35-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (8, 9-12 / I-IV gimnazijos kl.) šalies etapo atrankinė dalis vyks 2024 m. sausio 29 d. 9 val.  Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijoje.

35-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (8, 9-12 / I-IV gimnazijos kl.) Klaipėdos miesto etapas vyko 2023 m. gruodžio 18 d. Klaipėdos „Ąžuolyno” ir Klaipėdos „Vėtrungės” gimnazijose (Gedminų g. 5)

Mokiniai, užėmę I, II, III vietas: 

 

Gediminas Dirginčius, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 7 klasės mokinys, mokytoja Julija Smirnova;

Benas Danisevičius, II vieta, KMSC – Klaipėdos „Versmės” progimnazijos 7 klasės mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Simas Urbonas, III vieta,  KMSC – Klaipėdos „Versmės” progimnazijos 7 klasės mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Eduardas Knieta, I vieta, Klaipėdos licėjaus 8 klasės mokinys, mokytoja Ilona Rupšienė;
Matas Griškus, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 8 klasės mokinys, mokytoja Olga Jurkevič;

Bernardas Ulčinskas, III vieta, Klaipėdos „Vyturio” progimnazijos/KMSC 8 klasės mokinys, mokytoja Ramunė Šimkuvienė;

Jonas Danisevičius, I vieta,  Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos/KMSC 9 klasės mokinys, mokytojos Vaidilutė Žukauskienė, Ramunė Šimkuvienė

Lukas Mažrimas, III vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 9 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Marius Plečkaitis, III vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 9 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Dovydas Baniulis, I vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos 10 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Lina Zubytė, II vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos 10 klasės mokinė, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Joris Kuzminskas, III vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos 10 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Rokas Tamošauskas, I vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 11 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Arsenij Budiak, II vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 11 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Dovydas Žukas, III vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 11 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Laurynas Bražas, I vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 12 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė

Benas Jakavičius, II vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 12 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė;

Emilija Cechanavičiūtė, II vieta, Klaipėdos licėjaus 12 klasės mokinė, mokytoja Ilona Rupšienė;

Vilius Kazlauskas, II vieta, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos 12 klasės mokinys, mokytoja Vaidilutė Žukauskienė.