Lietuvos mokinių 5–8 klasių biologijos olimpiados Klaipėdos miesto etapas  vyko 2022 m. balandžio 13 d., nuotoliniu būdu.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Evilija Paulauskaitė, I vieta, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja Jūratė Kačinskienė;

Gražvydas Miknys, I vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 5 kl. mokinys, mokytoja Auksė Dapkevičienė;

Amelija Gudkovaitė, I vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja Loreta Koškina;

Eimantė Kariniauskaitė, I vieta, Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja Angelė Ščerbiakienė;

Martyn Kulikov, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 6 kl. mokinys, mokytoja Jūratė Dirginčienė;

Martynas Punys, I vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Nadžima Bartusevičienė;

Lukas Mažrimas, I vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Diana Kapušinskienė;

Jorūnė Venckutė, I vieta, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Jūratė Kačinskienė;

Justė Budvytytė, I vieta, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Jūratė Kačinskienė;

Roman Karasiov, II vieta, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos 5 kl. mokinys, mokytoja Viktoriya Kravchenko;

Milada Sovvova, II vieta, Klaipėdos licėjaus 5 kl. mokinė, mokytoja Inga Navickaitė;

Justinas Žičkus, II vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 5 kl. mokinys, mokytoja Loreta Koškina;

Ignas Bernotas, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 6 kl. mokinys, mokytoja Loreta Auriukienė;

Rūta Mockutė, II vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinė, mokytoja Inga Navickaitė;

Vakarė Berankytė, II vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzavičė;

Eduardas Knieta, II vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinys, mokytoja Inga Navickaitė;

Jonas Danisevičius, II vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Gintarė Čereškienė;

Vaiva Punytė, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 7 kl. mokinė, mokytoja Nadžima Bartusevičienė;

Smiltė Lajauskytė, II vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Giedra Mickevičienė;

Greta Jurevičiūtė, II vieta, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Vidutė Tamašauskienė;

Berta Ana Tamašauskaitė, II vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Giedra Mickevičienė;

Faustas Paukštis, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 8 kl. mokinys, mokytoja Loreta Auriukienė;

Kotryna Šešelgytė, III vieta, Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja Angelė Ščerbiakienė;

Nikita Budajev, III vieta, Klaipėdos “Smeltės” progimnazijos 5 kl. mokinys, mokytoja Renata Grigaitienė;

Gediminas Dirginčius, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 5 kl. mokinys, mokytojas Artūras Šniauka;

Rusnė Sabaliauskaitė, III vieta, Klaipėdos “Smeltės” progimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja Renata Grigaitienė;

Kotryna Elžbieta Urbutytė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja Loreta Auriukienė;

Adriana Kazakevič, III vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 5 kl. mokinė, mokytoja Loreta Koškina;

Nojus Šatkauskas, III vieta, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 6 kl. mokinys, mokytoja Jūratė Kačinskienė;

Dominyka Stonkutė, III vieta, Klaipėdos “Vyturio” progimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja Guoda Bružaitė;

Barbora Cirtautaitė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 6 kl. mokinė, mokytoja Jūratė Dirginčienė;

Mėta Kupreščenkaitė, III vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzevičė;

Povilas Butkus, III vieta, Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 6 kl. mokinys, mokytoja Gintarė Čereškienė;

Urtė Gauryliūtė, III vieta, Klaipėdos licėjaus 7 kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzevičė;

Ema Marija Valentukonytė, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 7 kl. mokinė, mokytoja Loreta Auriukienė;

Vytė Kemeklytė, III vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Auksė Dapkevičienė;

Vincentas Ščėsna, III vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 8 kl. mokinys, mokytoja Diana Kapušinskienė;

Nika Bakanova, III vieta, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Liudmila Afanasjeva;

Beatričė Šimkutė, III vieta, Klaipėdos licėjaus 8 kl. mokinė, mokytoja Eglė Radzevičė.

 

Mokiniai, birželio 9 d. dalyvausiantys šalies etape Vilniuje:

Jonas Danisevičius,  Klaipėdos “Versmės” progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Gintarė Čereškienė;

Martynas Punys, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Nadžima Bartusevičienė;

Lukas Mažrimas, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 7 kl. mokinys, mokytoja Diana Kapušinskienė;

Jorūnė Venckutė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Jūratė Kačinskienė;

Justė Budvytytė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytoja Jūratė Kačinskienė.