Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12/IIV gimnazijos klasių mokiniams Klaipėdos miesto etapas  vyko 2022 m. vasario 1 d., 12.00 val.  nuotoliniu būdu.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Vasarė Jakovlevaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl.. mokinė, mokytoja Renata Lygnugarienė;

Saulė Jonušaitė, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Nijolė Bartašiūnienė;

Marijus Taraškus, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Auksė Norkienė;

Linda Marijošiūtė, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Auksė Norkienė;

Karolina Tolytė, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytoja Vilma Dulevičienė;

Gabrielė Zinkutė, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinė, mokytoja Auksė Norkienė;

Viktorija Okulevičiūtė, II vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Nijolė Šilerienė;

Gintarė Miežytė, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Lijana Strikauskienė;

Megė Bandzevičiūtė, II vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo  gimnazijos IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Vida Ivanauskienė;

Elzė Mėlynytė, III vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl.. mokinė, mokytoja Živilė Kairienė;

Dangė Lygnugarytė, III vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl.. mokinė, mokytoja Živilė Kairienė;

Ugnė Pužaitė, III vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Audronė Dūdienė;

Rasa Ruškytė, III vieta, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Rita Meržvinskaitė-Pamparienė;

Urtė Urbonavičiūtė, III vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Ramunė Galdikienė;

Milda Bėkšaitė, III vieta, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos III gimn. kl. mokinė, mokytoja Nijolė Šilerienė;

Rapolas Toliušis, III vieta, Klaipėdos Vytauto Didžiojo menų gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Loreta Latožienė;

Lukas Pociūnas, III vieta, Klaipėdos “Aukuro” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Laima Kaupienė.

 

Mokiniai, kovo 16-17 d. dalyvausiantys šalies etape:

Vasarė Jakovlevaitė, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl.. mokinė, mokytoja Renata Lygnugarienė;

Saulė Jonušaitė, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytoja Nijolė Bartašiūnienė;

Marijus Taraškus, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Auksė Norkienė;

Linda Marijošiūtė, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinė, mokytoja Auksė Norkienė.