Levickytės autorinė paroda „Mintys“ (Klaipėdos m. savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka)

2022-03-24 T. Aleksandrovaitės autorinė paroda „Mano kūryba“ (Klaipėdos apskr. viešoji I. Simonaitytės biblioteka, Vaikų skyrius)

Dalyvavo akcijose:

„Laisvės gynėjų diena“, 2022 m. KKLJC, „Varsa“

Žemės dienos akcija „Žemės menas“, Klaipėdos laikrodžių muziejus, „Varsa“

„Klaipėdos smėlio pilies karaliai“ 2022 m. birželis (piešimas ant grindinio), „Varsa“

Dailės studijos „Varsa“ metinė paroda „Pavasario giesmė“ 2022 m. balandis, Klaipėdos m. savivaldybės I. Kanto biblioteka, Girulių padalinys (60 autorinių darbų)

Išleisti kalėdinių atvirukų rinkiniai su „Varsos“ mokinių piešiniais (rėmėjai P.Asyžiečio bažnyčia ir „Pranciškaus paukšteliai“)

 

Teatro studija „Aušra“

1. Tarptautiniame ERASMUS + gatvės menų ir teatro projektas „G.R.O.W“ (MELISSA/ ITALIJA), „Aušra“

2. Respublikiniame Klaipėdos universiteto absolventų mokyklinių teatrų festivalyje „Aitvarai“, spektaklis „Laiko naikinimas“, „Aušra“

3. Audiovizualinio meno festivalis – konkursas Videovirdulys“ (Trumpametražinis filmas „D(r)amų teatras“), „Aušra“ pelnė prizinę vietą (Ugdytiniai: M. Skridlaitė. K. Kadagytė, E. Ramonaitė, D. Mauliūtė, E. Bujaitė, G. Malukaitė, N. Stonkutė)

4. 2021-10-28 „Aušros“  teatro sezono atidarymo šventė

5. Teatrinis performansas „JC SUPER MARKET“

6. 2021-12-29 „Aušros“ teatro studijos savos kūrybos vakaras

7. 2021-12-13 teatro studijos „Aušra“ pusmečio atsiskaitymai

8. „Aušros“ teatro studijos Dainų vakaras

9. 2022-06-20 teatro studijos sezono uždarymo šventė „Krislo“ įteikimas

10. 2021-12-28 „Aušros“ teatro studijos Kalėdinis vakaras

11. „Pelytė Zita ir Kalėdos“ – kalėdinis interaktyvus teatro pasirodymas su Kalėdų Seneliu bendruomenei (gruodis)

12. 2021-12-13 spektaklio „Varnos“ teismo premjera

13. „Apie ką galvoja mirusieji homo sapiens sapiens“spektaklis jaunimui. Premjera gegužės mėn.

14. „Laukiamasis“ – spektaklis jaunimui. Premjera gegužės mėn.

15. 2022-05-16/17d spektaklio „Sapnai“ premjeros

16. „Šeimyninės istorijos“- klounados spektaklis. Premjera birželio mėn.

17. 2022-05-27, 2022-06-02 spektaklis „Voro vestuvės” (pagal J. Marcinkėvičių)

18. 2022-02-24 teatro studijos „Aušra“ konkursasThe legend of Eurovisiom

19. 2022-03-24 „Aušros“ teatro studijos Etiudų vakaras

20. 2022-04-09 Susitikimas su teatro studijos „Aušra“ vaikais „Teatro pyragas“

21. Dalyvavimas su ugdytiniais renginyje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, skirtame Ukrainos vaikams

22. Dalyvavimas Senjorų dienos centro „Šventai“ atidaryme, spektaklis „Aitvaro žiedas“

23. Atvirų pamokų ciklas “Etiudo struktūra“

24. Atviros pamokos, skirtos žongliravimo pradmenims įgyti

25. 2022-05-25/27 „Aušros“ teatro studijos Sezonos uždarymo spektakliai

26. 2022-06-01 Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šventė-koncertas „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirtas Klaipėdos miesto 770 m. gimtadieniui

27. Išvyka į Klaipėdos dramos teatrą, edukacinė programa

28. 2022-02-16 tarptautinis šokio projektas ,,Lietuviai, šokam kartu!“, „Aušra“ šokių grupė (padėka)

29. 2022-03-05 tarptautinis šokio konkursas ,,Emocijų banga“, „Aušra“ šokių grupė III vieta

30. 2021-12-19 respublikinis šokio konkursas ,,Holly Jolly dance“, „Aušra“ šokių grupė II vieta

31. 2022-03-18 mažųjų šokėjų festivalis konkursas ,,Šokime kartu – ,,Junga“, aš ir tu“, „Aušra“ šokių grupė nominacija  – ,,Originaliausias įvaizdis“

32. 2022-02-16 akcijos ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“ organizavimas, „Aušra“ šokių grupė

33. 2021-09-24 šokių maratonas ,,Mesk lašinius po vasaros“, „Aušra“ šokių grupė

34. 2021-10-29 popietė ,,Halloween“, „Aušra“ šokių grupė

35. 2021-12-17 Kalėdinė šokėjų grupių vakaronė, „Aušra“ šokių grupė

36. Sausio 13 d. paminėti sukurtas šokio video, „Aušra“ šokių grupė

37. 2022-04-29 tarptautinei šokio dienai paminėti šoktas Flashmob’as

 

Esetinis edukacinis būrelis

1. VIII nacionalinis piešimo konkursas „Lietuvos paukščiai – 2022“, Estetinis edukacinis būrelis, Ieva Butko – III vieta

2. Raiškiojo skaitymo šventė „Saulutės kiemas“, Estetinis edukacinis būrelis

3. Vyksta vaiko etninės kultūros , lietuvių liaudies švenčių istorijos pažinimas, vaiko kūrybiškumo lavinimas

4. Edukaciniai užsiėmimai P. Domšaičio meno pažinimo centre

5. Edukaciniai užsiėmimai Etnokultūros centre

6. Edukaciniai veikla Laikrodžių muziejuje

7. Edukaciniai veikla Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje

8. Edukacinės veiklos vaikų bibliotekos organizuojamuose užsiėmimuose.

9. Vaikų piešinių ir darbelių parodėlės kalendorinių švenčių progomis (Kalėdų, Užgavėnių, Velykų švenčių metu)

10. Estetinio edukacinio būrelio atviros pamokos

 

Solinio dainavimo būrelis „Belcanto“

1. Tarptautinis konkursas „American edition“ (JAV), „Belcanto“ – I vieta

2. 2021-11-30 respublikinis liaudiškos dainos festivalis ,,Vyturio giesmė 2021“, „Belcanto“

3. XIII Lietuvos jaunųjų dainininkų festivalio-konkurso „Dainų namai“, „Belcanto“, I ir II vietų laureatai

4. 2022-12-15 III Klaipėdos miesto moksleivių kūrybinis festivalis-konkursas „Art format debiut“, „Belcanto“

5. 2022-12-16/18 ,,Belcanto“ mokiniai dalyvavo seminare-meistriškumo kursuose ,,Kūno ir minties organika, garso laisvė“

6. 2022-03-18 Auksės Petroni (Vokietija) meistriškumo kursų koncerto dalyviai „Belcanto“

7. 2021-12-04 Solinio dainavimo būrelis „Belcanto“ koncertas Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijoje

8. 2021 m. gruodis studijos ,,Belcanto“ koncertas ,,Naujųjų belaukiant“ (vaizdo įrašas)

9. 2022-01-14 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso ,,Dainų dainelė“ 1 etapo C grupės pasirodymas

10. 2022-06-05 Studijos ,,Belcanto“ koncertas ,,Vasaros belaukiant“