Informatika

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada (8-12 kl.)

 

II etapas vyko 2018 m. gruodžio 11 d. 10.00 val. Klaipėdos “Ąžuolyno” ir Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijose.

III etapo I dalis vyks 2019 m. vasario 5 d. 10.00 val. Klaipėdos “Ąžuolyno” ir Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijose.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Emilija Čiužaitė, I vieta, Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 6 kl. mokinė, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Tomas Žadvydas, I vieta, Klaipėdos licėjaus 8 kl. mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;

Augustinas Jučas, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;

Gabrielė Rinkevičiūtė, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos,  Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro I gimn. kl. mokinė, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Dovydas Vadišius, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Vladislav Budiak, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Gabrielius Pagojus,  I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Martynas Cibulskis,  I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Tautvydas Kuklys, II vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 8 kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Emilijus Kleinauskas, II vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 8 kl. mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Karolis Ribačonka, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Rokas Baltrušaitis, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Neda Narmontaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Ilona Rupšienė;

Lukas Ostrovskis,  II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Lukas Valevičius, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;

Aron Vaisman, III vieta, Klaipėdos licėjaus 8 kl. mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;

Agnė Petkevičiūtė, III vieta, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro 8 kl. mokinė, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Deividas Kaziulis, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Tadas Danilevičius, III vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;

Daniil Marinec,  III vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Tatjana Liašenko;

Vasaris Kaveckas,  III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Ignas Budreika,  III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Einaras Garbašauskas,  III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė.

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt