Matematika 9-12 kl.

69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9-12 kl.)

 

Klaipėdos miesto etapas vyko 2021 m. sausio 15 d. 9.00 val. nuotoliniu būdu.

 

Mokiniai, užėmę prizines vietas:

Vytautas Jokūbas Virbalas, I vieta, Klaipėdos licėjaus I gimn. kl. mokinys, mokytoja Daiva Valevičienė;

Jokūbas Viršilas, I vieta, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Evelina Ruzgienė;

Augustinas Jučas, I vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian;

Dovydas Vadišius, I vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl., Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys, mokytojos Roma Petrošienė, Vilija Šileikienė;

Gedas Vilkas, II vieta, Klaipėdos Vydūno gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Vilija Mačernienė;

Tautvydas Kuklys, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno gimnazijos II gimn. kl., Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys, mokytojos Roma Petrošienė, Vilija Šileikienė;

Vilius Stankevičius, II vieta, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian;

Ignas Šiaulys, II vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno gimnazijos III gimn. kl., Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys, mokytoja Vilija Šileikienė;

Neda Narmontaitė, II vieta, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Rasa Karapetian;

Roman Mumm, III vieta, Klaipėdos “Aitvaro” gimnazijos I gimn. kl. mokinys, mokytoja Irena Demidova;

Džiugas Dapkevičius, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno gimnazijos II gimn. kl. ,Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys, mokytojos Roma Petrošienė, Vilija Šileikienė;

Eglė Orintaitė, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos III gimn. kl., Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinė, mokytoja Vilija Šileikienė;

Justas Kregždys, III vieta, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl. mokinys, mokytoja Roma Petrošienė.

 

Mokiniai, kurie 2021 m. balandžio 1-2 d.  dalyvaus 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados šalies etape:

Jokūbas Viršilas, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Evelina Ruzgienė;

Augustinas Jučas,  Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian;

Justinas Jučas, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian;

Dovydas Vadišius, Klaipėdos “Ąžuolyno” gimnazijos IV gimn. kl., Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys, mokytojos Roma Petrošienė, Vilija Šileikienė;

Tautvydas Kuklys, Klaipėdos “Ąžuolyno gimnazijos II gimn. kl., Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys, mokytojos Roma Petrošienė, Vilija Šileikienė;

Vilius Stankevičius, Klaipėdos licėjaus III gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian;

Ignas Šiaulys, Klaipėdos “Ąžuolyno gimnazijos III gimn. kl., Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys, mokytoja Vilija Šileikienė;

Neda Narmontaitė, Klaipėdos licėjaus IV gimn. kl. mokinė, mokytoja Rasa Karapetian;

Aronas Vaismanas, Klaipėdos licėjaus II gimn. kl. mokinys, mokytoja Rasa Karapetian.

 

Olimpiadų, dalykinių konkursų nuostatus žr. www.lmnsc.lt