Atnaujinta: 2019-03-07

Įstaigos tradicijos ir pasiekimai

  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras iškilmingai pažymi tarptautinę Mokytojo dieną
  • KKLJC organizuoja karalienės Luizės medalių teikimo šventę. Jie teikiami asmenims už nuopelnus švietimui ir kultūrai.
  • Kiekvieną rugsėjį KKLJC kolektyvuose tradiciškai rengiamos naujų narių „sutiktuvės“, šventės, skirtos naujai priimtiems mokiniams bei jų tėvams.
  • KKLJC kolektyvai ir studijos organizuoja tradicinius kalėdinius pasirodymus – koncertus įstaigos bendruomenei bei miesto visuomenei.
  • Kasmet KKLJC organizuoja pagerbimo, padėkos renginius, įstaigą lankiusiems mokiniams – abiturientams.
  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro būreliuose ir kolektyvuose švenčiami ugdytinių gimtadieniai, kalendorinės šventės, organizuojamos išvykos į gamtą.

Pasiekimai

 

Vaikų šokių studija „Junga“

  1. Tarptautinis šokių konkursas „Grand priX-2017“, Jūrmala (Latvija) (I ir II vietos)
  2.  Tarptautinis šokių konkursas „Merry Christmas Baltic Amber-2017“, Ryga (Latvija) (I,II,Grand  prix)
  3. Tarptautinis šokių konkursas „SHOK-2017“ (II ir III vietos)
  4. Tarptautinis šokio festivalis – konkursas SPACE- 2018 ( I vieta, nominacijos)
  5. Tarptautinis šokių konkursas „Vaikystės vaivorykštė“ (I, II ir III vietos)
  6. Tarptautinis šokių festivalis „Dance station-2018“
  7. Respublikinis  šokių konkursas –festivalis“ Šokiai visiems-2017“ ( I ir II vietos)
  8. Respublikinis mažųjų šokėjų festivalis-konkursas Šokime kartu-„Junga“, aš ir  tu“, Klaipėda  (Nominacijos-„Geriausia choreografija“,“Artistiškiausias kolektyvas“. „Įspūdingiausias sceninis įvaizdis“).
  9. Respublikinis šiuolaikinių šokių festivalis – konkursas „Emocijos 2018” ( I ir II vietos)
  10. Respublikinis sporto ir meno festivalis „Vaikai-olimpinės gėlės 2018“ (III vieta, Nominacijos-„Geriausia choreografija“, Geriausias pop šokis“)
  11. Respublikinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis – konkursas „Emocijų banga“ (II vieta. Nominacija – „Elegantiškiausias kolektyvas“)
  12. Festivalis konkursas „Šokio vizija“ ( II ir III vietos)
  13. Mažeikių choreografijos m-klos vaikų ir jaunimo šokių studijos „Kauškutis“ ir jo draugų  Kalėdinis koncertas-festivalis.
  14. Respublikinis festivalis „Gintarinė žiemužė“ (II vieta)
  15. Respublikinis šokių konkursas „Ant bangos“
  16. Tarptautinis šokių festivalis „Dance station-2018“
  17. Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos…“Pučiamųjų instrumentų orkestrų  koncertas „Vario audra“

Vaikų šokių studija „Vijurkas“

  1. Tarptautinis šokių festivalis „Tarptautinis menų forumas Nestya – Juodosios jūros perlas“ (Bulgarija)
  2. Tarptautinis šokių konkursas „Talent show“ Ryga- Stokholmas (I, I, I, II, II, prizinės vietos)
  3. Tarptautinis festivalis- konkursas „Shock-2018“ (II, II, III prizinės vietos)
  4. Respublikinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis- konkursas „Emocijų banga“ (I, I,  II, II, II vietos, nominacija- „Emocingiausias kolektyvas)
  5. Respublikinis jaunimo šokių konkursas „Šok-2018“(I vieta)
  6. II Respublikinis mažųjų šokėjų festivalis „Mažyliai“
  7. Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė
  8. Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos…“ Šokių diena „Saulės rato ritimai“
  9. XVI festivalis- konkursas „Šokio vizija 2018“
  10. Klaipėdos miesto tautinių bendruomenių festivalis „Tautinių kultūrų diena“
  11. Kovo 11 d. skirtas renginys „ Gintaro laše – mano Lietuva“
  12. Puodžių gatvės šventė
  13. Vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalis – koncertas „Bičiulių rate“
  14. Projekto „Draugai draugams“ koncertas
  15. Renginys-koncertas „Aš kasmet laukiu Kalėdų“
  16. Tradicinė miesto šventė „Saulutė šviečia Klaipėdai“ vaikų gynimo dienai
  17. Naujų narių krikštynos su teatro studija „Svajone“- „Būk Vijurkietis“

Choreografijos studija „Inkarėlis“

  1. Tarptautinis šokių festivalis-konkursas ,,Baltic Amber Jūrmala 2018“ (Latvija), (I vieta)
  2. Tarptautinis šokių festivalis-konkursas ,,Baltic Amber Suvalkai“ (Lenkija), (II vietos)
  3. Tarptautinis šokių festivalis konkursas,,Sidabrinė snaigė“ (Dvi Nominacijos ,,Originaliausias“ ,,Stilingiausias“ ir diplomantų prizas)
  4. VIII tarptautinis vaikų meninės raiškos festivalis konkursas ,,Vaikystės vaivorykštė“ (I vietos)
  5. Respublikinis instrumentinės muzikos festivalis „Piešiu muziką“ (diplomas)
  6. Konkursas festivalis ,,Šokio vizija“ (II vieta)
  7. II-asis respublikinis šiuolaikinio šokio festivalis konkursas ,,Idėjų sąskrydis“ (II vieta)
  8. Respublikinis sporto ir meno festivalis „Vaikai – olimpinės gėlės“ (II vieta)
  9. Tarptautinis šokio konkursas – festivalis „Asorti 2018“ (I, II vietos)
  10. Respublikinis jaunimo šokių konkursas ,,Šok 2018“ (Diplomas ir nominacija „Sinchroniškiausias kolektyvas“)
  11. Respublikinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis-konkursas ,,Emocijų banga“ (II vieta)
  12. Respublikinis šokių konkursas ,,Augantys talentai“ (Diplomas, nominacija- „Nuotaikingiausias šokis“ )
  13. Respublikinis šokio festivalis ,,Mažasis žmogutis“
  14. Lietuvos vakarų krašto dainų ir šokių šventė, skirta atkurtos Lietuvos nepriklausomybės 100-čiui.
  15. Šventinis koncertas ,,Sidabrinės Kalėdos“ –  skirtas renginių ciklo, skirto studijos veiklos 25-čiui, uždarymas
  16. Mažųjų šokėjų festivalis-konkursas ,,Šokime kartu ,,Junga“ aš ir tu“
  17. Respublikinis šokių  festivalis ,,Mažyliai“
  18. Šventinis koncertas ,,Sidabrinės Inkarėlio Kalėdos“
  19. Instrumentinės muzikos festivalis „Varpo aidas“.
  20. Renginių ciklas – ,,Susipažinkime“

Fitodizaino būrelis ir Akvarelės studija

  1. Respublikinis  moksleivių piešinių konkursas „Šiuolaikinė madona“ (II vieta – G. Rancaitė ir S. Obolevičiūtė)
  2. Apskrities moksleivių piešinių konkursas  – paroda „Nupieškime Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančią Klaipėdą“ (diplomai – R. Lizdenytei, S. Obolevičiūtei, L. Čėsnaitei, A. Balčiūnaitei)
  3. Floristikos paroda „Mažais žingsneliais šventės ateina“ su dizaino studija „Kukutis“
  4. Kalėdinių atvirukų paroda „Spalvotos Kalėdos“
  5. KKLJC moksleivių paroda, skirta Vasario 16
  6. Paroda „Linksmoji akvarelė ir kitos technikos“

Dainos studija „Keberiokšt“

  1. Tarptautinis dainų ir šokių konkursas ,,Muszelki Wigier“ Suvalkai (Lenkija) (,,Keberiokšt‘‘ grupė ,,Children‘‘- Aukso perlas (I vieta), grupė ,,Senior“-Aukso perlas (I vieta),  Duetas: Paula Jereminaitė ir Raidas Mikovičius- Bronzinis perlas (III vieta).
  2. IX-tarptautinis populiarios muzikos atlikėjų konkursas ,,Linksmieji perliukai -2018‘‘ (Dainos studijos ,,Keberiokšt‘‘ grupė ,,Children‘‘- I vieta, mažųjų grupė „Auksinė žuvelė“-I vieta, duetas: Paula Jereminaitė ir Raidas Mikovičius- I vieta
  3. V- tarptautinis  vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkursas ,,Garsų paletė‘‘ (Dainos studijos ,Keberiokšt‘‘ vyresniųjų ansamblis –I vieta, jaunesniųjų ansamblis –II vieta)
  4. Respublikinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos konkursas ,,Maestro ruduo 2017‘‘ (,,Keberiokšt‘‘ jaunesniųjų ansamblis-I vieta, duetas: Paula Jereminaitė ir Raidas Mikovičius -I vieta)
  5. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas ,,Dainų dainelė 2018‘‘ (Dainos studijos „Keberiokšt“ mišrus ansamblis – laureatai. II etapo nugalėtojai: duetas : Paula Jereminaitė  ir Raidas Mikovičius, mažųjų grupės ,,Auksinė žuvelė‘‘ ansamblis, jaunesniųjų grupės ansamblis)
  6. Bendras projektas su X faktoriaus nugalėtojais: Monika, Igle, grupėmis Golden agen, Mango, Pikaso. Tiesiogiai iš Švyturio arenos Lietuva-Lenkija krepšinio varžybų ilgosios pertraukos metu atlikta daina ,,WE ARE THE WORLD‘‘. Šis projektas TV3 – ,,Išsipildymo akcijos“ dalis
  7. Bendras projektas su ,,Lietuvos balso‘‘ atlikėja Paulina Skrabytė ,,Lietuvos balso‘‘ pusfinalyje.
  8. Lietuvos 100-mečiui skirtas projektas su  grupe ,,Tabasco‘‘. Pasirodymas su daina ,,Aš čia gyva‘‘ LRT laidoje ,,Duokim garo“.
  9. Labdaros koncertas IV-jame respublikiniame jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkurse –festivalyje ,,Perliukai 2017’’ .
  10. Dainos studijos ,,Keberiokšt’’ koncertas ,,Muzikiniai laiškai’’.
  11. Kalėdinis koncertas –vakaronė ,,Aikim ,bernai kalėdauc’’.
  12. Akcija ,,Vilties bėgimas‘‘
  13. Geriausių Klaipėdos sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų šventė
  14. Karalienės Luizės medalių įteikimo šventė
  15. Koncertas ,,Mūsų vaikai- Tėvynei Lietuvai’’.

Džiazinio meno raiškos studija „Junior city jazz“

  1. Tarptautinis Vilniaus gospel festivalis
  2. Tarptautinis Gargždų gospel festivalis
  3. Festivalis „Tau smagu, man smagu, tad pabūkime visi kartu“
  4. Kalėdinis Junior City Jazz koncertas „Kaip „Junior City Jazz“ ruošėsi kalėdoms“
  5. Dalyvavimas dizaino studijos „Kukučio“ parodos „Spalvų ir formų karuselėje“ atidaryme
  6. Dalyvavimas dizaino studijos „Kukučio“ parodos „Mažais žingsneliais šventės ateina“ atidaryme
  7. Dalyvavimas Diabeto dienai skirtame koncerte „Kai žodžių neužtenka“ ir bendradarbiavimas su diabetu sergančių vaikų klubu „Smalsučiai“
  8. Tęstinis projektas „Bendradarbiavimas su tėvais sėkmingo ugdymo prielaida“
  9. Spektakliai-koncertai – „Vabalų siuita“, „Kreditas ir Palūkana“

Vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblis „Dolce musica“

  1. Ansamblio „Dolce musica“ koncertas Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui atidarymo ir pagerbimo renginyje
  2. Lietuvos studentų sporto metiniai apdovanojimai, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmai
  3. Lietuvos kultūros sostinės 2017 m. renginio Europos kino festivalis „Go Debut“ atidarymo ceremonija.
  4. Akcija „Muziejų naktis“. Koncertinė programa Šilutės H. Šojaus dvaro muziejaus renginyje „Balta vakarienė“
  5. IV respublikinis jaunųjų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas festivalis „PERLIUKAI“
  6. Senosios muzikos festivalis „Senoji muzika“
  7. Koncertinė programa parodos „Žvilgsnis per amžius“ atidarymo renginyje, Tautinių kultūrų centre
  8. Klaipėdos m. mokyklų instrumentinės muzikos festivalis „Varpo aidas“ (Nominacija – Orginaliausias kolektyvas)

Dizaino studija „Kukutis“

  1. Tarptautinis piešinių konkursas „Kosminis miestas“ ( JAV)
  2. Tarptautinis piešinių konkursas „ Nova Zagora 2018“  (Bulgarija) (laureatės – Rugilė Narožnytė 6m. ir Saulė Šeputytė 8m.)
  3. Tarptautinis piešinių konkursas „Mano Tėvynėje“ (Baltarusija) (Laureatės diplomas S.Vaitkevičiūtei 9m. )
  4. Tarptautinis piešinių konkursas „Kūryba įkvėpta muzikos ir teatro“ (Lenkija)
  5. Tarptautinis piešinių konkursas „Visata mano akimis “ (JAV)
  6. Tarptautinis piešinių konkursas „Vanduo“ (Čekija)
  7. Tarptautinis piešinių konkursas „Skraidantys objektai“ (Lietuva)
  8. Respublikinis piešinių konkursas „Peizažas. Rudens spalvos“ (Laureatų diplomai: G.Daukšytė 6m., A.Švaronas)
  9. Respublikinis piešinių konkursas „Nerimtai “ (Laureatai: A.Lukė 5m., B.Šatkutė 7m., A.Saliamonavičiūtė 6m., E.Vainoriūtė 8m.)
  10. Respublikinis piešinių konkursas „3 spalvų istorija “ (Laureatė – G.Gužauskaitė 12m.)
  11. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos architektūros perlai“ (Laureatai:  A.Vainoriūtė 6m, J.Anužis 6m.)
  12. Respublikinis piešinių konkursas „Stebuklų pilis“ (Laureatės: R.Narožnytė 6m., E.Radzevičiūtė 5m., M.Rinkūnaitė 9m.)
  13. Respublikinis piešinių konkursas „Knygų namų šviesa“
  14. Respublikinis piešinių konkursas „Vasario 16-osios atvirukas“
  15. Respublikinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi “ (Padėkos)
  16. Respublikinis piešinių konkursas „Suburti šalį, susieti žmones“
  17. Piešinių konkursas „Kaziukas švenčia Lietuvos šimtmetį“ (Apdovanojimai: J.Antužiui, A.Saliamonavičiūtei, A.Jogminui 5m.)
  18. Piešinių konkursas „Nupieškime Lietuvos Nepriklausomybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“
  • 5 parodos Klaipėdos mieste: „Grybų karalystėje“ ( „Pelėdžiuko“biblioteka), „Mažais žingsneliais šventės ateina“ ( Vaikų biblioteka Danės g.), „Mano šeima“ Klaipėdos šeimos centras, „Spalvų ir formų karuselėje“ ( Jaunimo biblioteka), „Pasitinkant vasarą“ (Vaikų biblioteka Danės g.)
  • 5 parodos karalienės Luizės jaunimo centre: „Rudens spalvos“, „Ką šnabžda angelai“, „Spalvų karuselė“, „Mano mama“, „Pavasario gėlės“

Tautinės muzikos ansamblis „Ralio“

  1. Respublikinis festivalis konkursas ,,Pamario žirgeliai“ (II vieta Paulius Rudys, III vieta Karolis Butkevičius, Diplomas – Aistis Berleta)
  2. Respublikinis festivalis ,,Gaidų pynė“ (nominacija ,,Originaliausias pasirodymas“)
  3. Respublikinio konkurso ,,Dainų dainelė“ dalyviai ( akomponuojanti grupė)
  4. Respublikinės Dainų šventės Ansamblių vakaro dalyviai
  5. Lietuvos vakarų krašto dainų ir šokių šventė, skirta atkurtos Lietuvos nepriklausomybės 100-čiui
  6. VI Žemaitijos zonos ir Klaipėdos krašto  muzikos ir meno mokyklų 2 klasių etiudų konkursas (III vieta A. Dauginytė)
  7. Klaipėdos krašto ir Žemaitijos zonos tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų  festivalis ,,Trimitatis“
  8. Intrumentinės muzikos festivalis ,,Varpo aidas“
  9. Liaudiškos dainos festivalis ,,Vyturio giesmė“
  10. Kalėdinis koncertas ,,Atbėga elnias devyniaragis“
  11. LRT projektas laida ,,Du balsai, viena širdis“

Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis

  1. Respublikinio moksleivių skaitovų konkursas Maironio muziejuje (Kaune) (II turo nugalėtoja Š. Galinauskaitė)
  2. Respublikinio moksleivių skaitovų konkursas (II turo nugalėtojas D. Adomaitis)
  3. Respublikinio moksleivių skaitovų konkursas (I turo nugalėtoja G.Baltutytė)
  4. Respublikinio mokinių meninio skaitymo ir poetinių kompozicijų konkursas (ŠMM III laipsnio diplomas R.Rudzevičius, Š. Galinauskaitė, D.Zelenius)
  5. Respublikinis U. Nasvytytės vardo skaitovų konkursas
  6. Apskrities meninio skaitymo konkursas ,,Lietuviško žodžio šviesoje“ II turai (D.Adomaitis- laureatas, N.Baltutytei nominacija ,,Už savitą interpretaciją“)
  7. Apskrities meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse ,,Lietuviško žodžio šviesoje“ atidaryme parodyta poetinė kompozicija.
  8. Klaipėdos m. bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“ (II vieta – D. Adomaitis)
  9. Projektas ,,Nepriklausomybės akto kelionė“ Varpo gimnazijoje, parodyta poetinė kompozicija
  10. Marinistinių skaitymų ir marinistinių dainų vakaras projektas ,,Jūros druska ženklinti laiškai“
  11. Meninio skaitymo konkurso, skirto Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui, baigiamoji šventė Nasrėnuose
  12. Istorinės kelionės laiku projektas ,,Paupiai istorijos verpetuose” Bachmano dvaro kieme
  13. Kalėdinis miesto mero priėmimo gabiausiems miesto mokiniams
  14. Sausio 13-ai skirtas renginys ,,Tą naktį ugnim pražydo laisvė“
  15. Poetinė kompozicija ,,Tiems žmonėms, žodžio stogą kėlusiems”.

Dainavimo būrelis „Vega“

  1. I ir II-asis Lietuvos televizijos konkurso „Dainų dainelė“ atrankinis turas
  2. Lietuvos vaikų ir moksleivių respublikinis konkursas „Dainų dainelė“ LRT studijoje
  3. Respublikinis festivalis konkursas „Pamario žirgeliai“
  4. Dainavimo būrelio „Vega“ koncertas „Pakeliui į Kalėdas“
  5. Dainavimo būrelio „Vega“ ir tautinės muzikos ansamblio „Ralio“ koncertas „Atbėga elnias devyniaragis“
  6. Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos…“
  7. XVII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos festivalis „Trimitatis“
  8. Regioninis V-asis liaudiškos dainos festivalis „Vyturio giesmė 2018“ (Masiškiausio kolektyvo nominacija) su tautinės muzikos ansambliu „Ralio“
  9. Dainavimo būrelio „Vega“ ataskaitinis koncertas tėvų bendruomenei

Rusų liaudies dainavimo ansamblis „Lel“

  1. VII respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkursas (Laueatai)
  2. Tarptautinė koncertinė išvyka į Minską (Baltarusija)
  3. VI festivalis „Tautinių kultūrų diena“ (Padėkos raštai)
  4. XV Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis
  5. Akcija „Mes Lietuvos vaikai“, koncertas „Tautų pynė“
  6. „Lel“ naujametinis koncertas
  7. Užgavėnių šventinis renginys
  8. Koncertas vaikų gynimo dienai
  9. Pasaulio lietuvių ir Lietuvos tautinių bendrijų diena „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“

Teatro studija „Svajonė“

  1. Miesto teatro festivalis ,,Vandens lašas“ S.Dacho progimnazijoje.
  2. Spektaklis ,,Buvo žiebtuvėlis, dabar akmenėliai“
  3. Spektaklis ,,Žaidimas be taisyklių“ rodymas tėvams, įstaigos, miesto bendruomenei (2k.)
  4. Kalėdinis visų grupių vakaras ,,Tu ateik, mano angele baltas“

Vaidybos studija „Trepsė“

  1. Respublikinis Lietuvių filologijos ir režisūros studijų programos absolventų mokyklinių teatrų festivalis AITVARAI-2017 (Padėka)
  2. XIII Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“ (nominacija „Ryškiausia spektaklio scenografija“už spektaklio Marcelijus Martinaitis „Pelenų antelė“ scenografiją)
  3. Lietuvos muzikos ir meno mokyklų teatro festivalis SVEČIUOSE PAS NAMINUKĄ (Padėkos raštai)
  4. Teatro festivalis „Vandens lašas“ S. Dacho progimnazijoje (Padėkos raštai)
  5. Tarpmokyklinių teatrų festivalyje „AŠ NE VIENAS PASAULYJE“ (Diplomas „Trepsei“ už aktualių problemų iškėlimą)
  6. Įstaigoje „Trepsė“ parodė – 9 spektaklius: 4 – „Bitė Maja“, 5 – „Angelas“
  7. Organizuoti du renginiai – šokių ansamblio „Vijurkas“ krikštynų šventė
  8. Vaidybos studijos „Trepsė“ Teatro dienos šventė
  9. Kalėdinės šventės 1-7 klasių mokiniams

Alternatyvaus meno būrelis

  1. Tarptautinis Fai piešinių konkursas ,,Ateities skraidantys aparatai” (Padėkos)
  2.  Respublikinio piešinių ir fotografijos darbų konkurso „Trijų spalvų istorija“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui (Padėkos)
  3.  Respublikinės švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodos-konkurso „Seku seku pasaką“ – 2018 metų tema „Stebuklų pilis“ (Padėkos)
  4.  Respublikinis piešinių konkursas „Nupiešk geriausią savo draugą“ (Padėkos)
  5.  Konkursas „Nupieškime valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančią Klaipėdą“ (Padėka).
  6.  Piešinių konkursas „Kaziukas švenčia Lietuvos 100-metį“ (Laureatė – M.Bilinskaitė, už „Muzikaliausią Kaziuką“)
  7.  Edukacinis užsiėmimas su ugdytiniais ir jų tėveliais „Vėlimo paslaptys“

Dailės studija „Varsa“

  1. Tarptautinis 18-asis vaikų piešinių konkursas, Tokijas (Japonija) (I vieta – Saulė Jonušaitė, laureatė – Mija Strigauskaitė)
  2. 48-asis tarptautinis vaikų piešinių konkursas, Taivanis (Kinija) ( Laureatės – Roberta Pauliūtė, Gustė Žilevičiūtė, Urtė Jonkutė, sidabras – Marija Beženar)
  3. 25-asis tarptautinis piešinių konkursas, Tokijas (Japonija) (Bronza – Kazys Žitkus)
  4. Tarptautinis 18-asis vaikų piešinių konkursas „Išgirsk slapčiausią gamtos kalbą“ (Laureatai – Liepa Astrauskaitė, Elija Levickytė)
  5. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tiltai“, Jūrmala (Latvija) (Laureatai – Ignas Pastolis, Viltė Kiaurakytė)
  6. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Rudens peizažas (Laureatės – Luka Telmentaitė, Danielė Mockutė)
  7. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“ (Laureatė – Toma Aleksandrovaitė)
  8. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Stebuklų pilis“ (I vieta – Marija Rupšytė, II vieta – Ema Levickytė, III vieta – Toma Aleksandrovaitė, nominacija – Mija Strigauskaitė)
  9. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Vasario 16“ (I vieta ir išleista atvirutė – Viltė Kiaurakytė, laureatės – Elzė Cibulskytė, Elzė Michejenka)
  10. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Ateities skraidantys objektai“ (I vieta – Aušrinė Ilgauskaitė, laureatas – Jonas Sabeckis)
  11. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Trijų spalvų istorija“ (II vieta – Adelė Turskytė)
  12. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Architektūros perlai“ (I vieta – Saulė Girdvainytė, nominantai – Toma Aleksandrovaitė, Liepa Sarulytė, Andželika Zaleckytė, Emilė Jakštaitė, Jonas Sabuckis)
  13. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (I vieta – Agnė Mažeikaitė, nominantai – Emilė Jakštaitė, Jonas Sabeckis)
  14. Dailės studijos „Varsa“ Kalėdinė paroda
  15. Paroda „Architektūra“
  16. Paroda „Portretai“
  17. Personalinė Urtės Jonkutės paroda
  18. Personalinė Patricijos Daugėlaitės paroda
  19. Personalinė Robertos Pauliūtės paroda
  20. Miesto piešinių konkursas „Klaipėda pasitinka Lietuvos 100-metį“ (I vieta – Adelė Turskytė, Liepa Sarulytė, II vieta – K. Tinkovaitė, Roberta Pauliūtė, III vieta – Rugilė Prižgintaitė, Liepa Astrauskaitė)

Teatro studija „Aušra“

  1. Tarptautinis Europos šalių Erasmus + projektas „MIGR‘ART 2018“ (Prancūzija)
  2. Tarptautinis Pietų Baltijos bendradarbiavimo regiono programa (Interreg South Baltic), trumpametražis filmas „Žalioji kelionė“
  3. II tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „VIVO AVANSCENA“
  4. Teatro studijos „Aušra“ sezono atidarymas „Vienas dublis“
  5. Premjerinis spektaklis „Lilės išdaigos mokykloje“
  6. Premjerinis spektaklis „Išranki nuotaka“
  7. Premjerinis spektaklis „Gyvenimas po klevo altorių šešėliais“
  8. Premjerinis spektaklis „Pajūrio meilės ir mirties istorijos 2“
  9. Spektaklis „Izoliuotas 2“
  10. Spektaklis „Kur dingo mano nosis?“
  11. Teatro studijos „Aušra“ savos kūrybos vakaras
  12. Meilės diena ,,Mūsų dainos tau, Tėvyne„
  13. Akcija muziejų naktis „Naktis muziejuje – istorija atgyja“
  14. Etiudų vakaras
  15. Filmo „Lady fox“ ištraukos pristatymas.
  16. Kalėdinė vakaronė „Aguonpienio vakaras“
  17. II -asis Baltijos šalių šokių konkursas „Rising stars 2018“ (III v. diplomantai)
  18. Respublikinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis – konkursas  „Emocijų banga“ (Diplomas)
  19. Respublikinis jaunimo šokių grupių konkursas „Šok 2018“ (Diplomas, nominacija „Stilingiausias kolektyvas“)
  20. Respublikinis šokių konkursas „Šokantys batai 2018“ (III v. diplomantai)
  21. Respublikinis sporto ir meno festivalis ,, Vaikai – olimpinės gėlės“ (Diplomas, nominacija „Šokančios mintys“)
  22. Respublikinis šokių festivalis – konkursas „Šokio vizija 2018“
  23. Kalėdinis renginys Klaipėdos vaikų globos namuose ,,Smiltelė“
  24. Vasaros šokių stovykla „Vasaros šokių mozaika“
  25. Teatro studijos „Aušra“ sezono uždarymo šventė „Krislo“ įteikimas

Esetinis edukacinis būrelis

  1. Respublikinis piešinių konkursas „Seku seku pasaką“
  2. Parodos kalendorinių švenčių progomis (Kalėdų, Užgavėnių, Velykų švenčių metu)
  3. Tarptautinio projekto „Vaiko kelias į gražią kalbą“ metodinių priemonių, autorinių projektų parodoje pristatytas aplankalas „Laimingas vaikas“
  4. Edukaciniai užsiėmimai P. Domšaičio meno pažinimo centre
  5. Edukaciniai užsiėmimai Etnokultūros centre
  6. Edukaciniai veikla Laikrodžių muziejuje
  7. Edukaciniai veikla Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje
  8. Estetinio edukacinio būrelio kūrybinė vasaros stovykla

Solinio dainavimo būrelis „Belcanto“

  1. VII sekmadieninių mokyklų festivalis
  2. Solinio dainavimo būrelio „Belcanto“ Kalėdinis koncertas
  3. Regioninis V-asis liaudiškos dainos festivalis „Vyturio giesmė 2018“
  4. Solinio dainavimo būrelio „Belcanto“ baigiamasis koncertas tėvų bendruomenei