Biologija

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.)

Klaipėdos miesto etapas vyko 2021 m. sausio 14 d. 10.00 val. nuotoliniu būdu.

Žygimantas Mockus, I vieta, Klaipėdos ,,Aukuro” gimnazijos I gimn. kl., mokytoja Eglė Kvaščevičienė;

Karolina Klymantaitė, I vieta, Klaipėdos ,,Vėtrungės” gimnazijos I gimn. kl., mokytoja Indrė Venskuvienė;

Vasarė Jakovlevaitė, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl., mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Marijus Taraškus, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Gustė Trakytė, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Mileta Gudelytė, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Vilius Sivickis, I vieta, Klaipėdos H. Zudermano gimnazijos, III gimn. kl. mokytoja, Loreta Auriukienė;

Viktorija Jugaj, I vieta, Klaipėdos ,,Aitvaro” gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Vaiva Aleknavičiūtė, I vieta, Klaipėdos licėjus IV gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Algimantas Uščinas, II vieta, Klaipėdos ,,Vėtrungės” gimnazijos I gimn. kl. mokytoja, Indrė Venskuvienė;

Emilija Katkutė, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazija I gimn. kl. mokytoja, Nadžima Bartusevičienė;

Matas  Tamašauskas,  II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Jokūbas Viršilas,  II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Morta Šiaulytė, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Aron Vaisman, II vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Ema Levickytė, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Artiom Morozov, II vieta, Klaipėdos ,,Aitvaro” gimnazijos III gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Patricija Jucynaitė, II vieta,Klaipėdos ,,Vėtrungės” gimnazijos III gimn. kl. mokytoja, Indrė Venskuvienė;

Eglė Lukauskaitė, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos III gimn.kl. mokytoja, Simona Balčiūnienė;

Aurimas Mulskis, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokytoja, Simona Balčiūnienė;

Grėtė Gajauskaitė, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokytoja, Simona Balčiūnienė;

Evelina Romanova, II vieta, ,,Aitvaro” gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Eglė Lenkaitytė, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Rokas Rudgalvis, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Marija Šarnauskaitė, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Ugnė Šimonytė, III vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Rūta Liutinskytė, III vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos I gimn. kl. mokytoja, Simona Balčiūnienė;

Oskaras Rodionov, III vieta, Klaipėdos H. Zudermano gimnazijos I gimn. kl. mokytoja, Loreta Auriukienė;

Auksė Nastičiūtė, III vieta, Klaipėdos ,,Žemynos” gimnazijos I gimn. kl. mokytoja, Jonta Beinorytė;

Mira Gozbenko, III vieta, ,,Aitvaro” gimnazijos II gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Lukas Jakavičius, III vieta, Klaipėdos Baltijos gimnazijos, II gimn. kl. Kristina Putejeva;

Elmira Ariutiunian, III vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Austėja Dumčiutė, III vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Vilius Vaičius, III vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Dominykas Riauba, III vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos II gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Darja Zaicenko, III vieta,  ,, Žaliakalnio” gimnazijos III gimn. kl., mokytoja Lidija Šikniajeva;

Eglė Šalčiutė, III vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl. mokytoja, Simona Balčiūnienė;

Neda Norvilytė, III vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokytoja mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Ksenija Kotliarova, III vieta, ,,Aitvaro” gimnazijos III gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Urtė Stankutė, III vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Inga Stanevičiūtė, III vieta, Klaipėdos ,,Vėtrungės” gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Indrė Venskuvienė;

Gabrielė Neverauskaitė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Nadžima Bartusevičienė;

Lolita Šedytė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Nadžima Bartusevičienė;

Lauryna Šliažaitė, III vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos IV gimn. kl. mokytoja, Nadžima Bartusevičienė;

 

Mokiniai, dalyvausiantys 2021 m.  53-ajame  Lietuvos mokinių biologijos šalies etape registruotis mokiniams ir mokytojams iki 2021-02-15 d (mokiniams https://forms.gle/eZrevCbVit3ZusBV8  ir mokytojams ( gali registruotis biologijos mokytojas, stebėtojas ar mokyklos pavaduotojas tas, kas bus atsakingas už vaiko priežiūrą https://forms.gle/r8Ra3BHid5d7uDwy6))

Žygymantas Mockus, I vieta, Klaipėdos ,,Aukuro” gimnazijos I gimn. kl. mokytoja,Eglė Kvaščevišienė;

Karolina Klymantaitė, I vieta, Klaipėdos ,,Vėtrungės” gimnazijos I gimn. kl. mokytoja Indrė Venskuvienė;

Vasarė Jakovlevaitė, I vieta, Klaipėdos licėjus, I gimn. kl., mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Gustė Trakytė, I vieta, Klaipėdos licėjus, II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Marijus Taraškus, I vieta, Klaipėdos licėjus, II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Matas Tamašauskas, II vieta Klaipėdos licėjus, II gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Artiom Morozov, II vieta, Klaipėdos ,,Aitvaro” gimnazija, III gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Eglė Lukauskaitė, II vieta, Klaipėdos ,,Ąžuolyno” gimnazija, III gimn. kl. mokytoja Simona Balčiūnienė;

Patricija Jucynaitė, II vieta,Klaipėdos ,,Vėtrungės” gimnazija III gimn. kl. mokytoja, Indrė Venskuvienė;

Evelina Romanova, II vieta, ,,Aitvaro” gimnazija, IV gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Viktorija Jugaj, I vieta, Klaipėdos ,,Aitvaro” gimnazija, IV gimn. kl. mokytoja, Tatjana Bugajeva;

Eglė Lenkaitytė, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazija IV gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Rokas Rudgalvis, II vieta, Klaipėdos,, Ąžuolyno” gimnazija IV gimn. kl. mokytoja, Ieva Šiaulienė;

Vaiva Aleknavičiūtė, I vieta, Klaipėdos licėjus IV gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Mileta Gudelytė, I vieta, Klaipėdos licėjus, III gimn. kl. mokytoja, Ingrida Rimkienė;

Vilius Sivickis, I vieta, Klaipėdos H. Zudermano gimnazija, III gimn. kl. mokytoja, Loreta Auriukienė;