Atnaujinta: 2020-10-07

Įstaigos tradicijos ir pasiekimai

  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras iškilmingai pažymi tarptautinę Mokytojo dieną
  • KKLJC organizuoja karalienės Luizės medalių teikimo šventę. Jie teikiami asmenims už nuopelnus švietimui ir kultūrai.
  • Kiekvieną rugsėjį KKLJC kolektyvuose tradiciškai rengiamos naujų narių „sutiktuvės“, šventės, skirtos naujai priimtiems mokiniams bei jų tėvams.
  • KKLJC kolektyvai ir studijos organizuoja tradicinius kalėdinius pasirodymus – koncertus įstaigos bendruomenei bei miesto visuomenei.
  • Kasmet KKLJC organizuoja pagerbimo, padėkos renginius, įstaigą lankiusiems mokiniams – abiturientams.
  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro būreliuose ir kolektyvuose švenčiami ugdytinių gimtadieniai, kalendorinės šventės, organizuojamos išvykos į gamtą.

Pasiekimai

 

Vaikų šokių studija „Junga“

  1. Tarptautinis konkursas „Grand fest Kamenec-2019“, Lvovas (Ukraina) , „Junga“  – I ir II vietos
  2. Tarptautinis šokių konkursas „Grand prix-2020“, Jūrmala Latvija, „Junga“  – Grand prix, I  ir II vietos
  3. Tarptautinis šokių konkursas „Baltic Amber“, Palanga, „Junga“ – Grand prix, I, I ir II vietos
  4. Tarptautinis šokių konkursas „ Space Christmas celebration-2019“, Vilnius, „Junga“ –  nominacija „ Energy performance“
  5. Tarptautinis virtualus šokių konkursas „Arabesk-2020“, Jūrmala (Latvija)
  6. Respublikinis šokių konkursas-festivalis „Pašėlusiu ritmu-2019“
  7. Respublikinis mažųjų šokėjų festivalis „Šokime kartu-„Junga“, aš ir tu“, nominacijos:  „Už techniką, originalumą ir įspūdingiausią sceninį įvaizdį“
  8. Respublikinis vaikų ir jaunimo šokių konkursas„ Virtualus šokio virusas“, „Junga“  – I ir II vietos
  9. Klaipėdos miesto ir apskrities mažųjų dainorėlių ir šokėjėlių festivalis „Mažas žmogutis“, Padėka, nominacija
  10. Sportinių šokių varžybos „Viliaus Ignatavičiaus taurė-2019“
  11. Projektas  “Kalėdinis ringas – „Šokis ar daina!“, Palanga
  12. Koncertas  ESFA projekto uždarymo renginyje „Savanoriškos pagalbos ir kitų  socialinių paslaugų teikimas socialinę atskirtį turintiems senyvo amžiaus asmenims, gyvenantiems Klaipėdos dalyje“
  13. Virtualus  Šokio dienos minėjimas „JUNGA šoka“ (video klipas)
  14. Rugsėjo pirmosios šventė „Pirmoji pamoka“, Lietuvininkų aikštė
  15. Miesto mero kalėdinis priėmimas gabiausiems mokiniams
  16. Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko virtualaus pasveikinimo abiturientams filmavime

 

Vaikų šokių studija „Vijurkas“

  1. Tarptautinis konkursas „Žiema Karpatuose“, (Ukraina) , „Vijurkas“  – I ir II vietos
  2. Tarptautinis šokių konkursas „Via Baltica“, Ryga (Latvija), „Vijurkas“ – I ir II, III vietos, nominacija
  3. Tarptautinis šokio konkursas „Lets Go dance“ (Palanga), „Vijurkas“ – I vieta
  4. Tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely“
  5. Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinis festivalis „Aguonėlė 2019“
  6. Respublikinis vaikų šokių festivalis „Mažas žmogutis“
  7. Respublikinis šokėjų festivalis- konkursas „Šokime kartu-„Junga“, aš ir tu“ , nominacijos:  „Techniškiausias kolektyvas” ir „ Geriausia choreografija”
  8. Kovo 11 d. renginys „Gintaro laše mano Lietuva“ („Vijurkas“)
  9. Šokių festivalis- projektas „Draugai- draugams“
  10. Kalėdinis koncertas „Kalėdos su draugais“
  11. Koncertas absolventų, vadovaujančių saviems kolektyvams LMTA Koncertų salėje
  12. Mokslo metų-sezono pradžios šventė „Vijurke“
  13. „Vijurko“ filmavimas (kuriamas filmas Pasaulio lietuviams)
  14. Helovino šventė ir naujų narių krikštynos „Vijurke“
  15. „Vijurko“ vasaros edukacinė – choreografinė stovykla Kėkštuose

 

Choreografijos studija „Inkarėlis“

  1. Tarptautinis šokio konkursas – festivalis „Tallin Cup“, Talinas (Estija) , „Inkarėlis“  – dvi I vietos
  2. Tarptautinis šokių konkursas ,,Europestage“ (Latvija), „Inkarėlis“  – II – VI vietos
  3. III-asis tarptautinis nuotolinis konkursas „Trys žvaigždės“, „Inkarėlis“ gitaros būrelis  – III vieta
  4. Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių ansamblių, šokio studijų konkursas „Aguonėlė“, „Inkarėlis“  – III vieta
  5. I-asis respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „MUZIKA-@“, „Inkarėlis“ gitaros būrelis  – II vieta
  6. IV respublikinis šiuolaikinių šokių festivalis-konkursas ,,Idėjų sąskrydis“, „Inkarėlis“  – II vieta
  7. Respublikinis mažųjų šokėjų festivalis ,,Šokame kartu – ,,Junga“, aš ir tu“, nominacijos: už ,,Inovatyvumą“ ir ,,Elegantiškumą“
  8. Respublikinis vaikų šokio festivalis ,,Mažas žmogutis“
  9. Respublikinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis – konkursas ,,Emocijų banga”
  10. Antistresinis šokių festivalis „Saldi druska“
  11. Jaunųjų atlikėjų festivalis „Fortissimo“,„Inkarėlis“ gitaros būrelis (Diplomai)
  12. Šventinis koncertas ,,Inkarėlio kalėdos“
  13. Choreografijos studijos ,,Inkarėlis“ šventinis koncertas ,,Kartą gyveno…“
  14. Klaipėdos universiteto sportininkų apdovanojimo ceremonija
  15. Renginių ciklas „Susipažinkime“
  16. ,,Kaukių vakarėlis“ – šokėjų krikštynos – kostiumuotas vakarėlis
  17. Pamokos studijos tėveliams „Šoka tėvai ir vaikai“
  18. Valentino dienos popietė „Lotynų ritmai“
  19. Nuotolinis renginys – „Šokam visi“ , tarptautinei šokio dienai
  20. ,,Moliūgų šventė“ organizuota didelė persirengėlių šventė, surengtas konkursas gražiausio Moliūgo rinkimai
  21. Choreografijos studijoje ,,Inkarėlis” organizuota šventė ,,Užgavėnių šurmulys”
  22. I-asis virtualus konkursas „Šok Laisvai“
  23. Kūrybinė popietė ,,Kur dingo žiema?“
  24. Atvirų erdvių 10-ojo gimtadienio šventė
  25. Mero Kalėdinis priėmimas gabiausiems mokiniams

 

Fitodizaino būrelis ir Akvarelės studija

  1. Tarptautinis piešinių konkursas „Šiuolaikinė madona“
  2. Akvarelės studijos mokinių ir jų mokytojos V. Urbonavičienės darbų paroda „Akvarelė. Mokytoja ir mokiniai“, skirta Mokytojų dienai
  3. Adventinė floristikos darbų paroda Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje „Po angelo sparnu“
  4. Virtuali Liudviko Rėzos kultūros centro organizuota paroda „Piešiame ir spalviname vėtrunges“
  5. Konkursas „Vieno lapo komiksas apie skruzdes“ – konkursą organizavo Kuršių nacionalinis parkas
  6. Fitodizaino būrelio ir Akvarelės studijos mokiniai dalyvavo KKLJC dailės studijų Kalėdinių atvirukų ir piešinių parodoje
  7. Kūrybinė akcija „Atmintis tautinėje juostoje“, skirta sausio 13, Laisvės gynėjų dienai
  8. Gabrielės Dirgėlaitės (Fitodizaino būrelis) virtuali paroda „Gyvūnai“ ir Rūtos Lizdenytės (Akvarelės studija) piešinių paroda
  9. Parodomoji pamoka – „Advento vainikas“ (kalėdinė floristika) KKLJC pedagogams

 

Dainos studija „Keberiokšt“

  1. VIII tarptautinis meno konkursas „Grand fest Камянець“, (Ukraina) , „Keberiokšt“  – Grand prix, Gedas Naktinis – I vieta , Paula Jereminaitė – I vieta.
  2. XVII Vilniaus Gospel muzikos festivalis
  3. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas ,,Dainų dainelė 2020‘‘ I, II etapas ir Zoninis turas
  4. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų Dainelė 2020“ III etapas, LRT filmavimas
  5. Mokslo metų pradžios renginys „Pirmoji pamoka“
  6. Projektas  “Kalėdinis ringas – „Šokis ar daina!“, Palanga
  7. Klaipėdos miesto mero apdovanojimų teikimo gabiausiems mokiniams – šventė
  8. Kalėdinis koncertas „Po angelo sparnu“
  9. Koncertas ,,Mūsų vaikai- Tėvynei Lietuvai’’, renginys skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti.
  10. Viktorina „Aš žinau , kaip būti saugiam ir padėti kitam“
  11. Koncertas  ESFA projekto uždarymo renginyje „Savanoriškos pagalbos ir kitų  socialinių paslaugų teikimas socialinę atskirtį turintiems senyvo amžiaus asmenims, gyvenantiems Klaipėdos dalyje“
  12. Abiturientų pagerbimo šventinis renginys

 

Džiazinio meno raiškos studija „Junior city jazz“

  1. Kalėdinis koncertas Žvejų kultūros rūmuose. „Muilo Opera“, „Luizės vituvėlė-kulinarinis šou“, „Džiunglių džiazas“
  2. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų Dainelė“ ( Ona Jakubovskaja 6 m. ir Aneta Dimšaitė 8 m.), Klaipėdos turas
  3. Metropolitano operos „Porgis ir Besė“ peržiūra
  4. Garso įrašai (Įrašyti kūriniai, kuriuos mokiniai išmoko per mokslo metus)
  5. Atviros pamokos: „Žaidžiame džiazą“, „Improvizacija pamokoje“
  6. Knygos vaikams „Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?“ pristatymas
  7. Dizaino studijos „Kukutis“ parodos atidarymas

 

Vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblis „Dolce musica“

  1. Ansamblio „Dolce musica“ koncertas VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalio – konkurso „Mes Lietuvos vaikai“ atidarymo ir pagerbimo renginyje
  2. Karalienės Luizės medalių teikimo šventinis renginys
  3. Koncertas projektiniame renginyje „Neatrastos Vyžuonų legendos“
  4. Koncertinės programos pristatymas metodinėje popietėje – projekte „Šokių siuita baroko epochos kontekste“
  5. Instrumentinės muzikos festivalio „Senoji muzika“ atidarymo koncertas „Vyturio“ progimnazijoje
  6. XIX Klaipėdos miesto pradinių, pagrindinių mokyklų, gimnazijų bei vaikų ir jaunimo klubų instrumentinės muzikos festivalis „Varpo aidas“
  7. Dailės studijos „Varsa“ mokinių parodos „Paukščiai“ atidarymo koncertas
  8. Dailės studijos „Varsa“ mokinės Ievos Marijos Rupšytės autorinės parodos „Mano spalvos“ atidarymo dalyviai
  9. Vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblio „Dolce musica“ Kalėdinis koncertas Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro bendruomenei
  10. Edukacinė – koncertinė pamoka Klaipėdos Plikių pagr. mokyklos mokiniams ir mokytojams, darželio ugdytiniams
  11. Edukacinė – koncertinė pamoka Klaipėdos darželyje „Niektauza”
  12. Adventinio vakaro programa asociacijos „Mano miestas Klaipėda” nariams
  13. Ataskaitinis metinis šventinis ansamblio „Dolce musica“ koncertas KKLJC ir tėvų bendruomenei

 

Dizaino studija „Kukutis“

  1. Tarptautinis vaikų kūrybiškumo piešinių konkursas „ Rudens spalvos” (Rumunija), „Kukutis“, laureatai: I vieta – E. Mitkevičius, N. Damulevičiūtė; II vieta: M. Buivydaitė, M. Šerlat
  2. Tarptautinis Unesco pešinių konkursas „Žemė dabar ir ateityje“ (Prancūzija), „Kukutis“
  3. Tarptautinis piešinių konkursas „Vabalų pasaulyje“. (Serbija), „Kukutis“, I vieta – M. Viskontaitė, diplomantai – J. Jogminas, E. Leškauskaitė, E. Radzevičiūtė
  4. Tarptautinis piešinių konkursas „Nova Zagora 2019“ (Bulgarija), „Kukutis“, laureatė – Danielė Pliuskytė
  5. Tarptautinis piešinių konkursas „Mano gimtinė“ (Baltarusija), „Kukutis“
  6. Tarptautinis piešinių konkursas „Peizažai“ (Čekija), „Kukutis“
  7. Tarptautinis piešinių konkursas „Pelėdos“ ( JAV), „Kukutis“
  8. Tarptautinis mokinių piešinių paroda – konkursas „Miško dvasia Giesmininkų šalyje“, „Kukutis“, III vieta – G. Kucinaitė
  9. Tarptautinis piešinių konkursas „Šiuolaikinė madona“ , „Kukutis“, I vieta – M. Viskontaitė; III vieta – A. Antužis, A. Balsys, J. Jogminas; Nominacijos už kūrybiškumą – M. Grabauskaitei, J. Antužiui, A. Jogminui
  10. Tarptautinis piešinių konkursas „Kalėdinis atvirukas“, „Kukutis“, laureatai – K. Vidmantas ir L. Šuikaitė
  11. Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti slapčiausią gamtos kalbą“, „Kukutis“, laureatės – J. Gaubaitė, V. Neimontaitė
  12. Respublikinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi “, „Kukutis“, laureatas – A. Jogminas
  13. Respublikinis piešinių konkursas „ Seku seku pasaką “, „Kukutis“, II vieta – E. Onaitytė; nominacijos – S. Valnačiūtė, E. Leškaukskaitė
  14. Respublikinis piešinių konkursas „ Žemės pasakojimai“ , „Kukutis“, II vieta –  J. Jogminas; III vieta – M. Rinkūnaitė; nominacijos – E. Leškauskaitė, L. Ausiejūtė, G. Kucinaitė
  15. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai “, „Kukutis“, laureatė – D. Batakytė
  16. Respublikinis piešinių konkursas „Žydintis medis“, „Kukutis“, I vieta – K. Žukaitytė, G. Kucinaitė; II vieta – Marija Tallat-Kelpšaitė; III vieta – G. Bočkutė, J. Jogminas
  17. Respublikinis piešinių konkursas „Mano angelas sargas“
  18. Respublikinis piešinių konkursas „Nerimtai“
  19. Klaipėdos skulptūrų konkursas, „Kukutis“, laureatai: E. Vainoriūtė, G. Bočkutė, K. Žukaitytė, A. Balsys, E. Šliogerytė, O. Lysenkovaitė, S. Valančiūtė
  20. Krūrybinis projektas su KLVC keramikos būreliu „Lipdutis“ „Svečiuose pas sraigę“
  21. Krūrybinis projektas su KKLJC fitodizaino būreliu bei MLIM „Po Angelo sparnu“
  22. Kūrybinis projektas su Zudermano gimazijos mokiniais bei MLIM „Gerumo gėlės“ (Virtuali paroda)
  23. KKLJC dailės mokytojų virtuali paroda – filmas
  24. Sumaketuota ir išleista vaikų kūrybos knygą „680 laimės dienų“ (R.Sondaitė-Bunevičienė)

9 parodos mieste: „Svečiuose pas sraigę” (”Pelėdžiuko” bibliotekoje), „Po angelo sparnu” Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, paroda – konkursas „Kova su virusais”, „Knyga apie laivus” virtuali paroda, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai, Velykinė paroda, Virtuali paroda „Mano šeima“, „Mano mamytė gražiausia“, virtuali paroda “Žalia, žalia kur dairais”, virtuali paroda “ Kuo pavirto?”

5 parodos karalienės Luizės jaunimo centre: „Rudens peizažai“, „Koliažų paroda“, „Kalėdinė paroda“, „Gyvūnijos pasaulyje“, „Mamos portretai“

 

Tautinės muzikos ansamblis „Ralio“

  1. Respublikinė šventė ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirta Kovo -11 paminėti
  2. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas ,,Dainų dainelė 2020‘‘ atrankinis turas
  3. Koncertas, skirtas  Mokslo ir žinių dienai (LMTA Klaipėdos fakultetų salė)
  4. Koncertas, skirtas Mokytojo dienai Plikių pagrindinėje mokykloje
  5. Dalyvavimas ,,Kukučio“ studijos vaikų darbų parodos atidaryme Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje
  6. Dalyvavimas knygos pristatyme I. Kanto bibliotekoje
  7. Kalėdinis koncertas ,,Muzikinė pasaka“
  8. Kūrybinė akcija „Atmintis tautinėje juostoje“, skirta sausio 13, Laisvės gynėjų dienai
  9. Kovo 11 d. renginys „Gintaro laše mano Lietuva“ („Ralio“)
  10. Koncertas ,,Drive-in“, skirtas tarptautinei šeimos dienai
  11. KKLJC abiturientų pagerbimo šventinis renginys
  12. Parengtas ir išleistas natų leidinys skrabalams ,,Medinis žirgelis“
  13. Kūrybinės dirbtuvės-laboratorija Jaunimo sodyboje (Kretingos raj.)

 

Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis

  1. Respublikinis mokinių meninio skaitymo konkursas (Kaune) (laureatai – D. Adomaitis, Š. Galinauskaitė, A. Marauskaitė – I turo nugalėtoja )
  2. Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas. Virtuali M. Valančiaus muziejaus meninio skaitymo šventė
  3. Klaipėdos m. tarptautinės mokytojų dienos šventės „Mes surandam namus“ koncertinės programos dalyviai
  4. Gargždų V. Gaigalaičio globos namų gerumo akcija „Gerumo apsupty“
  5. Klaipėdos Regos ugdymo centro kultūrinis-edukacinis renginys „Myliu Lietuvą“
  6. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Atgimimo aikštėje, kompozicijos ,,Mūsų vaikai- tėvynei Lietuvai” pristatymas.
  7. Kalėdinis renginys-spektaklis „Kalėdinė žaislų kelionė“
  8. Mokomoji pažintinė ekskursija po Klaipėdos dramos teatrą
  9. Atvira veikla: spektaklis  ,,Žaislų kelionė“

 

Teatro studija „Svajonė“

  1. IX Tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalis konkursas ,,Gintarinė aušra-2019“ (Grand Prix diplomas, laureato diplomas, geriausias vaidmuo – R. Žilevičiūtė, specialus diplomas ,,Už Tikėjimo, Vilties ir Meilės teigimą“)
  2. Lietuvos mokinių teatrų festivalis ,,Aitvarai” (Diplomas ,,Už teatro meno puoselėjimą“)
  3. Respublikinis vaikų ir jaunimo teatrų konkursas ,,Šimtakojis“
  4. Miesto teatro festivalis ,,Vandens lašas“
  5. Sukurti 3 spektakliai: ,,Žaidimas be taisyklių“(parodytas 6k.), ,,Sniego karalienė“ (3k.), ,,Kai tu mane pakvietei“ (6k.)
  6. Kalėdinis renginys ,,Baltas sapnas“

 

Vaidybos studija „Trepsė“

  1. Respublikinis Lietuvių filologijos ir režisūros studijų programos absolventų mokyklinių teatrų festivalis „AITVARAI-2019“, „Trepsė“
  2. Virtualus vaikų ir jaunimo lėlių teatrų festivalis „Šalpusnis“
  3. Atvira pamoka „Sceninis veiksmas ir emocijų raiška“
  4. Atvira pamoka Moksleivių saviraiškos centro būreliui „Teatriukas“
  5. Spektaklių „Serenada“(3 pasirodymai organizuoti įstaigoje) ir „Princesė ant žirnio“premjeros
  6. Parengta metodinės dienos „Sceninės patirtys – teatro metodikos kryptys“ programa

 

Alternatyvaus meno būrelis

  1. Tarptautinis vaikų piešinių ir dailės darbų konkursas „Šiuolaikinė Madona“, skirtas Motinos dienai (Sibilė Gydaitytė – III vieta)
  2.  Piešinių konkurso-parodos  „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Lietuvą
  3.  Virtualios dailės piešinių  parodos. „Gėlės“; „Daiktai. Keturios spalvos“
  4.  Virtualus „Gražiausio margučio“ konkursas

 

Dailės studija „Varsa“

  1. 20-asis tarptautinis vaikų piešinių konkursas, Tokyo (Japonija), „Varsa“, I vieta – Kristupas Tirkšliūnas, laureatė – Aušrinė Ilgauskaitė
  2. 27-asis tarptautinis vaikų piešinių konkursas, Tokyo (Japonija), „Varsa“, sidabras – Viltė Kiaurakytė, bronza – Jonas Genys
  3. 49-asis tarptautinis vaikų piešinių konkursas, Taivanis (Kinija ), „Varsa“, sidabras – Morta Bačkutė, laureatai – Urtė Jaselkevičiūtė, Liepa Jakobsonaitė
  4. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas Minesota (JAV), „Varsa“,  laureatai – A. Ilgauskaitė, G. Ilgauskaitė, M. Pamedėtytė
  5. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas Nova Zagora, (Bulgarija), „Varsa“, laureatė – Kotryna Vitkauskaitė
  6. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Rudens spalvos“, (Rumunija), „Varsa“, I vieta – L. Dumbauskaitė, I. Petreikytė, II vieta – V. Kiaurakytė, A. Lidžiūtė
  7. 23-iasis tarptautinis piešinių konkursas Hermnas‘s galerija, (Slovėnija), „Varsa“, laureatai – Saulė Girdvainytė, Liepa Astrauskaitė, Aistė Lidžiūtė
  8. Tarptautinis miniatiūrų konkursas MINI REST ART, (Serbija), „Varsa“, II vieta – Agnė Mažeikaitė, Kamilė Puleikytė, laureatai – Aušrinė Ilgauskaitė, Elzė Cibulskytė, Ieva – Marija Rupšytė, Kristupas Tirkšliūnas, Gertrūda Ilgauskaitė, Ugnė Sarulytė, Marija Rupšytė, Viltė Garuckaitė
  9. Tarpatutinis konkursas Tokyo (Japonija), „Varsa“, laureatė – Aušrinė Ilgauskaitė
  10. 20-asis tarptautinis konkursas „Visada žalia, visada žydra“, (Torunė) Lenkija, „Varsa“, Lietuvos ambasadoriaus Lenkijoje prizas – Gertūda Ilgauskaitė, laureatas – Jonas Genys
  11. 16-asis tarptautinis konkursas „Gamtos spalvos“, (Rumunija), „Varsa“, I vieta – Ieva Petreikytė, Liepa Dumbauskaitė, II vieta – Aistė Lidžiūtė, Viltė Kiaurakytė
  12. 47-asis tarptautinis piešinių konkursas, Lidica (Čekija), „Varsa“, laureatai – Agnė Mažeikaitė, Ilzė Liškauskaitė
  13. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas Bulgarija, Nova Zagora (Bulgarija), „Varsa“, laureatai – B. Ligeikytė, V. Berankytė, J. Genys
  14. Tarptautinis piešinių konkursas Celje (Slovėnija), laureatai – J. Genys, A. Paplauskaitė
  15. Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, (Panevėžys), „Varsa“, laureatai – A. Railaitė, E. Levickytė
  16. Tarptautinis piešinių konkursas „Šiuolaikinė Madona“ (Klaipėda), „Varsa“, I vieta – E. Jakštaitė, L. Sarulytė, , A. Mažeikaitė, II vieta – V. Berankytė, L. Dumbauskaitė, nominacijos – A. Turskytė, J. Valaitis, A. Ilgauskaitė, K. Tirkšliūnas, L. Jakobsonaitė
  17. 20-asis tarptautinis konkursas „Skrydžio vakardiena ir rytojus“, (Lietuva), „Varsa“, laureatai – Beatričė Ligeikytė, Vakarė Pralgauskaitė
  18. Tarptautinis piešinių konkursas  „Wawe on wawe “, (Klaipėda), „Varsa“,  laureatai – A. Lidžiūtė, U. Urbikaitė, L. Jakobsonaitė
  19. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Pravėriau vario vartelius“, (Salantai), „Varsa“, II vieta – Karina Tinkovaitė
  20. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Mes užaugame laisvi“, (Vilnius), „Varsa“,  laureatė – Viltė Kiaurakytė
  21. Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Knygų namų šviesa“, (Vilnius), „Varsa“, diplomas – Liepa Sarulytė
  22. Respublikinė virtuali kūrybinių darbų iniciatyva – konkursas „Įveikime pandemiją, (Kretinga), „Varsa“, II vieta – Agnė Mažeikaitė
  23. Respublikinis vaikų piešinių konkursas – paroda „Seku, seku pasaką“, (Šiauliai), „Varsa“, laureatė – Lėja Petrovskaja
  24. LR Paveldo virtualus piešinių konkursas – paroda UNESCO pasaulio metai, „Varsos“ mokiniai – parodos dalyviai
  25. Respublikinis vaikų piešinių konkursas – paroda „Žiemos pasaka“„Varsa“, laureatai – A. Railaitė, J. Valaitis
  26. Huse Lietuva virtualus piešinių konkursas „Gyvūnai“„Varsa“, laureatė – A. Mažeikaitė
  27. „Varsos“ kalėdinė paroda „Tapyba ant šilko“ Karalienės Luizės jaunimo centre
  28. Virtuali miesto  mokyklų mokinių dailės darbų paroda
  29. Virtuali „Varsos“ mokinių paroda „Paukščiai“ (Klaipėdos I. Simonaitytės biblioteka, 2020 m. gegužė)
  30. Virtuali pamoka „Adelpeidės portreto improvizacija“ (Pr. Domšaičio galerija, 2020 m. gegužė)
  31. Piešinių konkursas – akcija „Klaipėda sutinka Kovo 11-ąją“, laureatai – U. Urbikaitė, L. Astrauskaitė, I.M. Rupšytė, U. Sarulytė, E. Cibulskytė, A. Railaitė
  32. Virtualus piešinių konkursas – paroda „Nupiešti Klaipėdos skulptūrą“, laureatas – K. Tirkšliūnas
  33. 26-osios miesto dailės olimpiados dalyvė R. Prižgintaitė
  34. Kūrybinė akcija „Atmintis tautinėje juostoje“, skirta sausio 13, Laisvės gynėjų dienai
  35. Ilzės Liškauskaitės ir Liepos Jakobsonaitės autorinė paroda „Spalvų pasaulis“ (Girulių biblioteka)
  36. Marijos Rupšytės autorinė darbų paroda (Karalienės Luizės jaunimo centras)
  37. Virtuali Agnės Mažeikaitės paroda Dailės mokytojų asociacijos puslapyje
  38. Virtuali Justo Valaičio paroda Dailės mokytojų asociacijos puslapyje
  39. Berankytės autorinė paroda „Spalvotas pasaulis“ (I. Simonaitytės biblioteka)

 

Teatro studija „Aušra“

  1. Kalėdinė šventė-spektaklis “Unomomento“ lietuvių bendruomenei Stokholme (Švedija)
  2. Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „VIVO avanscena“ (Kaunas)
  3. Respublikinis Lietuvių filologijos ir režisūros studijų programos absolventų mokyklinių teatrų festivalis „AITVARAI“
  4. Virtualus vaikų ir jaunimo lėlių teatrų festivalis „Šalpusnis“
  5. Mokslo metų pradžios rugsėjo I-osios šventė
  6. „Aušros“ teatro studijos sezono atidarymas
  7. „Aušros“ teatro studijos naujokų krikštynos
  8. „Aušros“ teatro studijos savos kūrybos vakaras
  9. Kalėdinė vakaronė „Aguonpienio vakaras“
  10. „Aušros“ teatro studijos Dainų vakaras
  11. Teatro studijos „Aušra“ pusmečio atsiskaitymai
  12. „Aušros“ teatro studijos Etiudų vakaras ONLINE
  13. Sezono užbaigimo šventė “Tiems, kam rūpi“
  14. Premjera A. Čechovas “Nuobodi istorija“ (trukmė 25 min.)
  15. Premjera Š. Aleichemas “Komivojažieriaus užrašai“ (trukmė 30 min.)
  16. Klounados spektaklis “UnoKarantino
  17. Spektaklis „Stebuklinga Kalėdų kelionė“
  18. Spektaklis M. von Mayenburg „Parazitai“
  19. Etiudų kompozicija „Pasipriešinimas“
  20. Sceninė kompozicija „Lįsk iš kibiro“
  21. Susitikimas su aktoriais Goda Petkute ir Arnu Ašmonu,
  22. Naujas renginys “Teatrinė penkiakovė“
  23. Renginys „The Tribute show“ vakaras
  24.  Renginys – popietė ,,Halloween“
  25.  Teatro studijos „Aušra“ protmūšio vakaras
  26.  Nuotolinio etiudų vakaro filmuotos užduotys
  27.  Nuotoliniu būdu pateiktų užduočių atsiskaitymas internetu
  28. Teatro studijos sezono uždarymo šventė „Krislo“ įteikimas
  29. Tarptautinis šokių konkursas „Viabaltica 2020“, II ir III vietos
  30. Respublikinis šokių festivalis – konkursas  ,,Way of Dance “
  31. Respublikinis šokių konkursas „Emocijų banga“, III vieta
  32. Respublikinis projektas ,,Šokam namuose“
  33. I-asis respublikinis vaikų ir jaunimo virtualus šokio konkursas „Vitualus šokio virusas“, I ir II vieta
  34. Kalėdinis koncertas – bendruomenės diena
  35. Virtualus ,,Teatrališkiausio margučio” konkursas
  36. Dalyvavimas ,,Sporto ir būrelių mugėje“, Švyturio arena

 

Esetinis edukacinis būrelis

  1. Kalėdinė paroda – vaikų darbų iš molio eksponavimas įstaigos patalpose
  2. Kalendorinės šventės (Kalėdų, Užgavėnių, Atvelykio )
  3. Vasaros kūrybinės stovyklos ir projektai
  4. Edukaciniai užsiėmimai P. Domšaičio meno pažinimo centre
  5. Edukaciniai užsiėmimai Etnokultūros centre
  6. Edukaciniai veikla Laikrodžių muziejuje
  7. Edukaciniai veikla Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje
  8. Estetinio edukacinio būrelio kūrybinė vasaros stovykla

 

Solinio dainavimo būrelis „Belcanto“

  1. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų Dainelė 2020“ III etapas, LRT filmavimas
  2. XIII tarptautinis jaunųjų talentų konkurse „Tautiniai akcentai muzikoje“ (Sertifikatas)
  3. XIII tarptautinis jaunųjų talentų konkursas, solinio dainavimo būrelio mokinys – Jonas Narūtavičius klasikinaime žanre – I vieta, miuziklo žanre – II vieta
  4. XI Lietuvos jaunųjų dainininkų festivalis – konkursas „Dainų namai“
  5. Solinio dainavimo būrelio „Belcanto“ Kalėdinis koncertas „Kalėdiniai muzikos garsai“ I. Simonasitytės bibliotekoje
  6. Renginys „Mes tavo vaikai, Lietuva“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai
  7. Solinio dainavimo būrelio „Belcanto” ataskaitinis koncertas  tėvams Tautinių kultūrų centre