31-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (10–12/II–IV gimnazijos kl.) Klaipėdos miesto etapas vyko 2022 m. vasario 24 d., 9.00 val.   nuotoliniu būdu.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Nojus  Sandovas, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Maja Petrovienė;

Lukas Pociūnas, I vieta, Klaipėdos “Aukuro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Simona Račkutė;

Austėja Zovytė , I vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Romualda Zubavičienė;

Robertas Koroliovas, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Audronė Nemickienė;

Gustė Lastauskaitė, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Dalia Tarnienė;

Matas Dzindzalieta, II vieta, Klaipėdos Vėtrungės gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojas Virgilijus Valickis;

Gustas Urbanavičius, II vieta, Klaipėdos “Varpo” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Daiva Kikienė;

Orinta Petrauskaitė, II vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Deimantė Simonavičiūtė;

Dovydas Žąsytis, II vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Deimantė Simonavičiūtė;

Alanas Zaueras, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Linda Marijošiūtė, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Augustė Kaunaitė, II vieta, Klaipėdos universiteto “Žemynos” gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ilona Krasauskienė;

Tomas Bičkauskas, II vieta, Klaipėdos universiteto “Žemynos” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Vaičekauskienė;

Ugnė Blekaitytė, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Daiva Rimeikienė;

Urtė Jankutė II vieta, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Regina Mickutė;

Morta Rėkašiūtė, II vieta, Klaipėdos “Varpo” gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Daiva Kikienė;

Ieva Šmitaitė, II vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Romualda Zubavičienė;

Artemij Morozov, II vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Larisa Travkina;

Žilvinas Skudžinskas, II vieta, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytojas Virgilijus Valickis;

Naglis Sadauskas, III vieta, Klaipėdos universiteto “Žemynos” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Vaičekauskienė;

Anastasija Dukalskaja, III vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Larisa Travkina;

Gabija Pikelytė, III vieta, Klaipėdos “Varpo” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Daiva Kikienė;

Gabija Vaškevičiūtė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Elija Saulėnaitė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Milda Bėkšaitė, III vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Romualda Zubavičienė;

Daniil Voronov, III vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Romualda Zubavičienė;

Izidė Marcinkutė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Daiva Rimeikienė;

Augustė Raveikytė, III vieta, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Regina Mickutė;

Nedas Norkus, III vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Alvydė Jurėnienė;

Greta Sindaraitė, III vieta, Klaipėdos “Aukuro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Giedrė Jarmalavičienė;

Nerijus Čižauskas, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Diana Samienė;

Lėja Kuprijanovaitė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Diana Samienė;

Modestas Jurgelis, III vieta, Klaipėdos “Aukuro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Giedrė Jarmalavičienė.

 

Mokiniai, balandžio 25-26 d. dalyvausiantys šalies etape:

Lukas Pociūnas,  Klaipėdos “Aukuro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Simona Račkutė;

Nojus  Sandovas,  Klaipėdos Vydūno gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Maja Petrovienė;

Austėja Zovytė ,  Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Romualda Zubavičienė;

Robertas Koroliovas, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Audronė Nemickienė.