Adresas: I. Simonaitytės g. 24‚ LT-95134; Šaulių g. 14, LT-92135, Klaipėda
Darbo dienos: Pr An Tr Kt Pn
Telefonas: (846) 411014 (I. Simonaitytės g.); (846) 410960 (Šaulių g.)
Mokytojai: Antanas Milinis, Ilona Stančikienė, Gediminas Milinis, Edita Milinienė, Jolita Merinienė, Martynas Slovikas, Kamilė Andriuškaitė, Agnė Aleksiejūnaitė
Atnaujinta: 2019-02-26

Teatro studija „Aušra“

Teatro studijos „Aušra“ veikla yra grindžiama visuomeninių, dvasinių ir meninių vertybių analize, apimančia teatrinį meną, literatūrą, muziką. Spektakliais bei kitais kūrybiniais projektais stengiamasi iškelti ir analizuoti vaikų, jaunimo ir visuomenės aktualiausias problemas, moralinius, dorovinius siekius, ugdyti pilietiškumą, dėmesį mentaliteto ištakoms ir tautos kultūrai – dainoms, šokiams, žaidimams, apeigoms… Teatro studijos „Aušra“ bendruomenė – žingeidūs, motyvuoti, kūrybingi mokiniai ir patyrę profesionalūs mokytojai.

Užsiėmimų metu:

  • dėstomi scenos meno pagrindai
  • kuriami etiudai ir sceninės žaidybinės kompozicijos
  • ugdomas scenos judesys
  • lavinama scenos kalba
  • kuriami spektakliai
  • dėstomi kino ir video filmų kūrimo pagrindai

Teatro studijos dalyvių amžius nuo 6 – 19 metų

 

Gediminas  Milinis
Pirmadienis16.30 – 19.30Teatro klasė
Trečiadienis16.30 – 19.30Teatro klasė
Penktadienis16.30 – 19.30Teatro klasė
Antanas  Milinis
Pirmadienis14.00 – 17.00Teatro salė
Antradienis14.00 – 17.00Teatro salė
Ketvirtadienis15.00 – 18.00Teatro salė
Ilona Stančikienė
Pirmadienis14.00 – 19.30Teatro klasė
Antradienis16.30 – 20.30Teatro klasė
Trečiadienis14.00 – 19.30Teatro klasė
Ketvirtadienis16.30 – 20.30Teatro klasė
Penktadienis14.00 – 19.30Teatro klasė
Jolita Merinienė
Pirmadienis14.30 – 19.30Šokių klasė
Antradienis14.30 – 19.30Šokių klasė
Trečiadienis14.30 – 19.30Šokių klasė
Ketvirtadienis14.30 – 19.30Šokių klasė
Penktadienis14.30 – 18.30Šokių klasė
Edita Milinienė
Pirmadienis15.00 – 20.00Teatro klasė
Antradienis15.00 – 20.00Teatro klasė
Trečiadienis15.00 – 20.00Teatro klasė
Ketvirtadienis15.00 – 20.00Teatro klasė
Penktadienis15.00 – 19.00Teatro klasė
Martynas Slovikas
Pirmadienis17.00 – 20.00Kino klasė
Trečiadienis17.00 – 20.00Kino klasė
Penktadienis17.00 – 20.00Kino klasė
Kamilė Andriuškaitė
Pirmadienis14.00 – 18.00Teatro klasė
Trečiadienis14.00 – 18.00Teatro klasė
Penktadienis14.00 – 18.00Teatro klasė
Agnė Aleksiejūnaitė
Pirmadienis16.00 – 19.00Teatro klasė
Antradienis16.00 – 19.00Teatro klasė
Penktadienis16.00 – 19.00Teatro klasė