Meninis skaitymas

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas (5-12 kl.)

 

Informuojame, kad Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų etapas organizuojamas nuotoliniu būdu. Registracija į konkursą vyksta iki 2021 m. vasario 15 d. Kiekviena dalyvis konkurse dalyvauja tokiu būdu: nufilmuotas mokinio pasirodymas įkeliamas YouTube platformoje ir atsiunčiama nuoroda (daugiau informacijos registracijos formoje).

Maloniai prašome su savo miesto mokyklų mokiniais pasidalinti šia registracijos nuoroda:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvC0JxmT-2K2VfkgJIx7eS9RdMnZdEomJe52eTto2UdQ8Exg/viewform

Iš kiekvienos miesto mokyklos į konkursą  registruojami 2 geriausi skaitovai (vienas 5–8 kl., kitas 9–12 (I–IV) kl.) ir 2 poetinės kompozicijos (5–8 kl. ir 9–12 (I–IV) kl.).  Jeigu kyla vertinimo ginčų, iš kiekvienos amžiaus grupės gali būti registruojami ir keli skaitovai, tačiau registracijos anketos pastabų skiltyje prašome nurodyti priežastis.

Kiekvienas konkurso dalyvis taip pat pildo sutikimą dėl asmens duomenų naudojimo:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4q8Jtc6cFL-jnxc7gXmUooy9MRXFFMgXfHCPVywAbu3Bs6A/viewform

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Dominykas Adomaitis, I vieta, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro 7 kl. mokinys, mokytoja Audra Lenkauskienė;

Auksė Marauskaitė, I vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo, gimnazijos III gimn. klasės mokinė, mokytoja Vida Ivanauskienė;

Gytė Tendzegolskytė, II vieta, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro 7 kl. mokinė, mokytoja Audra Lenkauskienė;

Amelija Anastazija Benderavičiūtė, II vieta, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro 9 kl. mokinė, mokytoja Audra Lenkauskienė;

Nerija Baltutytė, II vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos II gimn. klasės mokinė, mokytoja Nijolė Bartašiūnienė;

Daniel Stepanov, III vieta, Klaipedos Maksimo Gorkio progimnazijos 6 kl. mokinys, mokytoja Laimutė Račkauskienė;

Anetė Simonavičiūtė, III vieta, Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja Vaida Jokšienė;

Solveiga Šibarskytė, III vieta, Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja Nijolė Žukienė;

Danielė Kozlovaitė, III vieta, Klaipėdos licėjaus 7 kl. mokinė, mokytoja Renata Lygnugarienė;

Danielė Šetkauskė, III vieta, Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinės mokyklos 5 kl. mokinė, mokytoja Vida Janulienė;

Lėja Barbora Aničaitė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos II gimn. klasės mokinė, mokytoja Lijana Strikauskienė;

Viltė Tendzegolskytė, III vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos I gimn. klasės mokinė, mokytoja Aušra Žukauskienė;

Jonas Latonas, III vieta,  Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos IV gimn. klasės mokinys, mokytoja Neolė Jucienė.