60-osios  Lietuvos mokinių chemijos olimpiados Klaipėdos miesto etapas  vyko 2022 m. sausio 14 d., 9.00 val.  nuotoliniu būdu.

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Gedas Vilkas, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Jūratė Dirginčienė;

Emilis Latakas, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja  Sandra Stimburienė;

Vytautas Jokūbas Virbalas, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Jokūbas Viršilas, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Artemij Morozov, I vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Natalija Kaupienė;

Tomas Žičkus, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Irena Montvydienė;

Rytė Milkintaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja  Sandra Stimburienė;

Tautvydas Kuklys, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Patrikas Rudaitis, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Rapolas Žygus, III vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Anastasija Fedorenko, III vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Sandra Stimburienė;

Ugnė Liubinavičiūtė, III vieta,  Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Irena Montvydienė;

Elzė Prelgauskytė, III vieta,  Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Irena Montvydienė;

Dominyka Zenkevičiūtė, III vieta,  Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Sandra Stimburienė;

Aron Vaisman, III vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Karolis Nazarenko, III vieta, Klaipėdos “Varpo” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Šatkauskienė.

 

Mokiniai, dalyvausiantys šalies etape vasario 24-26 d.:

Gedas Vilkas, Klaipėdos Vydūno gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Jūratė Dirginčienė;

Emilis Latakas, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja  Sandra Stimburienė;

Tomas Žičkus, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Irena Montvydienė;

Rytė Milkintaitė, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja  Sandra Stimburienė;

Vytautas Jokūbas Virbalas, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Tautvydas Kuklys, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Vilius Vaičius, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Raimonda Dargevičienė;

Aron Vaisman, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė;

Jokūbas Viršilas, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Sandra Stimburienė.