Chemija

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.)

Klaipėdos miesto etapas vyko 2021 m. sausio 7 d. 10.00 val. nuotoliniu būdu.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Vytautas Virbalas, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja S. Stimburienė;

Aron Vaisman, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytojos Rima Grabauskienė, S. Stimburienė;

Jokūbas Viršilas, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Tautvydas Kuklys, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Artiom Morozov, I vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalja Kaupienė;

Tadas Danilevičius, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja R. Grabauskienė;

Rytė Milkintaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinė, mokytoja S. Stimburienė;

Justas Vitkus, II vieta, Klaipėdos “Varpo” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Gualnara Saensri;

Vilius Vaičius, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Patrikas Rudaitis, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Pijus Oželis, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytojos Rima Grabauskienė, S. Stimburienė;

Kasparas Arys, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytojos Rima Grabauskienė, S. Stimburienė;

Elzė Prelgauskytė, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Irena Montvydienė;

Robert Dumič, III vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalja Kaupienė;

Dominykas Riauba, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Matas Tamašauskas, III vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja S. Stimburienė;

Gustė Trakytė, III vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja S. Stimburienė;

Katrina Trakumaitė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ligita Varnelienė;

Viktorija Jugaj, III vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalja Kaupienė;

Lolita Šedytė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Jūratė Dirginčienė;

Deividas Macius, III vieta, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Jolanta Krutkevičienė.

 

Mokiniai, dalyvausiantys 2021 m. vasario 25-27 d. šalies etape:

Rytė Milkintaitė, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinė, mokytoja S. Stimburienė;

Vytautas Virbalas, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja S. Stimburienė;

Tautvydas Kuklys, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Vilius Vaičius, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Justas Vitkus, Klaipėdos “Varpo” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Gualnara Saensri;

Aron Vaisman, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytojos Rima Grabauskienė, S. Stimburienė;

Jokūbas Viršilas, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Rima Grabauskienė;

Artiom Morozov, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalja Kaupienė;

Viktorija Jugaj, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalja Kaupienė;

Deividas Macius, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Jolanta Krutkevičienė.

Pijus Oželis, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytojos Rima Grabauskienė, S. Stimburienė;

Tadas Danilevičius, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja R. Grabauskienė;

Lolita Šedytė, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Jūratė Dirginčienė.