Data: 2024-03-06
Renginio laikas: 17:00
Renginio vieta: Atviras jaunimo centras
Adresas: Paryžiaus Komunos g. 16 A
Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atviro jaunimo centro projekto „Pažink save“ rubrika SĖKMĖS ISTORIJOS startuoja!

SĖKMĖS ISTORIJOS – tai pokalbių ciklas, kurio metu garsūs mūsų šalies žmonės dalinasi patirtimi su jaunimu, atsakinėja į klausimus bei įkvepia siekti savų tikslų.
Kviečiame į pirmą SĖKMĖS ISTORIJOS susitikimą su renginių organizatoriumi, vedėju Remigijumi Žiogu.
Jau kovo 6 d. 17 val. Atvirame jaunimo centre (Paryžiaus Komunos g. 16 A)

Atviras jaunimo centras 2024 m. vykdys projektą „Pažink save“. Projekto tikslas – sukurti jaunimui draugiškų, nemokamų paslaugų tinklą, kuris padėtų jaunuoliams pažinti save, paruoštų darbo rinkai ir supažindintų su karjeros galimybėmis. Projekto įgyvendinimo metu jaunimui siūlysime daug įvairių renginių, veiklų, programų. Bus rengiami įvairūs mokymai jaunimui siekiant supažindinti jaunuolius su jiems aktualios profesijos ypatumais ir karjeros galimybėmis, edukacinės – pažintinės išvykos į įvairias įstaigas, kuriose profesijų atstovai pristatys jaunuoliams savo darbo specifiką, supažindins su savo darbo kasdienybe. Taip pat organizuojamos ir patyriminės veiklos, protmūšiai, sportinės varžybos, paskaitos, diskusijos atliepiant jaunimo poreikius.

Įsijunk į šią nuotykių kupiną kelionę su mumis – projektas „Pažink save“ laukia Tavęs!

Visos šios veiklos projekte yra nemokamos, nes projektą finansuoja Jaunimo reikalų agentūra prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Visi renginiai