Fizika 9-12 kl.

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas vyko 2019 m. vasario 1 d. 10.00 val. Klaipėdos “Pajūrio” progimnazijoje.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Rokas Baltrušaitis, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytojas Saulius Žukauskas;

Urtė Urbonavičiūtė, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinė, mokytojai Marius Žadvydas, Saulius Žukauskas;

Jokūbas Viršilas, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytojas Marius Žadvydas;

Dovydas Vadišius, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro II gimn. kl. mokinys, mokytojai Virginija Gineikė, Saulius Žukauskas;

Tadas Danilevičius, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytojai Marius Žadvydas, Saulius Žukauskas;

Lukas Ostrovskis, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytojas Saulius Žukauskas;

Pijus Petkevičius, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytojas Saulius Žukauskas;

Dominykas Dumbrė, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytojai Virginija Gineikė, Saulius Žukauskas;

Tautgirdas Narmontas, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytojai Virginija Gineikė, Saulius Žukauskas;

Ieva Evaltaitė, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos I gimn. kl. mokinė, mokytojas Saulius Žukauskas;

Viltė Juozokaitė, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytojai Virginija Gineikė, Saulius Žukauskas;

Dominykas Daunys, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytojas Saulius Žukauskas;

Ugnius Igaris, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinys, mokytojas Marius Žadvydas;

Karolis Ribačonka, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos,  Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro I gimn. kl. mokinys, mokytojas Saulius Žukauskas;

Vilius Stankevičius, III vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytojas Marius Žadvydas;

Liudas Kasperavičius, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro II gimn. kl. mokinys, mokytojai Virginija Gineikė, Saulius Žukauskas;

Ignas Vaičiulėnas, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytojai Virginija Gineikė, Saulius Žukauskas;

Eglė Lenkaitytė, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokinė, mokytojai Virginija Gineikė, Saulius Žukauskas;

Kasparas Arys, III vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytojas Marius Žadvydas;
Anton Cifirov, III vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos II gimn. kl. mokinys, mokytoja Irina Vorobjova;
Jonas Kalnius, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos III gimn. kl. mokinys, mokytoja Roma Pociutė;
Simonas Eičinas, III vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytojas Marius Žadvydas.