Istorija 10-12 kl.

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.)

Klaipėdos miesto etapas vyko 2021 m. vasario 26 d.  nuotoliniu būdu.

Martyna Mamiroska, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl.mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Donata Bubelytė, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Vilius Stankevičius, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Nojus Sandovas, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Maja Petrovienė;

Greta Mauricaitė, II vieta, Klaipėdos ,,Vėtrungės‘‘ ginmazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Virgilijus Valickis;

Adriana Jokšaitė, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Gabija Zencevičiūtė, II vieta, Klaipėdos ,,Varpo” gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Daiva Kikienė;

Armantas Kazlauskas, II vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Alvydė Jurėnienė;

Zlata Sannikova, II vieta, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Larisa Travkina;

Sofia Puzemskaja, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Raigardas Radajevas, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Robert Koroliov, II vieta, Klaipėdos ,,Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Audronė Nemickienė;

Urtė Urbonavičiūtė, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Austė Gečaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Morta Rėkašiūtė, II vieta, Klaipėdos ,,Varpo” gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Daiva Kikienė;

Juozas Skarbalius, II vieta, Klaipėdos ,,Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Audronė Nemickienė;

Karolis Nazarenko, II vieta, Klaipėdos ,,Varpo” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Alvida Stanienė;

Tomas Bičkauskas, II vieta, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Vaičekauskienė;

Rapolas Toliušis, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Greta Jaskelevičiūtė, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

ElijaVinskaitė, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Maja Petrovienė;

Deividas Rastenis, III vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Alvydė Jurėnienė;

Gabrielė Žimantaitė, III vieta, Klaipėdos ,,Vėtrungės‘‘ ginmazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Virgilijus Valickis;

Gabrielė Neverauskaitė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytojaDiana Samienė;

Atėnė Kasperavičiūtė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Anastasija Lebedeva, III vieta, Klaipėdos,,Žaliakalnio‘‘ gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Vera Kibickienė;

Andrej Šaškov, III vieta, Klaipėdos ,,Žaliakalnio‘‘ gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vera Kibickienė;

Megė Bandzevičiūtė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl.mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Ugnė Lastauskaitė, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Gintarė Lukoševičiūtė, III vieta, Klaipėdos ,,Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Audronė Nemickienė;

Lukas Pociūnas, III vieta, Klaipėdos ,,Aukuro” gimnazijos III gimn. kl.mokinys, mokytoja Snaiguolė Utovkienė;

Greta Sindaraitė, III vieta, Klaipėdos ,,Aukuro” gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Giedrė Jarmalavičienė;

Matas Vidmantas, III vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Alvydė Jurėnienė;

Lėja Kuprijanovaitė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytojas Maja Petrovienė;

Paulina Valiūtė, III vieta, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Rasa Vaičekauskienė;

Benas Kučinskas, III vieta, Klaipėdos ,,Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Dalia Tarnienė;

Augustė Kaunaitė, III vieta, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Rita Podoliankienė;

Simonas Šriupšta, III vieta, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Rita Podoliankienė.

Mokiniai, atrinkti dalyvauti XXX Lietuvos mokinių istorijos olimpiados trečiame respublikiniame etape 2021 m. balandžio 16-17 d.

Martyna Mamiroska, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Donata Bubelytė, I vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytojas Vaidas Pamparas;

Vilius Stankevičius, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytojas Vaidas Pamparas;

Nojus Sandovas, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojas Maja Petrovienė;

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt