Matematika 3-4 kl.

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada 3-4 klasių mokiniams 

Olimpiada vyko 2021 m. kovo 24 d. vyko kontaktiniu būdu mokyklose.

3 klasės mokiniai, užėmę prizines vietas:

Milana Shynkaryk, I vieta, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos 3 klasės mokinė, mokytoja Maja Zacharova;

Aistė Juciūtė, II vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 3 klasės mokinė, mokytoja Alma Kasparavičienė;

Gabija Tautvydaitė, II vieta, Klaipėdos Gedminų progimnazijos 3 klasės mokinė, mokytoja Lukrecija Šlevaitė;

Ula Gauryliūtė, II vieta, Klaipėdos miesto Tauralaukio progimnazijos 3 klasės mokinė, mokytoja Vilma Indrišiūnienė;

Jokūbas Raulušaitis, II vieta, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 3 klasės mokinys, mokytoja Rita Zupkutė;

Jonas Bučys, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinys, mokytoja Ida Mitkevičienė;

Ugnius Sadauskas, III vieta, Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos 3 klasės mokinys, mokytoja Rasa Miceikienė;

Gabrielė Raudytė, III vieta, Klaipėdos Varpelio mokyklos-darželio 3 klasės mokinė, mokytoja Aušra Kavolienė;

Sintautas Kevišas, III vieta, Klaipėdos Marijos Montessori mokyklos-darželio 3 klasės mokinys, mokytoja Dalia Ačienė;

Martynas Leščiukaitis, III vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 3 klasės mokinys, mokytoja Genovaitė Jakštienė;

Aneta Dimšaitė, III vieta, Klaipėdos  Liudviko Stulpino progimnazijos 3 klasės mokinė, mokytoja ;

4 klasės mokiniai, užėmę prizines vietas:

Kasparas Venckus, I vieta,  Klaipėdos VšĮ Universos Via Tarptautinės mokyklos 4 klasės mokinys, mokytoja Alina Kravčenko;

Nerius Kairys, I vieta, Klaipėdos ,,Gilijos“  pradinės mokyklos 4 klasės mokinys, mokytoja Gitana Pušinskienė;

Benas Danisevičius, I vieta, Klaipėdos ,,Versmės“ progimnazijos 4 klasės mokinys, mokytoja Sandra Gedvilienė;

Gediminas Dirginčius, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos 4 klasės mokinys, mokytoja Daiva Imbrasienė;

Petras Džervous, II vieta, Klaipėdos VšĮ ,,Vaivorykštės tako“ gimnazijos 4 klasės mokinys, mokytoja Miglė Kuktaitė;

Kotryna Elžbieta Urbutytė, II vieta, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 4 klasės mokinė, mokytoja Brigita Pociuvienė;

Justinas Žičkus, III vieta, Klaipėdos Sendvario progimnazijos 4 klasės mokinys, mokytoja Ramunė Gulbinskienė;

Ignas Zigmantas, III vieta, Klaipėdos ,,Smeltės“ progimnazijos 4 klasės mokinys, mokytoja Rasa Naujokienė;

Aleksej Andrejev, III vieta, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos 4 klasės mokinys, mokytoja Jūratė Kasmauskaitė;

Leon Bagdonas, III vieta, Klaipėdos ,,Gabijos“ progimnazijos 4 klasės mokinys, mokytoja Irina Gudv.