Įstaigos tradicijos ir pasiekimai

  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras iškilmingai pažymi tarptautinę Mokytojo dieną
  • KKLJC organizuoja karalienės Luizės medalių teikimo šventę. Jie teikiami asmenims už nuopelnus švietimui ir kultūrai.
  • Kiekvieną rugsėjį KKLJC kolektyvuose tradiciškai rengiamos naujų narių „sutiktuvės“, šventės, skirtos naujai priimtiems mokiniams bei jų tėvams.
  • KKLJC kolektyvai ir studijos organizuoja tradicinius kalėdinius pasirodymus – koncertus įstaigos bendruomenei bei miesto visuomenei.
  • Kasmet KKLJC organizuoja pagerbimo, padėkos renginius, įstaigą lankiusiems mokiniams – abiturientams.
  • Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro būreliuose ir kolektyvuose švenčiami ugdytinių gimtadieniai, kalendorinės šventės, organizuojamos išvykos į gamtą.

Pasiekimai

 

Vaikų šokių studija „Junga“

1. Tarptautinis online šokių ir dainos  konkursas „Trepsihora“ (Latvija) „Junga“  – I vietos

2. VII tarptautinis meninės raiškos konkursas „Скрыжаваннi. Мiнск” (Baltarusija), „Junga“ – II ir III vietos

3. Tarptautinis virtualus šokio ir muzikos atlikėjų festivalis – konkursas „Idėjų mugė“ (Lietuva), „Junga“  –  III vieta

4. Tarptautinė vaikų draugystės iniciatyva „Matau tave“ (inicijavo LRT televizija kartu su kitomis 16 Europos valstybių).

5. VIII-asis respublikinis šokių festivalis  „Dance station 2020“

6. Respublikinis šokių festivalis-konkursas „Dance shot 2020“„Junga“  – I vietos

7. Respublikinis šokių konkursas-festivalis „Pašėlusiu ritmu 2020“, „Junga“ –  nominacija – Energingiausias kolektyvas, II vieta

8. Respublikinis vaikų ir jaunimo šokių konkursas „Virtualus Kalėdinis šokio virusas“, „Junga“  – I vietos

9. Respublikinis virtualus mažųjų šokėjų festivalis „ Mažasis žmogutis“ (Žiūrovų simpatijos nominacija)

10. Virtualaus konkurso “WAAking naujo šokių stiliaus seminaro nugalėtojai

11. Šokio filmų konkursas „Winter dance movie night 2021“ (Vilnius), „Junga“  – III vieta

12. Krikštynų šventė  naujiems „Jungos“ nariams

13. „Jungos“ Naujametinis/Kalėdinis šokio sveikinimas (video)

14. Virtuali 2020 m. vaikų šokių studijos „Jungos“ apžvalga (video)

15. Vasario 16-ios minėjimas (video šokis)

16. Virtualus  Šokio dienos minėjimas „JUNGA šoka“ (video klipas)

17. Virtualus Motinos dienos minėjimas (video klipas)

18. Virtualus sveikinimas „Jungos“ abiturientams (video klipas)

19. Rugsėjo pirmosios šventė „Pirmoji pamoka“, Lietuvininkų aikštė

20. Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko virtualaus pasveikinimo abiturientams filmavime

21. KKLJC nuotolinis abiturientų pagerbimo renginys

 

Vaikų šokių studija „Vijurkas“

1. Tarptautinis online šokio ir vokalo festivalis – konkursas „Terpsihora“ (Latvija) , „Vijurkas“  – II laipsnio laureatai

2. Tarptautinis šokių konkursas „Dance star“ (Kazachstanas) , „Vijurkas“  – Grand prix , I ir II kategorijos laureatai

3. Tarpautinis vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių online  festivalis „Tek saulelė, tek“, „Vijurkas“ (Padėka)

4. Respublikinis šokių festivalis-konkursas ,,Kaunas Fest-2020“, „Vijurkas“- I vietos, viena II vieta ir Grand prix

5. Virtualus respublikinis vaikų ir jaunimo liaudiškų  šokių festivalis „Šokim šokim Lietuvėle“„Vijurkas“ (Padėka)

6. Respublikinis liaudiškos muzikos ir šokio festivalis ,,Šoktinis 2021“, „Vijurkas“ (Padėka)

7. Vaikų tautinių šokių festivalis – projektas „Draugai draugams“, „Vijurkas“ (Padėka)

8. Filmo kūrimas XIII tautinių šokių kolektyvų šventei, skirtai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai

9. Kalėdinis pasveikinimas „Vijurko“ bendruomenei

10. Kalėdų senelio pasveikinimas „Vijurko“ bendruomenei

11. Mokslo metų pradžios šventė „Vijurke“

12. Helovino šventė ir naujų narių krikštynos „Vijurke“

13. Choreografinė – edukacinė vasaros poilsio stovykla “Noriu lėkt, noriu skrist!” Kėkštai

14. Kovo 11 d. renginys „Gintaro laše mano Lietuva“ („Vijurkas“)

 

Choreografijos studija „Inkarėlis“

1. Tarptautinis vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalis „Tek saulele, tek “

2. Tarptautinis liaudies šokių konkursas „Šoka Lietuva 2021”

3. Respublikinis šokių konkursas ,,Virtualus šokio virusas“, „Inkarėlis“ – I vieta

4. Respublikinis festivalis-konkursas „Pavasarinė šokių pynė 2021“, „Inkarėlis“ – I,II, III vietos

5. Respublikinis vaikų ir mokinių nuotolinio šokių konkursas-festivalis „Šokio fiesta 2021“, „Inkarėlis“ – I,II vietos

6. Respublikinio vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkursas-festivalis „Pamario susuktinis“, „Inkarėlis“ – III vietos

7. Šokių festivalis-konkursas „Virtual dance 2021” , „Inkarėlis“  – II, III vietos

8. Virtualus respublikinis vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalis „Šokim šokim, Lietuvėle“, „Inkarėlis“ (Padėkos)

9. Virtualus respublikinis šiuolaikinių šokių  festivalis-konkursas „GINTARINIS PAVASARIS  2021“, „Inkarėlis“ (III vietos medaliai ir padėkos)

10. KKLJC choreografijos studijos ,,Inkarėlis“ šokėjų virtualus šokio konkursas ,,Šok laisvai 2021”, „Inkarėlis“ (I-III vietos, medaliai)

11. Respublikinis virtualus šokių konkursas „Šok laisvai 2021“, „Inkarėlis“ (Padėkos, medaliai)

12. Vasario 16-osios šokio akcija „Pasveikinkim vieni kitus“ (sukurtas video filmukas)

13. Kovo 11-ajai sukurta kompozicija ir videoklipas ,,Vandenynai“

14. ,,Lietuviai, šokime kartu“ tarptautinis jaunųjų lietuvių nuotolinis šokių projektas ,,Sėjau rūta“

15. Respublikinis virtualus šokių festivalis ,,Šokanti pasaka“

16. Virtualus respublikinis šokių festivalis ,,Jaunystės vėjas 2021”

17. Virtualus respublikinis vaikų šokių festivalis ,,Mažas žmogutis”

18. LRT iniciatyva ,,Geltona banga“ – palaikymo šokis Eurovizijos lietuvių komandai „Diskoteka“

19. Meninis konkursas “Tautos gyvybės lopšys – stipri šeima

20. Dinos Mataitienės ir Ukrainiečių bendruomenės kūrybinis koncertas

21. Bendruomenės šventė ,,Būkime kartu“

22. Choreografijos studijoje ,,Inkarėlis” organizuota šventė ,,Užgavėnių šurmulys”

23. Tarptautinis konkursas „World Art Games“ (Ispanija), „Inkarėlis“ gitaros studija  – II vieta

24. Tarptautinis konkursas „Talents of Europe“ (Ispanija), „Inkarėlis“ gitaros studija – II vieta

25. IV tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Ziemas pasaka“ (Latvija), „Inkarėlis“ gitaros studija – I vieta

26. III tarptautinis konkursas „Jūrmala kristala kauss“ (Latvija), „Inkarėlis“ gitaros studija – II vieta

27. Tarptautinis virtualus muzikos festivalis – konkursas „Winter Stars“ (Lietuva), „Inkarėlis“ gitaros studija – I vieta

28. Tarptautinis konkursas „Silver Palm Baltija“ (Latvija), „Inkarėlis“ gitaros studija – I vieta

29. Tarptautinis virtualus šokio ir muzikos atlikėjų festivalis – konkursas „Idėjų mugė“ (Lietuva), „Inkarėlis“ gitaros studija  (Diplomas)

30. Jaunųjų atlikėjų konkursas „Muzika kviečia kiekvieną“. Domas Martinavičius, praėjęs pirmą turą, atrinktas dalyvauti antrajame ture ir laureatų koncerte.

31. Gitaros ansamblio vaizdo klipas – Kalėdinis sveikinimas

32. Vaizdo klipas, skirtas Tarptautinei kultūrų dienai paminėti

33. Vaizdo klipas, skirtas vaikų gynimo dienai paminėti

34. Atsisveikinimas su 2020-2021 m. m. sezonu: kūrinio „Once Upon a December“ klipas (vyresnieji gitaros studijos atlikėjai)

 

Fitodizaino būrelis ir Akvarelės studija

1. Respublikinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“ ir „Aš ir mano pajūris“

2. Respublikinis piešinių konkursas „Neužmirštuole, žydėk“

3. Respublikinis piešinių konkursas, skirtas pasaulinei Žemės dienai – „Žemės pasakojimai 2021“

4. Respublikinis mokinių gamtos mokslų konkurse „Mozaika“

5. Respublikinis piešinių konkursas „Pravėriau vario vartelius“

6. Piešinių ir fotografijų konkursas „Kuršių Nerija mano akimis“

7. Mokinių darbų paroda „Akvarelės taku“ (Palanga)

8. Piešinių konkursas „Nupieškime Nepriklausomybės dieną švenčiančią Klaipėdą“, skirta kovo 11-ajai

9. KKLJC akcija – paroda (virtuali), skirta sausio 13

10. Karalienės Luizės jaunimo centro dailės būrelių ir studijų projektas-paroda ,,Žydėjimas“

11. Virtualios mokinių – Sofijos Dovidaitytės, Aušrinės Ligeikytės, Karinos Michejevos darbų parodėlės

 

Dainos studija „Keberiokšt“

1. „Online Wave“ International online Contest.(Ispanija), „Keberiokšt“  – ,,Keberiokšt‘‘ Junior – I vieta, ,,Keberiokšt‘‘ Senior – I vieta, „Auksinė žuvelė“- I vieta

2. II tarptautinis džiazo vokalistų konkursas “Jazz wind 2021”, „Keberiokšt“  – I vieta

3. Virtualus  tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Garsų paletė“, „Keberiokšt“  – – spec. diplomai už geriausiai atliktą nacionalinę dainą, I-II vietos

4. Tarptautinis vokalinės – instrumentinės muzikos konkursas „Astana Vision Contest“( Kazachstanas), , „Keberiokšt“ Paulina Mankutė – I vieta

5. Festivalio „Sostinės dienos“ konkursas „Muzikos talentų lyga“, „Keberiokšt“ –  Golden Grand Prix, I vieta, Gedas Naktinis – I vieta

6. LRT konkurso „Dainų dainelė“, „Keberiokšt“ – laureatai

7. Mokslo metų pradžios šventė

8. Klaipėdos bendruomenės šventė „Būkime kartu!“

9. „Keberiokšt“ ugdytiniams parengtos video mokymo medžiagos nuotolinėms pamokoms

10. Dainos studijos ,,Keberiokšt’’ Šventinis Kalėdinis nuotolinis video koncertas ,,Muzikiniai laiškai’’

11. Dainos „Laisvė” video klipas, skirtas  Vasario 16,  Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti

12. Nuotolinis koncertas ,,Mūsų vaikai –tėvynei Lietuvai’’

13. Dainos „Ei, Lietuvos kareivėliai“  video klipas, skirtas Kovo 11 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

14. Lietuvių liaudies dainos „Oi, griežle, griežlele mano” video įrašas

15. Video sveikinimas, skirtas  Motinos dienai.

 

Džiazinio meno raiškos studija „Junior city jazz“

1. Klaipėdos pilies džiazo festivalis

2. Tarptautinis nuotolinis festivalis „Kalėdinis siurprizas 2020“ (Kaliningradas)

3. Džiazo vokalistų konkursas „Jazz wind“2021, „Junior city jazz“ – III vieta Dovydas Vileikis

4. Džiazo vokalistų konkursas „Metamorfozės“ 2021

5. Festivalis „Muzika kviečia kiekvieną“, „Junior city jazz“ – diplomantai

6. Klipas „Chilli Con Carne“ dalyvavo akcijoje „Maltiečių sriuba“

 

Vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblis „Dolce musica“

1. Tarptautinis virtualus muzikos festivalis-konkursas „Winter stars“, „Dolce musica“  – I vieta (D. Norkus ir M. Barakauskas)

2. IV vaikų ir jaunimo festivalis-konkursas „Muzika kviečia kiekvieną“, „Dolce musica“  – diplomantai (R. Norvilaitė, D. Norkus, M. Barakauskas)

3. I respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore“, „Dolce musica“ – I vietos laureatai

4. Nuotolinis festivalis „Tikras garsas“

5. Projektas – koncertas „Muzikos spalvos“, atidarymo koncertas

6. Instrumentinės muzikos festivalis „Senoji muzika“ (Dalyviai- ansamblio muzikantai ir šokėjai)

7. Kalėdinis pasisveikinimas-koncertas tėveliams Zoom platformoje

8. Koncertine programa „Motinos diena“ Slengių Jono Pauliaus II bažnyčioje

9. Koncertine programa „Tėvo diena“ Slengių Jono Pauliaus II bažnyčioje

10. Ataskaitinis video projektas „Dolce musica  šokėjų nuotolinis mokymąsis“ tėvų bendruomenei

 

Dizaino studija „Kukutis“

1. Tarptautinis piešinių konkursas „Padarykime ką nors dėl klimato“(Lenkija) , „Kukutis“, laureatas – A. Jogminas

2. Tarptautinis piešinių konkursas „Wave on Wave“ (Ruduo) , „Kukutis“, laureatai: A. Ramanauskaitė ir J. Jogminas

3. Tarptautinis piešinių konkursas „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“, „Kukutis“, laureatės: G. Bočkutė, G. Kucinaitė“

4. Tarptautinis piešinių konkursas „Odė žemei“, „Kukutis“ (padėkos)

5. Tarptautinis piešinių konkursas „Pasaulinė maisto diena“, „Kukutis“ (sertifikatai)

6. Tarptautinis piešinių konkursas „Kalėdinis atvirukas“, „Kukutis“, laureatai: A. Kerbelytė, A. Jogminas, K. Michejeva, P. Barzevičiūtė

7. Tarptautinis piešinių konkursas „ Konfliktai“ (Anglija) , „Kukutis“ (sertifikatai)

8. Tarptautinis piešinių konkursas „Geros manieros“ (Slovėnija) , „Kukutis“

9. Tarptautinis piešinių konkursas „Mano Gimtinėje“ (Baltarusija) , „Kukutis“, laureatė – M. Viskontaitė

10. Tarptautinis piešinių konkursas „Rudens spalvos“ (Rumunija), , „Kukutis“, laureatai: A. Kerbelytė, U. Jurelevičiūtė, V. Neimontaitė, M. Grabauskaitė

11. Tarptautinis piešinių konkursas „Miško dvasia. Medžiai“, „Kukutis“, laureatai: J. Antužis, A. Martinkaitė, V. Petrauskaitė

12. Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti slapčiausią gamtos kalbą“, „Kukutis“, laureatai: J. Jogminas, K. Šiškina

13. Tarptautinis piešinių konkursas „Pasaulis“ ( Bulgarija) , „Kukutis“, laureatė – V. Petrauskaitė

14. Tarptautinis piešinių konkursas „Tarptautiniai augalų sveikatos metai“ (Italija) , „Kukutis“, laureatė – G. Česnauskaitė

15. Tarptautinis piešinių konkursas „Pelėdos“ (JAV) , „Kukutis“ (sertifikatai)

16. Tarptautinis piešinių konkursas „Kosmosas“ (JAV) , „Kukutis“ (sertifikatai)

17. Tarptautinis piešinių konkursas „Jūra ir aš“ (Latvija) , „Kukutis“

18. Tarptautinis piešinių konkursas „Paukščiai“ (Serbija) , „Kukutis“

19. Tarptautinis piešinių konkursas „Laisvės ženklai apie mus“, „Kukutis“, laureatė – A. Martinakitė

20. Tarptautinis piešinių konkursas „Robotai“ (Čekija) , „Kukutis“

21. Tarptautinis piešinių konkursas „Wave on Wave“ (Pavasaris) , „Kukutis“, laureatė – M. Viskontaitė

22. Respublikinis piešinių konkursas „Knygų namų šviesa “, „Kukutis“, nominantės: E.Leškauskaitė ir A.Vainoriūtė

23. Respublikinis piešinių konkursas „Jausmai ir emocijos “, „Kukutis“  (padėkos)

24. Respublikinis piešinių konkursas „Mano gamtos sapnai “ , „Kukutis“, laureatai: L. Petraitytė, E. Onaitytė, M. Lygnugarytė, M. Šerlat, A. Leškauskaitė, L. Ausiejūtė, M. Tallat-Kelpšaitė, S. Andriuškaitė, P. Barzevičiūtė, A. Vainoriūtė, S. Valančiūtė

25. Respublikinis piešinių konkursas „Mano gamtos sapnai “ (Pavasario), „Kukutis“, laureatai: V. Neimontaitė, L. Norkutė, N. Damulevičiūtė, B. Šatkutė, A. Saliamonavičiūtė, E. Peseckaitė, R. Narožnytė, J. Čepulis. Finalo laureatai: J. Antužis, G. Kucinaitė

26. Respublikinis piešinių konkursas „ Kas man yra ekologija“, „Kukutis“, laureatės: G. Bočkutė, M. Tallat-Kelpšaitė, E. Saliamonavičiūtė, E. Šliogerytė

27. Respublikinis piešinių konkursas „ Sukurk dizainą su Lama“, „Kukutis“

28. Respublikinis piešinių konkursas „ Sniego menai“, „Kukutis“ (padėkos)

29. Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai 2021“, „Kukutis“, laureatės: E. Peseckaitė, L. Čepulytė, A. Antužis

30. Respublikinis piešinių konkursas „Mano svajonių žaisliukas“, „Kukutis“, J.Gaubaitė

31. Respublikinis piešinių konkursas „Margutis kitaip“, „Kukutis“

32. Respublikinis piešinių konkursas „Mozaika“, „Kukutis“ (padėkos)

33. Respublikinis piešinių konkursas „Pravėriau vario vartelius “, „Kukutis“

34. Respublikinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi “, „Kukutis“, laureatė B.Šatkutė

35. Respublikinis piešinių konkursas „Tarptautiniai augalų sveikatos metai“, „Kukutis“, laureatas – R. Bartašius

36. Respublikinis piešinių konkursas „Žemė – motutė “, „Kukutis“, laureatai: A. Antužis, E. Leškauskaitė

37. Respublikinis piešinių konkursas „Nerimtai “, „Kukutis“, laureatai: E. Onaitytė, L. Čepulytė, J. Gaubaitė

38. Respublikinis piešinių konkursas „Žydintis medis “, „Kukutis“, laureatai: A. Vainoriūtė, G. Kucinaitė, M. Grabauskaitė, G. Bočkutė

39. Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai “, „Kukutis“, laureatai: L. Šuikaitė, L. Čepulyė, O. Lysenkovaitė

40. Respublikinis piešinių konkursas „Šešėlis šviesoje “, „Kukutis“, laureatė – G. Kucinaitė

41. Respublikinis piešinių konkursas „Peizažas – Lietuvos spalvos “, „Kukutis“, laureatai: D. Pliuskytė, M. Buivydaitė, E. Česnauskaitė, E. Peseckaitė, M. Grabauskaitė, M. Viskontaitė, M. Rinkūnaitė, G. Kucinaitė, G. Bočkutė

42. Respublikinis piešinių konkursas „Laumžirgis “, „Kukutis“, laureatai: M. Viskontaitė, L. Norkutė, M. Bočkus

43. Respublikinis piešinių konkursas „Plunksna“, „Kukutis“, laureatai: L. Čepulytė, G. Bočkutė

44. Klaipėdos m. piešinių konkursas „Kaziukas švenčia nepriklausomybės dieną“, „Kukutis“, laureatė – E. Šliogerytė

45. Klaipėdos m. piešinių konkursas „Klaipėda švenčia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną“, „Kukutis“,  A. Martinkaitė, E. Onaitytė

46. Klaipėdos m. piešinių konkursas „Ugniagesių logotipas“, „Kukutis“, laureatas – A. Jogminas

47. Klaipėdos m. piešinių konkursas „Mano šeima – Klaipėdos jėga 202“, „Kukutis“, laureatė – L. Norkutė

48. Klaipėdos m. piešinių konkursas „Pingvinai“

9 parodos karalienės Luizės jaunimo centre bei „Kukučio“ internetiniuose psl.: “Lapė rudeninė“, “Žiemos galerija“, “Žiemos pasak“, „Laisvės gynėjų dienai“, „Pavasario galerija“, „Žydėjimas“, “Mano šeima“, „Gamtos paslaptys“, „Kas pasakė Miau?“

Kūrybinis projektas su KKLJC dailės studijomis „Žydėjimas“

 

Tautinės muzikos ansamblis „Ralio“

1. Tarptautinis nuotolinis festivalis-konkursas ,,Kanklės ir kiti giminingi Baltijos šalių instrumentai“ (Latvija), „Ralio“ – I vieta (A. Dauginytė )

2. Tarptautinis tautinių instrumentų konkursas (Kazachstanas), „Ralio“ – Grad prix (K. Butkevičius)

3. II respublikinis skrabalininkų festivalis-konkursas ,,Pamario žirgeliai“ (nuotolinis), „Ralio“ – I vieta (P. Rudys), II vieta (K. Butkevičius)

4. I respublikinis konkursas ,,Naujieji atradimai“ (Nuotolinis), „Ralio“ – I vietos (A. Dauginytė, K. Butkevičius)

5. Respublikinis kanklininkų konkursas ,,Akimirkos žaismas, „Ralio“ – I vieta (A. Dauginytė )

6. Respublikinis tautinių instrumentų atlikėjų pjesės konkursas „Tautiniai atspindžiai“, „Ralio“ – II vieta (A. Dauginytė ), Grad prix (K. Butkevičius)

7. Respublikinis tautinių instrumentų konkursas „Skambėkime -2021“, „Ralio“ – I vieta (K. Butkevičius), II vieta  (A. Dauginytė )

8. Respublikinis tautinių instrumentų atlikėjų konkursas ,,Tautiniai gaidų raštai“, „Ralio“ – I vieta (K. Butkevičius)

9. Finalinis konkursas festivalio ,,Muzika kviečia kiekvieną“, „Ralio“ –  laureatas K. Butkevičius

10. Kalėdinis koncertas tėvams (Nuotolinis)

11. Koncertas, skirtas Vasario 16 (Nuotolinis)

12. Dalyvavimas renginyje, skirtame karalienės Luizės jaunimo centro būrelių abiturientų atsisveikinimui.

13. Respublikinė šventė, skirta Kovo -11 paminėti, ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“

 

Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, teatro studija „Svajonė“

1. Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo kino festivalis

2. Respublikinis mokinių meninio skaitymo konkursas, Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, D. Adomaitis – III laipsnio diplomas, A. Anastazija Benderavičiūtė – III laipsnio diplomas

3. Respublikinio mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapas, Skaitovų, poetinio teatro ir renginių vedėjų būrelis, Dominykas Adomaitis – I vieta, A. Anastazija Benderavičiūtė – II vieta, G. Tendzegolskytė –  II vieta

4. Jaunimo pilietinio ir tautinio ugdymo projektas, meninio skaitymo šventė

5. MO ir Britų tarybos respublikinis projektas ,,Vizualinio mąstymo mainai mene. Mokytojų projektas”

6. Projektas ,,Sugrįžimai”

7. Konferencijoje ,,Kodėl mokiniui reikalingas teatras?“

8. Vakarų Lietuvos mokyklų, dalyvaujančių Kokybės krepšelio projekte renginys

9. KLJC teatro mokytojų metodinė diena

10. Sukurtų ir nufilmuotų grupių programų, mokinių kūrybinių darbų pristatymas įstaigos tinklalapyje

11. Atvira veikla. Mokytojų dienai video sveikinimas (Svajoniukų gr.)

12. Atvira veikla. Sukurtos Kalėdinės video programos.

13. Atvira veikla. Dalyvauta kuriant KLJC Kalėdinį video sveikinimą.

14. Atvira veikla. Savarankiški mokinių Asociacijų kūrybiniai darbai ,,Kas gyvena mūsų kieme?“- L.Pilibaitytės, Ž.Jakštės, D.Latvytės.

15. Atvira veikla. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai -Kovo 11 video sveikinimas, pamąstymai, linkėjimai (Svajoniukų gr.)

16. Atvira veikla. Savarankiški mokinių kūrybiniai darbai, skirti Tarptautinei  Teatro dienai ,,Ir kas per velns tas teatras yr ?“ F.Jonkutės, A.A.Benderavičiūtės, J.Galdikaitės, P.Šiaulio, E.Rubytės, K.Garbačiovaitės.

17. Atvira veikla. Savarankiškas E.Lazarevaitės kūrybinis darbas ,,Knygų personažai“

18. Atvira veikla. Savarankiškas K.Garbačiovaitės kūrybinis darbas- reklama ,,Ašaros“

19. Atvira veikla. Mamos dienai programų ,,Visi keliai veda pas tave, mama“ ir ,,Nes pati geriausia mano mama“sukūrimas (Svajoniukai, Skaitovų gr.)

20. Atvira veikla. Baigiamasis grupinis kūrybinis darbas ,,Griežtas teismo nuosprendis Covid19 ir  karantinui“ (Svajoniukų gr.)

21. Atvira veikla. Savarankiški mokinių kūrybiniai darbai ,,Gyvieji paveikslai“ -F.Jonkutės, A.A.Benderavičiūtės, J.Galdikaitės, P.Šiaulio, G.Tendzegolskytės

 

Šokių būrelis „Aurora“

1. Nuotolinis, tarptautinis šokio festivalis – konkursas „Winter Star“, „Aurora“ – I vieta

2. Nuotolinis šokių filmų konkursas, „Aurora“ – I vieta

3. Projektas su Toscanos lietuvių bendruomene „Lietuviai šokam kartu ! “

 

Vaidybos studija „Trepsė“

1. Nuotolinis teatro festivalis PITONS Zoom platformoje, „Trepsė“ -diplomai (Grėta Lašinytė, Vilius Vozgirdas )

2. Teatro dienos paminėjimas. Video medžiaga „Teatras – tai…“

3. Kūrybinis projektas „Vaikystė“

4. Atvira veikla. Grėtos Lašinytės lėlių vaidinimas „Kalėdinė pasaka“

5. Atvira veikla. Viliaus Vozgirdo  lėlių vaidinimas „Žiemos stebuklas“

6. Atvira veikla. Aristėjos Jašinauskaitės lėlių vaidinimas „Jau pavasaris“

 

Alternatyvaus meno būrelis

1. Respublikiniame dailės darbų konkurse „Greta realybės – fantazijų pasaulis“

2. Virtualus piešinių konkursas-paroda „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Lietuvą“

3. Virtuali dailės piešinių  paroda „Rudens spalvos“

4. Virtuali dailės piešinių  paroda  „Žiema“

5. Tapybos ant stiklo mokinių darbų virtuali paroda

6. Karalienės Luizės jaunimo centro dailės būrelių ir studijų projektas-paroda „Žydėjimas“

7. Projektas „Malūno dienos“

 

Dailės studija „Varsa“

1. Tarptautinis foto konkursas, „Varsa“,  Brazilija, San Paulo (auksas – A. Turskytė, laureatai – R. Zubavičius, V. Berankytė, U. Urbikaitė, R. Prižgintaitė)

2. Tarptautinis piešinių konkursas Rumunijoje „Rudens spalvos“, „Varsa“, (I vieta – U. Urbikaitė, II vieta – V. Berankytė, III vieta- G. Ilgauskaitė, U. Sarulytė)

3. Tarptautinis UNIESCO konkursas Prancūzijoje, Troja, „Varsa“, (laureatai – I.M. Rupšytė, K. Tinkovaitė, I.Petreikytė, J. Valaitis, L. Sarulytė, A. Ilgauskaitė, A. Bačkutė, I.M. Genytė, I. Liškauskaitė, A. Railaitė)

4. Tarptautinis piešinių konkursas Kinija, Taivanis, „Varsa“, (sidabro apdovanojimas – M. Strigauskaitė)

5. Tarptautinis piešinių konkursas, JAV, „Varsa“, (diplomas – K. Tinkovaitė)

6. Tarptautinis aeronautikos piešinių konkursas „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“, „Varsa“ (Lietuva), (laureatai – A. Ilgauskaitė, J. Valaitis, V. Kiaurakytė, B. Ligeikytė. A. Ilgauskaitės ir J. Valaičio piešiniai siunčiami į tolesnį etapą Lozanoje)

7. Tarptautinis piešinių konkursas „Geros manieros“, Slovėnija, „Varsa“, (laureatai – A. Railaitė, K. Tinkovaitė, D. Petreikytė, L. Sarulytė)

8. Tarptautinis piešinių konkursas Bulgarijoje, „Varsa“, (laureatė – Lėja Petrovskaja).

9. Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti slapčiausią gamtos kalbą“, „Varsa“ (Lietuva) (laureatai – J. Genys, L. Petrovskaja, D. Stankūnaitė)

10. Piešinių konkursas „Palaikome organų donorystę“, Organų tarnsplantacijos centras, Vilnius, „Varsa“,  (V. Kiaurakytė, A. Ilgauskaitė – I vieta)

11. Respublikinis piešinių konkursas „Mano gamtos sapnai. Aš ir mano pajūris“, Vilnius, „Varsa“,  (I turo laureatai – A. Kliukaitė, G. Ilgauskaitė, A. Ligeikytė, R. Prižgintaitė, E. Michejenka, A. Railaitė)

12. Respublikinis piešinių konkursas „Mano gamtos sapnai. Aš ir mano pajūris“, Vilnius, „Varsa“,  (II turo laureatai, I vieta – A. Kliukaitė, E. Michejenka, A. Railaitė)

13. Respublikinis piešinių konkursas „Pravėriau vario vartelius“, Salantai, „Varsa“, (laureatai, nominacija už kūrybiškumą ir meninę raišką – B. Ligeikytė, nominacija už konkurso temos interpretaciją – I. Petreikytė, A. Ilgauskaitė)

14. Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, Mažeikiai , „Varsa“, (III vieta – I. Petreikytė, I.M. Rupšytė, nominacija už kūrybiškumą – J. Valaitis)

15. Piešinių konkursas „Kovų už laisvę ir netekčių istorija“, Genocido centras, Vilnius 2021, „Varsa“,  (III vieta – V. Kiaurakytė, paskatinamoji vieta – A. Ilgauskaitė)

16. 27-oji respublikinė dailės olimpiada „Pasakos, patarlės, priežodžiai, minklės“, Vilnius 2021, „Varsa“,  (II laipsnio diplomas – I. Liškauskaitė)

17. Nuotolinis respublikinis piešinių konkursas „Kuriantys namie“, „Varsa“

18. VII nacionalinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai, Kėdainiai 2021, „Varsa“,  (III vieta – J. Genys)

19. Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Greta realybės – fantazijų pasaulis“, Kretinga 2021, „Varsa“,  (I vieta – J. Valaitis, II vieta – K. Vitkauskaitė, III vieta – I.M. Rupšytė), nominacija už spalvinę raišką – E. Jakštaitė, nominacija už įdomią ekspoziciją – V. Kiaurakytė)

20. Piešinių konkursas „Kuršių Nerijos raudonoji knyga“, Kuršių Nerijos nacionalinis parkas 2021, „Varsa“,  (laureatai – K. Vitkauskaitė, M.K. Bačkutė)

21. Piešinių konkursas „Neužmirštuole, žydėk“, skirtas sausio 13-osios metinėms, Kretinga, „Varsa“,  (laureatai – A. Lidžiūtė – Kretingos muziejaus nominacija)

22. Respublikinis piešinių konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius, „Varsa“,  (laureatė – V. Berankytė, 20 dalyvių)

23. Respublikinis piešinių konkursas „Kūrėjo kodas“, Kretinga 2020, „Varsa“,  (II vieta – L. Sarulytė, III vieta – L. Dumbauskaitė, nominacija už originalumą – R. Zubavičius)

24. Respublikinis piešinių konkursas „Jungtinės tautos, kurių man reikia“, „Varsa“,  (pagrindinis konkurso prizas – T. Aleksandrovaitė, laureatai – V. Kiaurakytė, A. Turskytė, E. Levickytė, E. Jakštaitė, A. Ilgauskaitė, I. Liškauskaitė, A. Mažeikaitė, R. Prižgintaitė)

25. Respubliknis piešinių konkursas „Miško dvasia“, Šiauliai, „Varsa“,  (II vieta – L. Sarulytė, V. Kiaurakytė, III vieta – A. Railaitė), nominantai – J. Valaitis, M. Bertulytė)

26. 27-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados Klaipėdos miesto etapas , „Varsa“, (laureatai – I. Liškauskaitė, A. Mažeikaitė)

27. Miesto piešinių konkursas „Nepriklausomybės dieną švenčianti Klaipėda“, „Varsa“, (I vieta – V. Berankytė, II vieta – A. Kliukaitė, III vieta – I.M. Genytė)

28. Piešinių konkursas „Kaziukas pasiilgo draugų ir pavasario“ 2021 , „Varsa“, (nominacija „drąsa kūryboje“ – D. Latvytė, nominacija „draugystės tiltas“ – I.Petreikytė, nominacija „originaliausias piešinys“ – M. Bačkutė)

29. Miesto piešinių konkursas „Lietuva jūrinė valstybė“, Jūrų kadetų mokykla 2021 , „Varsa“, (I vieta – L. Sarulytė)

30. Personalinė I. Petreikytės paroda I. Simonaitytės bibliotekoje

31. I. Liškauskaitės ir L. Jakobsonaitės personalinė paroda Klaipėdos universitete

32. A. Lidžiūtės personalinė paroda

 

Teatro studija „Aušra“

1. Mokslo metų pradžios rugsėjo I-osios šventė

2. „Aušros“ teatro studijos sezono atidarymas

3. „Aušros“ teatro studijos naujokų krikštynos

4. „Aušros“ teatro studijos savos kūrybos vakaras

5. Teatro studijos „Aušra“ pusmečio atsiskaitymai

6. „Aušros“ teatro studijos Etiudų vakaras ONLINE

7. „Aušros“ teatro studijos Videoklipo vakaras

8. „Aušros“ teatro studijos Dainų vakaras – vaizdo klipo pateikimas (nuotoliniu būdu)

9. A. Lindgren “MŪSŲ MADIKĖ” teatralizuotas pasirodymas

10. Moljero “PADŪKĖLĖ”  spektaklis- improvizacija

11. Tarptautinės teatro dienos minėjimas

12. Teatro studijos sezono uždarymo šventė „Krislo“ įteikimas

13. Sezono užbaigimo šventė “Tiems, kam rūpi“

14. E. Zola “Kūryba“

15. T. Dreizeris “Sesuo Kerė“

16. Metų projektas projekto “Kaip tapti normaliu suaugusiuoju“ filmavimas ir 7 laidos

17. Išvyka į Klaipėdos dramos teatrą, edukacinė programa

18. Edukacinė – pažintinė veikla ir susitikimas su aktoriumi  Jonu Baranausku

19. Virtualus renginys ,,Teatrinės penkiakovės“

20. VIDEOKLIPŲ konkursas

21. Audiovizualinio meno festivalis – konkursas Videovirdulys“ (Trumpametražinis filmas „Laukiamsis“ pelnė prizinę vietą)

22. Bendras visų teatro studijos „Aušra“ Kalėdinis video klipas

23. Tarptautinis projektas ,,Lietuviai, šokam kartu!“

24. Tarptautinis projektas ,,Geltonoji banga“

25. Klaipėdos miesto bendruomenės renginys ,,Būkime kartu“

26. Akcija ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“

27. Nuotolinė popietė ,,Halloween“

28. Nuotolinis Sausio 13 d. paminėjimo renginys

29. Nuotolinė ,,Meilės dienos“ šventė

30. Nuotolinis renginys ,,Rieda margutis“

31. Tarptautiniame šokio projekte ,,Online Dance with Pako from PT“

32. Nuotolinis renginys, skirtas tarptautinei šokio dienai paminėti

33. „Tarptautinė šokio diena kitaip“ – respublikinis projektas, ,,Šokam namuose“

 

Esetinis edukacinis būrelis

1. Vyksta vaiko etninės kultūros , lietuvių liaudies švenčių istorijos pažinimas, vaiko kūrybiškumo lavinimas

2. Edukaciniai užsiėmimai P. Domšaičio meno pažinimo centre

3. Edukaciniai užsiėmimai Etnokultūros centre

4. Edukaciniai veikla Laikrodžių muziejuje

5. Edukaciniai veikla Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje

6. Nuotolinės vaikų piešinių ir darbelių parodėlės kalendorinių švenčių progomis (Kalėdų, Užgavėnių, Velykų švenčių metu)

7. Estetinio edukacinio būrelio atviros pamokos

 

Solinio dainavimo būrelis „Belcanto“

1. XIII tarptautinis jaunųjų talentų konkurse „Tautiniai akcentai muzikoje“ (Sertifikatas)

2. XIII tarptautinis jaunųjų talentų konkursas, solinio dainavimo būrelio mokinys – Jonas Narūtavičius klasikinaime žanre – I vieta, miuziklo žanre – II vieta

3. XI Lietuvos jaunųjų dainininkų festivalis – konkursas „Dainų namai“

4. Solinio dainavimo būrelio „Belcanto“ Kalėdinis koncertas „Kalėdiniai muzikos garsai“ I. Simonasitytės bibliotekoje

5. Renginys „Mes tavo vaikai, Lietuva“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

6. Solinio dainavimo būrelio „Belcanto” ataskaitinis koncertas  tėvams Tautinių kultūrų centre